برگزیده های پرشین تولز

تحصیل در رشته نرم افزار خوبه آیا ؟

mahdidutt

Registered User
لایک‌ها
574
یکی منو درریابه که علوم کامپیوتر خوندم اونم تو پیام نور
حماقت محض
کارگاهی که هیچوقت نرفتیم جز دو جلسه که اونم از هشت کامپیوتر فقط چهار تاش به زور بالا میومد تازه فقط چون کلاسا جا نبود رفتیم کارگاه
کتابهای هشتصد صفحه ای بی ربط که فقط مخ رو اذیت میکرد و اعصاب برات نمیذاشت درس های بدون استاد .سوال های بسیار سخت امتحان در حد ارشد.از کتاب هشتصد صفحه ای مفهومی و از پاورقی سوال میومد.خدا نبخشدشون
پاسکال میخوندیم.خدایااااااااااااااااااااااااااااا.ترم دو زبان سی....بماند که بقیه کتاب ها همش ریاضی و دیفرانسیل
انصراف دادم کار خوبی هم کردم کاش یه روز نمیرفتم.الان حسرت نمیخورم.خدا بزرگه

Yousuf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان,من علمى کاربردى نرم افزارميخونم,ديپلم تجربى دارم,ولى ب برنامه نويسى خ علاقه دارم,من الاترم2هستم,ولى بايدانصاف داشت ک خوب درس ميدن,ماهنوزک ترم2تموم نشده,c,++c,c#,HTML, PHP کارکرديم تاحدودى واستادامونم واقعاميخان يادبدن, ,,کسايى ک ميگن کارنيست,بايدگفت توهررشته اى خيليابيکارن,اين دليل نميشه طرف دانشگاهوول کنه وبره توآموزشگاهاى آزاددوره ببينه,،،باتشکر¥

Yousuf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان,من علمى کاربردى نرم افزارميخونم,ديپلم تجربى دارم,ولى ب برنامه نويسى خ علاقه دارم,من الاترم2هستم,ولى بايدانصاف داشت ک خوب درس ميدن,ماهنوزک ترم2تموم نشده,c,++c,c#,HTML, PHP کارکرديم تاحدودى واستادامونم واقعاميخان يادبدن, ,,کسايى ک ميگن کارنيست,بايدگفت توهررشته اى خيليابيکارن,اين دليل نميشه طرف دانشگاهوول کنه وبره توآموزشگاهاى آزاددوره ببينه,،،باتشکر¥

mahdidutt

Registered User
لایک‌ها
574
کاربر یوسف واقعا دانشگاهی که خوندی عالیه.از موارد معدوده.ایول .این بله می ارزه.
ولی من با توجه به اکثریت دانشگاه ها گفتم .دوستم که فوق گرفت همون نرم افزار تو علمی کاربردی به زور یه زبان سی و .. خونده بودن اونم محدود در حد جزوه .و دوستای دیگه م که نمیدونن بلاگفا چطور ساخته میشه چون تو دانشگاه اصلا حرفی از کار عملی و وب و ... زده نشده برای اینا.اینکه دانشگاه شما اینا رو درس داده و کار کردن نمیشه تعمیم داد به کل دانشگاه ها
فکر نکنم تا جایی که دیدم تو لیست واحدهای نرم افزار زبان html php و... باشه.چه جوریاست؟!!!!!!!!

Yousuf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام,,, ماتودرس طراحى صفحات وب HTMLو PHP ميخونيم,,,حتى استادمون گفت ميخام جاوا هم تواين بحث بهتون يادبدم,,,تودرساى ديگ هرسه زبان خانواده c روکارميکنيم,,,توزاهدان ازعلمى کاربردى ها واحدماويک واحدديگ نرم افزاردارن,درسته امکانات کمه ولى ازاستاداخداييش راضى هستيم,,,بعضى ازاستاداى مادکترى دارن,وهمشون تودانشگاهاى آزاد,غيرانتفاعى وپيام نوردرس ميدن,حتى استادشبکه هاى کامپيوترى شنبه تويکى ازدانشگاهاى تهران درس داره,(استاداسلامى),خلاصه من ازاستاداراضيم,,,ولى ى سؤال داشتم:من پيش دانشگاهى نخوندم توتجربى,اومدم علمى کاربردى,ميخاستم بپرسم واسه کارشناسى اگه بخام برم دانشگاه ديگه ازم بازم پيش دانشگاهى ميخان يان فقط مدرک کاردانى مهمه؟باتشکر¥

بالا