برگزیده های پرشین تولز

تحلیل و نقد بازیهای باشگاهی اروپا

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
این تاپیک هدفش بحث و بررسی و همچنین نقدر بازیهای باشگاهی اروپا هست میدونم که یک تاپیک در رابطه با لیگ قهرمانان وجود داره ولی این تاپیک تمرکزش بر لیگ ها هست همچنین این تاپیک با کلوپ های هواداری بسیار متفاوته چون در این تاپیک هدفش طرفداری و تعریف و تمجید از یک باشگاه نیست

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
لیگ برتر انگلستان

وستهام - لیورپول

وستهام اینروزها حال و روز خوشی نداره از طرف مقابل لیورپول بعد از یک شروع بد در آعاز فصل به ویژه در بازیهای خارج از خانه الان مدتی میشه که داره خیلی خوب نتیجه می گیره همچنین رقابت با امتیاز دادان چلسی در صدر جدول بسیار نزدیک تر شده و این انگیره تیمهایی مثل لیورپول و آرسنال رو بالاتر برده
به نظر میان سرخپوشان آنفیلد بتونند از پس تیم بحران زده وستهام بر بیاند
پیش بینی : برد لیورپول با بیش از یک اختلاف

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
سلام روبي جان
چه فكر خوبي حتما مفيد خواهد بود!!
اما از كجا ميخواي شروع كني؟؟
نظرت در مورد آرسنال چيه؟ ميتونه تا اخر فصل خودشو بكشه بالا ؟!

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
تنها مصدومین مهم لیورپول لویس گارسیا و هری کیول هستند که گراسیا ظاهرا تا اخر فصل قادر به بازی نیست

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد آرسنال من فکر می کنم که شرایط خوبی داره چون بیشتر بازیهای سختش در خارج از خونه رو انجام داده و فقط در آنفیلد باید با لیورپول بازی کنه که قبلا هم نشون داده که توان بردن در خانه لیورپول رو داره نتایج آرسنال گرچه برابر تیمهای متوسط خوب نبوده ولی مقابل تیمهای برتر لیگ خوب نتیجه گرفته

آرسنال 1-0 منچستر
آرسنال 2-1 منچشتر
آرسنال 3-0 لیورپول
آرسینال 1-1 چلسی
که نتیجه بدی نیست
البته بستگی به عملکرد چلسی و منچستر هم داره
یه مساله بسیار تاثیر گذار دیگه هم شروع بازیهای اروپایی این تیمها هیست که فشردگی کار و بالطبع اون امار مصدومیت ها و خستگی بازیکنان رو بالا میبرده از این حیث هر چهار تیم ممکنه دچار مشکل بشه که بستگی داره کدوم تیم بیشتر به مشکل بخوره

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
منچستر یونایتد - واتفورد

گرچه به ظاهر و روی کاغذ احتمال برد منچستر بالای 90 درصد هست ولی با توجه به سبک بازی واتفورد و همچنین تتیجه خوبی که برابر بلکبرن گرفتند ممکنه این تیم که شدیدا به امتیاز نیاز داره بتونه یک مساوی از شیاطین سرخ بگیره

مشکل بازی مقابل تیمهایی مثل واتقورد - چارلتون و امثال اینها در زدن گل اوله چون اگه در خارج از خانه عقب بیفتند احتمالا گلهای بعدی رو هم می خورند
پس اگه این بازی با گلزنی منجستر شروع بشه بدر راحتی رو برای اونا در پی خواهد داشت اما اگه واتفورد بتونه گل اول رو بزنه یا اینکه مانع از گلزنی منچستر بشه میتونه یک تساوی بگیره یعنی نهایتا یا 0-0 یا 1-1
پیش بینی : از لحاظ اماری بالای 90 درصد برد منجستر

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد آرسنال این نکته رو هم بگم که این تیم یه حسن خیلی خوب داره و ان اینه که نشون داده میتونه بازی هایی رو که عقب میوفته تغییر بده نمونه های اخیرش برد 2-1 برابر یونایتد و تساوی 2-2 برابر تاتنهام بود. که نمایانگر بالارفتن فرم بازی این تیم هست
در برابر تاتنهام میشه گفت آرسنال با یتم دومش تونست تیم اول تاتنهام رو بعد از اینکه 2-0 عقب افتادند تحت فشار بزاره و کار رو به تساوی بکشونه و حتی شانس برد رو هم داشت بازی در وایت هارلین برای هر تیمی مشکله چه برسه با تیم دوم که به نظر من آرسنال از این حیث کار بزرگی رو انجام داده

یک نمنه دیگه هم که الان یادم اومد بازی آخر آرسنال مقابل بولتون در بازیهای حذفی بود که تونستند نتیجه 1-0 رو به تساوی بکشونند احتمالا در اون بازی هم آرسنال با ترکیب اصلی خودش به میدان نرفته

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
بوندس لیگا

بایرن - بوخوم

باید در این بازی محکوم به برد هست و به نظر میرسه که بتونند از پس بوخوم در خانه خودشون بر بیاند
مشکل اصلی بایرن در خط هافبکه که بعد از رفتن بالاک هنوز نتونستند یک جایگزین مناسب پیدا کنند خرید فان بومل هم که از ابتدا معلوم بود نمیتونه راه حل مناسبی باشه
با توجه به کنار رفتن بایرن از بازیهای حذفی اگه تو لیگ هم نتونند نتیجه بگیرند بعید نیست که سال آینده کس دیگه ای رو به حای ماگات ببینیم

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
اشتوتگارت - آرمنیا بیله فلد

روی کاعد همه چیز به برد اشتوتگارت دلالت داره اما معمولا نتایج ضعیفی مثل شکست 4-1 اشتوتگارت مقابل نورمبرگ با نتایج ضعیف بعدی دنبال میشه و همین مساله ممکن باعث بشه که اشتوتگارت د ر برابر بیله فلد دچار مشکل بشه

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
امشب اين بايرن منو بيچاره كرد!!
21.gif

اما دم شفيلد و ليورپول گرم!!
90.gif

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
آره بایرن واقعا مشکلات اساسی داره این فصل
من هم با لیورپول - شفیلد - ردینگ - اشتوتکارت تا بحال که وضعیت خوبی دارم البته گلاد باخ هم حال گیری کرد از یه طرف هم چشمم به بازی میدلز بورو - پورتسموث هست چون شاید باخت قبلی پورتسموث با یک شکست دیگه دنبال بشه اگه بشه چی میشه

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
تو لیگ دسته دو انگلستان هم احتمال برد دربی کانتی رو میدادم که فعلا 1-0 جلو هست هرچندد که من خاطرات بسیار تلخی از دقایق 88 به بعد دارم خدا کنه امشب هم از اون شبها نباشه

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
من كلا از بوندسليگا خاطره هاي تلخي دارم كه امشب هم اين بهش اضافه شد!!
شايد كلا بيخيال اين ليگ شم!!
ليورپول هم الان يه گل خورد ! خدا بخير كنه!!

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
راستي روبي جان يه فكر اساسي براي فروم sport بكن... wideforums رو ميگم

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
راستش فکر نکنم فایده ای داشته باشه به جز یکی دو نفر ازجمله شما کمتر کسی فعالیت میکنه صدافتش فکر کنم اگه خودم مطلب ننویسم هیچ کس به خودش زحمت نده
فعالیت گروهی اینجوری فایده نداره

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
خب منم منظورم اينه كه اينطوري فايده اي نداره اين اصلا كار گروهي نيست
منم يه مدتي درگير وريفاي كردن و اين حرفها بودم...
حالا نميشه مثلا تقسيم كار بكنيم و هر كسي بخشي از كار رو به عهده بگيره؟!
البته حتما راههاي بهتري هم هست شما بهتر ميدوني

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
من فکر نمی کنم مشکل تو تقسیم کار و اینجور چیزا باشه اگه کسی بخواد فعالیت کنه کاری به این جیزاا نداره
من که کلا بیخیالش شدم چون اون چیزی که مد نظرم بود نشد ترجیح میدم وقتم رو صرف کار خودم و فعالیت در فارومهای خارجی بکنم

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
خب ردینگ هم گل سوم رو به ویگان زده و مطابق انتظار تیره روزیهای ویگان همچنان ادامه داره
معمولا تیمهایی که از لیگ دو به لیگ برتر میاند و یک فصل رو خوب کار می کنند در فصل بعد یکی از کاندیداهای سقوط هستند فصل پیش ویگان و وستهام هر دو خیلی خوب کار کردند ولی امسال هر دو تیم جز فانوس بدستها هستند و احتمال سقوط تهدیدشون میکنه
فصل بعد هم باید منتظر افول همین تیم ردینگ باشیم

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
اما بازیهای فردا

در لیگ انگلستان
چلسی - بلکبرن
فکر نمی کنم چلسی برای بردن این بازی مشکل زیادی داشته باشه بخصوص با برد امشب لیورپول فردا تیمهای آرسنال - یونایتد و چلسی با تمام وجود دنبال نتیجه گیری هستند

آرسنال - منچستر سیتی
منچستر سیتیم هم از جمله تیمهایی هست که در خارج از خانه با ارائه بازی بسته بدنبال کسب حداقل امتیاز هستند اگه آرسنال بتونه زود به گل دست پیدا کنه باید امنتظار یک پیروزی پرگل رو داشته باشیم . من کلا در این روزها به شاگردان ونگر خیلی امیدوار هستم که بتونند توانایی گذشته خودشون رو دوباره بدست بیارند
آرسنال در هایبوری تقریبا میشه گفت تیم شکست ناپذیری بود اما امسال در وزشگاه جدیدش هرچند که شکست نخورده اما چند بار مقابل تیمهای متوسط کارش گره خورده و به تساوی راضی شده
ضمنا فکر کنم که فان پرسی هم مصدومه و در بازی فرداشب خاضر نباشه

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
بوندس لیگا

لورکوزان - برمن

مصاف این دو تیم باید خیلی جالب باشه هر دو تیم در فرم خوب خودشون قرار دارند و انتظار هر نتیجه ای رو میشه داشت اما با توجه به توقف بایرن فرداشب فرصت خوبی برای برمن و شالکه هست تا فاصله خودشون رو با این تیم بیشتر کنند من فکر می کنم که برمن توان پیروزی در این بازی رو داشته باشه

هامبورگ - کوتبوس
هامبورگ این فصل بدترین فصل خودش رو طی 10 سال گذشته داشته و نتایج ناامید کننده این تیم با تساوی مقابل بیله فلد در ابتدای هفته ادامه پیدا کرد همه منتظر هستند تا هامبورگ تغییر کنه باید دید آیا در برابر کوتبوس می تونند با کسب یک پیروزی نوید بازگشت به روزهای خوب رو بدند
از لحاظ اماری برد هامبورگ بسیار محتمل به نظر میاد

بالا