برگزیده های پرشین تولز

تحویل ندادن کار توسط آی دی NetResan و آقای فرید واحدیان از چند نفر

irir2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان متاسفانه همچین شخصی از چندین نفر نفر پیش پرداخت گرفته و متاسفانه کار تحویل نداده و امروز فردا میکنه وهزاران داستان که تو بالیوود هم نیست

مشتری من داخل شورای حل اختلاف هست و بسیار به تمام راهها وارد و اعلا نمونه به راحتی میتونید از این آقا شکایت کنید و ما هم میکنیم توجه کنید راه شکایت نیاز نیست برای فسخ قرار داد برین تهران به حل اختلاف محل خود مراجعه کنید و فرم پرکیند و از پرینت بانکی که واریز کردین شماره ملی فرید واحدیان رو در بیارین و از روی شماره ملی اقدام کنید چون ایشون ادرسش مشخص نیست که اتفاقا شماره ثابتش تو آگهی داخل نیاز روز و دیوار زده بود پیدا کردیم یک مدت صبر میکنن بعد نامه مسدود شدن حساب های این شخص رو میدن تا زمانی که برای رفع مسدود سازی مراجعه کنه و باید پاسخگو باشه اینطور که معلومه سر چند نفر این بلا رو اورده و در حال فعالیت هم هست خداروشکر مشتری من از یک ریالش نمیگذره و اگر تا دو روز آینده جواب نده صد در صد خودش از محل کارش اقدام میکنه آقای واحدیان خبر نداره این دفعه با یکی در افتاده که دم کلفته و خودش از لج پیگیری داره میکنه
ضمنا هر چیزی که پیدا شد از کد ملی و محل و .. برای شما هم اطلاع رسانی میکنم اگرم کسی سوال داشت برای طی کردن مرحله شکایت خصوصی پیام بده تا راهنماییش کنم
اینم آگهی چند روز پیشش تو دیوار و نیاز روز

طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی مجری بازاریابی و فروش اینترنتی محصولات شما - آیا از تبلیغات تراکتی و بدون بازده خسته شده اید؟ + گوشی رو بردارید و با ما تماس بگیرید. - آیا به فکر رونق کسب و کار خود هستید؟ + گوشی رو بردارید و زنگ بزنید. - آیا به فکر ورود به اینترنت برای فروش آنلاین محصولات خود هستید؟ + خوبه! گوشی رو بردارید و با ما تماس بگیرید. - ما در مجموعه رسا وضعیت کسب و کار شما را متحول خواهیم کرد... خط ویژه : 02128422623 تماس مستقیم و تلگرام : 09036482610 چنل تلگرام : @rasaoffice از تعرفه ها نگران نباشید، کار با کیفیت - هزینه کم شعار ماست. برخی خدمات ما در مجموعه رسا : - طراحی وب سایت حرفه ای - طراحی فروشگاه اینترنتی - عقد قرارداد با اداره پست، تیپاکس و دریافت نماد اعتماد الکترونیک - طراحی حرفه ای گرافیک ( بیش از 15 طراح ) - طراحی، چاپ و ارسال کارت ویزیت امکان مراجعه حضوری به دفاتر ما در کرج و تهران امکان پذیر هست. برای شروع و رونق کسب و کارتان امروز هم دیر هست! همین لحظه با ما تماس بگیرید.

last tango

Registered User
لایک‌ها
101
سلام دوست عزيز ممنون از اينكه تاپيك زديد
اين بى وجدان از منم كلاهبردارى كرده و اون طورى كه اطلاع دارم از چند نفر ديگه هم كلاهبردارى كرده
متاسفانه مديران انجمن تاپيكش رو پاك كردن و من هم تاپيك اطلاع رسانى زدم پاك كردن

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
اطلاعاتی اگر داشتید با ما هم مطرح کنید
من هم قصد شکایت از ایشون رو دارم

Tuco

Registered User
لایک‌ها
29
کلا مدیران این انجمن تنها کاری که بلدن پاک کردن تاپیک هست =))

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
منم قصد داشتم یه پروژه 10-15 میلیونی بهشون بسپارم که خوشبختانه با تحقیق و وقت گذاشتن در بارشون منصرف شدم
امیدوارم همکارای عزیز این تاپیک رو حداقل به عنوان اطلاع رسانی نگه دارن

بالا