برگزیده های پرشین تولز

تخصص شما در برق توی چه زمینه ایه؟

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
چه جالب.خوشمان آمد.

منم کارشناسی الکترونیک خوندم.
تخصصم ، در الکترونیک دیجیتاله به ویژه از نوع میکروکنترلرش.
avr رو با بسکام و کدویژن و مختصری هم اسمبلی بلدم.
8051 رو هم فقط با اسمبلی بلدم.

البته در مقابل اساتید حاضر در پرشین تولز حرفی برای گفتن ندارم.

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
منم دانشجوی الکترونیکم ، تو زمینه های الکترونیک و کامپیوتر (دیجیتال و برنامه نویسی) یه هنک و هونوکی (درست نوشتم!) میکنم ولی ادعایی ندارم !
در ضمن چاکر مازولاق عزیز هم هستم ، استاد عزیز کجا رفتی ما رو ول کردی پ؟!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
منم دانشجوی الکترونیکم ، تو زمینه های الکترونیک و کامپیوتر (دیجیتال و برنامه نویسی) یه هنک و هونوکی (درست نوشتم!) میکنم ولی ادعایی ندارم !
در ضمن چاکر مازولاق عزیز هم هستم ، استاد عزیز کجا رفتی ما رو ول کردی پ؟!

آقا من تکذیب میکنم:D
ایشون درسته که ادعایی ندارن ولی اطلاعاتشون خوبه - متاسفانه بجای درس خوندن تمام وقت به فروم هم سر میزنن و از همه بدتر اینکه برنامه نویسی هم میکنن!
با این وجود اینکه سفارش کرده بودم فروم برای ایشون سم هست خوشبختانه نادیده گرفتن و من رو از دیدارشون (از نوع الکترونیکی) خوشوقت کردن.

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
آقا من تکذیب میکنم:D
ایشون درسته که ادعایی ندارن ولی اطلاعاتشون خوبه - متاسفانه بجای درس خوندن تمام وقت به فروم هم سر میزنن و از همه بدتر اینکه برنامه نویسی هم میکنن!
با این وجود اینکه سفارش کرده بودم فروم برای ایشون سم هست خوشبختانه نادیده گرفتن و من رو از دیدارشون (از نوع الکترونیکی) خوشوقت کردن.

:D
نه آقا منم تکذیب میکنم چه اطلاعاتی ؟! اینایی که ما میدونم اطلاعات عمومی هم محسوب نمیشه چه برسه به تخصصی ! :(:happy:
مازولاق جان واقعاً خوشحالم از اینکه دوباره میبینمت (بعد از حدود یک سال) :)
آره برنامه نویسی و فاروم وقت آدم رو میگیره ولی چه کنیم که خرج و مخارج رو از همین اینترنت میتونیم
تامین کنیم چون یه حالت پاره وقت داره و با درس خوندن هم مشکلی نداره ;)
الان دو ماهه که بعد از یه سیکل زمانی نسبتاً طولانی (حدود 9 ماه) تعطیل کردن کل درس و مشق به علت اشتغال دوباره
برگشتم به دانشگاه و درس خوندن (کارشناسی ناپیوسته هستم) و چون من دو سال دیگه ارشد خواهم داد
از چندی پیش برنامه روزی 8 ساعت مطالعه گذاشتم تا کمر ارشد رو به بهترین نحو ممکنه بشکونم :happy:
و برای تامین هزینه های عمدتاً تحصیلی هم مجبورم تو زمینه کامیپوتر هم فعالیت کنم :(

Mehrdad001

کاربر فعال
لایک‌ها
0
نمیدونم چرا دوستمون جناب mehrdad001 بن شده - شما میتونین یک تاپیک دیگه بزنین و این مورد رو اونجا ادامه بدیم تا تاپیک ایشون هم منحرف نشه؟

سلام به همه برو بچه های گل گلاب.احوالات شما؟
آقا ما به طرز فجیعی به خاطر اون امضامون بن شدیم.بدون اطلاع قبلی و کاملا غافل گیرانه.یک هفته.اومدیم تو دیدیم نوشته فلان و بهمان.حالا بگذریم.این چیزا نمک تالاره دیگه.

می بینم که تاپیک رو جناب Mazoolagh عزیز از انحراف نجات دادن.دستت درد نکنه عزیز جان.
راستش این تاپیکو من باز کردم برای اینکه دوستان هرکدوم مشخص کنن چه قابلیت هایی دارند و به این وسیله بتونیم هم همدیگه رو بهتر بشناسیم و با هم آشنا شیم و هم اینکه اگر زمانی در مساله ای با مشکلی بر خوردیم بدونیم که از کی بهتر می تونه راهنماییمون کنه.
شما موافق نیستید؟

ErfanEa

کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام .
میبینم که جمع اساتید جمعه . جای یه بیسواد مثل من خالیه:دی
من هم که تخصصی توی برق ندارم .
دانشجوی ترم 2 کارشناسی ناپیوسته .
علاقه مند به طراحی مدارات دیجیتال و کمی آنالوگ . برنامه نویسی میکرو به زبان C مخصوصا از نوع وقفه تو وقفه و ... هستم

mohsen++

Registered User
لایک‌ها
4
سلام .
میبینم که جمع اساتید جمعه . جای یه بیسواد مثل من خالیه:دی
من هم که تخصصی توی برق ندارم .
دانشجوی ترم 2 کارشناسی ناپیوسته .
علاقه مند به طراحی مدارات دیجیتال و کمی آنالوگ . برنامه نویسی میکرو به زبان C مخصوصا از نوع وقفه تو وقفه و ... هستم

مخلص آقا عرفان و تمام دوستان علاقه مند به فروم

بالا