برگزیده های پرشین تولز

تخلف حسام طاهریان

VICT0RY

Registered User
لایک‌ها
153
قبول کنید خود ماها با ساده انگاری و اعتماد نابجا همچین افراد شیادی رو شکل دادیم و مدام داریم پرورش میدم.
حالا اگه ارقام پایین باشه باز خطای شخص قابل اغماضه اما وقتی شما 210 بحساب کسی که نمیشناسی واریز میکنی دیگه چی میشه گفت

VICT0RY

Registered User
لایک‌ها
153
علی الخصوص تو این اوضاع و احوال (با احترام به تمام کاربران محترم فروم) به هر کس و ناکس اعتماد نکنید دوستان عزیز.

hossein hme

Registered User
لایک‌ها
48
علی الخصوص تو این اوضاع و احوال (با احترام به تمام کاربران محترم فروم) به هر کس و ناکس اعتماد نکنید دوستان عزیز.
داداش تمام افراد اکثرا با تجربه هستن و نادون نیستن ولی گاهی اواقات مشغولیات فکری ادما رو ناخواسته گیر این لاشخورا میندازه. وگرنه اونجوری بچه 2 ساله هم به کسی اعتماد نمیکنه چه برسه ادم بالغ

Last edited:

VICT0RY

Registered User
لایک‌ها
153
بالاخره همه مرتکب اشتباه شدن و میشن مهم اینه که اولا ادم دوبار از یه سوراخ گزیده نشه دوما جلوی سوء استفاده های بعدی از بقیه هم گرفته بشه.

hossein hme

Registered User
لایک‌ها
48
بالاخره همه مرتکب اشتباه شدن و میشن مهم اینه که اولا ادم دوبار از یه سوراخ گزیده نشه دوما جلوی سوء استفاده های بعدی از بقیه هم گرفته بشه.
حرف شما بجاست بله.مشکل اینجاست دزد زیاد شده. من بارها تو شیپور و تلگرام جنس فروختم طرف همون اول پولو زد بهم اعتماد کرد. اگه من ادم حروم خور بودم میتونستم براش نفرستم. ولی نبودم جواب اعتماد طرفو درست دادم. اینو میگم تو معامله انلاین ادم مجبوره تا حد خیلی کمم شده اعتماد کنه . مشکل اینجاست حروم خورا و لاشخورا همشون یکی پشتشونه. تعدادشونم زیاد شده ادم نمیدونه چیکار کنه کسیم رسیدگی نمیکنه

hossein hme

Registered User
لایک‌ها
48
من حواسم جم بود اعتماد کامل نکردم. ولی ریسک باعث شد یکمی ضرر کنم مشکل وجود این انگل هاست ادمی مثل من که تجربم داره تا حد کمم شده احتمال ضررش هست

بالا