برگزیده های پرشین تولز

تخليه خط ثابت !!! بيچاره شدم !!!

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
امروز طرف های ظهر بود يوهو ديديم چراغ ای دی اس ال م رفت..اينورو اونور اول زنگ زدم 17 بعد گفتم بزار يه زنگ بزنم

مخابرات ببينم اونا چی میگن

زنگ زديم گفتم آقا اينجا يه جای تجاری همه کارمون با اینترنت هم ای دی اس ال مام رو اين خطست که الان بوغ نداره خطه

طرف زد شمارمونو گفت خط شما رفته واسه تخليه...گفتم چرا ؟؟ گفت واسه اين که آبونمانش رو پرداخت نکرديد

سريع زنگ زدم 1818 ديدم کل بدهی فقط 8 هزار تومان بوده...اصلاً از خطه يه بارم هم تماس نگرفته بودم

و فقط پول آبونمانش بوده بعد از 1 2 سال که کلاً شده 8 تومان

به طرف گفتم حالا من چيکار کنم ؟ گفت بايد 21 فروردين سال بعد بيايو فرم پر کنيو بعد بره مالی بعد فلانو بسار..

گفتم بابا ولمون کون جون مادرت به خاطر 8 تومان فقط ؟ 8 تومانی که اصلاً هيچ قبضی در مغاژ نيمده ؟؟

خلاصه با اينورو اونور گفت يه خط ضامن اگه داری بايد بياری بزاری تا حد ااقل 7 روزه دوباره خطت برگرده..بعد گفت تازه بايد نامه

مالی دوباره بديم شرکت ای دی اس الت تا وصلش کنيم

مام يه خط داشتيم سريع رفتيم کاراشو کرديم هر 2 خطم حسابشو صاف کرديم 2 3 تام نامه پر کرديم گفت حد اقل 7 روز طول

میکشه تا وصل شه...ديگه يادم رفت بپرسم با ای دی اس ال م وصل میشه يا فقط خطم دوباره وصل میشه ؟؟؟ کدومشه به نظر شما؟؟

يه شکايت نامه میخوام تنظيم کنم عليه مخابرات استان تهران که با اين کار احمقانشون ضرری 400 500 تومانی به من زدن

به نظرتون اين کارو بکنم ؟؟

يه سؤال ديگه من ظهری خطم رو وصل کردم به تلفن ديدم بوغ اصلاً نداره....ولی بعد از چند ساعت بوغش امد که شماره میگرفتم

میگفت بدهکاريد بايد اول پولو پرداخت کنيد.با 1818 پرداخت کردم..با گوشيمم خط رو میگرفتم میگفت تماس به مشترک مقدور نميباشد

چرا اولش بوغ اصلاً نداشت ولی بعدش امد ؟؟ خطی که رفته واسه تخليه مگه نبايد بوغشم به کل بره ؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
رفته كجا ؟ همشو خوندم دريغ از يك چيزي كه بفهمم . همچين ميگين رفته تخليه انگاري خط پاشسته درست صورتشو شسته لباس پوشيده رفته تخليه كنه بياد . . .

كلش اينو فهميدم كه خط اي دي اس ال و تلفنت رو به دليل نپرداختن آبونمان پروندي .

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
رفته كجا ؟ همشو خوندم دريغ از يك چيزي كه بفهمم . همچين ميگين رفته تخليه انگاري خط پاشسته درست صورتشو شسته لباس پوشيده رفته تخليه كنه بياد . . .

كلش اينو فهميدم كه خط اي دي اس ال و تلفنت رو به دليل نپرداختن آبونمان پروندي .

اون يارو مخابراتی اين قد بهم گفت تخليه تخليه ديگه تو گوشم داره وز وز میکنه اين کلمه ...داداشمم میخواست

به يارو بگه آقا مگه چاه توالته که هی میگی تخليه شه تخليه شه؟؟:hmm:

peymaniran

Registered User
لایک‌ها
152
این ها همش شعره فردا بلند شو برو مخابرات منطقه تون نقدی حساب کن 50 تا هزاری هزینه کنی خط و adsl و که نصب میکنن هیچ ازت تقدیرم به عمل میارن. با تلفن بخوای پیگیری کنی تا 1 ماه دیگه ام نتیجه نمی گیری. اگه تونستی برو دفتر ریاست حضوری قضیه رو بگو و یه مقدار گریه زاری کن اون یه نامه بده که قضیه اورژانسیه سریع رله ش میکنن. البته این در شرایطیه که از روش زیرمیزی جواب قانع کننده ای نگیری.

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
گفت خط شما رفته واسه تخليه...
بهش میگفتی بی زحمت این آفتابه رو بهش بده، یادش رفت با خودش ببره یه موقع بهش احتیاج پیدا میکنه

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
این ها همش شعره فردا بلند شو برو مخابرات منطقه تون نقدی حساب کن 50 تا هزاری هزینه کنی خط و adsl و که نصب میکنن هیچ ازت تقدیرم به عمل میارن. با تلفن بخوای پیگیری کنی تا 1 ماه دیگه ام نتیجه نمی گیری. اگه تونستی برو دفتر ریاست حضوری قضیه رو بگو و یه مقدار گریه زاری کن اون یه نامه بده که قضیه اورژانسیه سریع رله ش میکنن. البته این در شرایطیه که از روش زیرمیزی جواب قانع کننده ای نگیری.

اولش تلفنی بود ولی بعدش رفتم اونجا که فرم پر کردم:eek:

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
اون شرکت های ارائه دهنده ADSL ، چی بود همین آبونمان بود که یه عمر به جای 1000 تومن 3000 تومن میگرفتن دیگه ؟ هیچکس هم هیچی بهشون نگفت معلوم نشد چی به چی شد ، حالا به خاطر 8 تا 1000 تومنی اینطور برای مردم دردسر درست میکنن. وقتی یه مشت جا...ش مملکت رو قبضه کنن همین میشه دیگه.

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
بالا