برگزیده های پرشین تولز

تخم مرغ!

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
والا نمیدونم راجع به کی حرف میزنی .... تنگنا .... ؟ راستش واسه خودمم آشناست فکر کنم شبیه آواتار یکی از اعضای اینجاست ...

دوست عزیز مسئولیت عقاید شخصی هر کس به عهده خودشه و سایرین نیز حتی اگر مخالف اون عقیده باشن باید به عقیده مخالف ولو غلط احترام بزارن ... ولی اون عقیدرو قلبا قبول نکنن و حتی ازش با دلیل انتقاد کنن و اثبات کنن که طرف داره اشتباه میکنه ... ایشون هم دلیل می آوردن یک عده رد میکردند و یک عده هم متاسفانه توهین میکردند ... بحثی هم خارج از حیطه مرامنامه نبود که سزاوار حذف شدن داشته باشه ... نه به دین توهین شد نه وارد سیاست شد ...
در مورد اینکه هم ایشون سایر تژاد هارو حیوان دونستند خیر ایشون هرگز مستقیما" چنین حرفی نزدند چیزی که ایشون گفتند این بود که سیاه پوستان از میمون و زرد پوستان از اورانگ بوتان مشتق شده اند که اگر چنین فکر کنیم نه تنها همه انسانها بلکه تمام پستانداران از نوعی موش اولیه مشتق شده اند ... که علم هم اونرو اثبات کرده ...

ولی حذف یک تاپیک به خاطر پست یک شخص در اون به نظر من کاملا غیر منطقی هست چون فقط ایشان نبودند که تو اون تاپیک پست داده بودن خود من فرضا شاید تا 700 خط راجع به تئوری تکاملی داروین و مکمل آن پست داده بودم که همش حذف شد ...

وگرنه نژاد پرستی در دنیای امروز اصلا جایگاهی نداره و هرچیزی انسان بخواد بگه باید از دلایل و براهین علمی استفاده کنه وگرنه غیر قابل قبوله ...

در مورد جمجمه هم ایشان کاملا درست میفرمودند معیار سنجش نژادی در انسان جمجمه هست و در تقسیم بندی زیستی انسانهارو از تفاوت های اسکلتی مخصوصا جمجمه طبقه بندی میکنن ...

(یادمون نره که انسانم نوعی جانداره و مانند سایر حیوانات در زیست شناسی طبقه بندی زیرگونه ای داره)

پوزش میخواهم بابت مطالب بالا که هیچ ارتباطی با این تاپیک نداشت و فقط در جواب شما بود ...

قابل شمارو نداره لیلا خانم گل!

من هیچ وقت نگفتم که تاپیک شما بی محتواست من گفتم من از این به بعد پست بی محتوا میدم و تو بخش های تخصصی اصلا کار نمیکنم چون کسی براش ارزش قائل نیست ...!
چون عکس گزاشتن که کار وقت گیرو سختی نیست ... ! پاکشم کردن اصلا ناراحت نمیشم!

اخلاق شمارو میشناسم!و کاملا میدونم که منظوری نداشتید!:rolleyes:
در مورد تاپیکی که حذف شده هم حق با شماست!

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخلاق شمارو میشناسم!و کاملا میدونم که منظوری نداشتید!:rolleyes:
در مورد تاپیکی که حذف شده هم حق با شماست!

مرسی لیلا جان و تشکر از اینکه حق رو به من دادین ... تازه داریوش رو هم سر این قضیه Ban کردن !

در ادامه میگردم باز هم عکس تخم مرغ پیدا میکنم میزارم اینجا!

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بزرگترین تخم مرغ دنیا:

ostrich-egg-1.jpg

ostrich_egg_big.jpg

7089b.jpg

7113b.jpg

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فسیل تخم مرغ:

oct20-21_0105.jpg

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از همون تخم مرغا که تو آواتار لیلااکس هست اونم یه عالمه!

IM.aspx

گلمنگلی:

istockphoto_1706554_painted_egg.jpg

کیت تخم مرغ برای کودکان:

37119o.jpg

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بروبچ تخم مرغی:

xin_550902061121409183425.jpg

IMG_1680.jpg