آژانس هواپیماییexchanging

تداخل دايال آپ با ADSL

شروع موضوع توسط amrbab ‏6 آپریل 2010 در انجمن شبکه

1. amrbab

amrbab کاربر تازه وارد

با سلام. مدت طولاني بود كه بدون هيچ مشكلي با دايال آپ كار مي كردم الان دو سالي هست دارم با اي دي اس ال كار مي كنم. چند روزي است به دلايلي قصد استفاده از دايال آپ بصورت غير همزمان با اي دي اس ال را داشتم ولي متاسفانه با هنگ كردن كامپيوتر يا عدم موفقيت در اتصال به اينترنت مواجه مي شوم. ابتدا ويندوز خود را تعويص كردم ولي مشكل حل نشد. خروجي فون اسپيليتر را هم به فون و هم به لاين دايال آپ مودم وصل كردم ولي مشكل همچنان پا برجاست. آيا امكان استفاده از دايال آپ بر خط ژانره وجود دارد؟ از دوستان كسي به اين مشكل برخورد كرده؟ لازم به ذكر است در هنگام استفاده از دايال آپ شماره سرور با موفقيت گرفته مي شود ولي محض لاگين كردن سيستم هنگ ميكند.
    مودم مورد استفاده براي دايال آپ ROCKWELL 56K FAXMODEM
    مودم مورد استفاده براي اي دي اي ال TP-LINK
    ويندوز XP

Last edited: ‏6 آپریل 2010
  2. Asadi

Asadi Registered User

من همون روز اولی که ADSL وصل شد مودم دیال اپ رو از مادربورد خارج کردم.... و دادم به یکی از دوستان
    ولی کنجکاو شدم که بدونم واقعا توی خط ژانره میشه دوباره با همون دیال اپ کار کرد یا نه؟

3. TinySkin

TinySkin Registered User

والا چنين چيزي براي من اتفاق نيفتاده
    احيايا مشكل از مودمه ديال آپه
    چون خودم هم اي دي اس ال دارم و هم ديال آپ و هر موقع كه قطع شه ميتونم با همون ديال آپ كانكت شم و مشكلي هم به وجود نميادش

4. MehdiOmnia

MehdiOmnia Registered User

منم همينطور با هردو ميتونم وصل بشم
    چند بار اصلا پول شارژ ندادم يا دير دادم مجبور شدم با دايال برم شارژ كنم
    ولي منم مدت هاست مودم در آوردم روي كس هست هر موقع لازم بشه ميزنم توش چون ويندوز عوض ميكني حوصله ندارم هي اخطار ميده درايورشو نصب كن اعصاب ميبره