برگزیده های پرشین تولز

تدریس در فرادرس

in-fo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان من قصد دارم راجب چندتا موضوع توی سایت فرادرس تدریس کنم پلن هاشو دیدم ولی حقیقتا سر در نیاوردم چی به چیه میشه یکی به صورت واضح و ساده توضیح بدید سیستم پرداخت به چه صورته ؟ چجوری هزینه رو محاسبه میکنن ؟
مثلا یک آموزش که 3000 تا فروش داشته سیستم محاسبه به چه صورتیه ؟
سایت دیگه ایی سراغ دارید که بشه ازش خوب درآمد زایی کرد ؟
اصلا پیشنهادتون چیه ؟ چون آموزشی که میخوام بدم توی سطح نت به سختی پیدا میشه .
اگه بخوام یه سایت راه اندازی کنم هزینه نصب و راه اندازیش چقدره ؟ چطور به سرعت سایت رو جز اولین های جست و جو در گوگل تبدیل کنم ؟ کسی هست اینکارو انجام بده ؟ لطفا اگه در این موضوع توضیح میخواید بدید حتی الامکان وقتی توضیح دادید در کنارش بهترین و مناسب ترین قیمت هاست و سرور و ... رو هم معرفی کنید ممنونم

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
سلام دوستان من قصد دارم راجب چندتا موضوع توی سایت فرادرس تدریس کنم پلن هاشو دیدم ولی حقیقتا سر در نیاوردم چی به چیه میشه یکی به صورت واضح و ساده توضیح بدید سیستم پرداخت به چه صورته ؟ چجوری هزینه رو محاسبه میکنن ؟
مثلا یک آموزش که 3000 تا فروش داشته سیستم محاسبه به چه صورتیه ؟
سایت دیگه ایی سراغ دارید که بشه ازش خوب درآمد زایی کرد ؟
اصلا پیشنهادتون چیه ؟ چون آموزشی که میخوام بدم توی سطح نت به سختی پیدا میشه .
اگه بخوام یه سایت راه اندازی کنم هزینه نصب و راه اندازیش چقدره ؟ چطور به سرعت سایت رو جز اولین های جست و جو در گوگل تبدیل کنم ؟ کسی هست اینکارو انجام بده ؟ لطفا اگه در این موضوع توضیح میخواید بدید حتی الامکان وقتی توضیح دادید در کنارش بهترین و مناسب ترین قیمت هاست و سرور و ... رو هم معرفی کنید ممنونم
سلام
در صورت امکان موضوع آموزشتون رو بفرمایید تا بشه بهتر راهنماییتون کنیم.
موفق باشید.

in-fo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
در صورت امکان موضوع آموزشتون رو بفرمایید تا بشه بهتر راهنماییتون کنیم.
موفق باشید.
سلام . هنوز موضوعی انتخاب نکردم ولی خب بیشتر تو حوزه سیستم عامل ویندوز هستش و اینترنت

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
سلام . هنوز موضوعی انتخاب نکردم ولی خب بیشتر تو حوزه سیستم عامل ویندوز هستش و اینترنت
سلام مجدد

آموزش در زمینۀ اینگونه موضوعات عمومی بسیار زیاد هست.
برای موفقیت در این زمینه یا باید آموزش‌های شما ارزش افزوده‌ای داشته باشه یا از کیفیت بسیار بسیار بالاتری برخوردار باشه.
زدن وب سایت برای کار روی این موضوعات رو خیلی توصیه نمی‌کنم. کار با وب سایت‌هایی مانند فرادرس منطقی‌تر هست.

اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستم.
موفق باشید.

in-fo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام مجدد

آموزش در زمینۀ اینگونه موضوعات عمومی بسیار زیاد هست.
برای موفقیت در این زمینه یا باید آموزش‌های شما ارزش افزوده‌ای داشته باشه یا از کیفیت بسیار بسیار بالاتری برخوردار باشه.
زدن وب سایت برای کار روی این موضوعات رو خیلی توصیه نمی‌کنم. کار با وب سایت‌هایی مانند فرادرس منطقی‌تر هست.

اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستم.
موفق باشید.
ممنون بابت توضیحاتتون راستش خودم هم اطلاع دارم ولی چیزی که میخوام آموزش بدم هنوز جایی ندیدم تدریس شده باشه موضوع دقیقش هم نمیشه گفت به خاطر عدم نشر مجدد توسط دیگران
شما خودتون مدرس هستید ؟ درآمد از فرادرس به چه صورت هستش ؟
منظورتون از ارزش افزوده چیه ؟
کیفیت از چه نظر ؟

بالا