برگزیده های پرشین تولز

ترافیک بیشتر با سایت : Traffic Swarm

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
سلام .
آدرس سایت : Traffic Swarm
امروز که داشتم تو نت میگشتم یک مقاله دیدم که از این سایت سخن میگفت . به نظر میاد کارش درسته و از این اتو سرف های الکی هم نیست .
یک MLM Traffic Generation هست .
عضویتش مجانی هست .
یک مقدار توضیح در مورد سایت به زبان انگلیسی :
کد:
  How it Works (In Traffic Swarm's words)
It's simple. You just enter some basic information about the site(s) that you want to promote - a Category, the URL, a Title, and a Description.

This information is used to generate targeted links to your site, which are then displayed throughout the TrafficSwarm network - including our incredibly popular "Start Page" system, the TrafficSwarm search engine, etc.

And our automated Anti-Cheat monitoring systems mean that you're guaranteed only real, live, targeted visitors to your site(s).

The number of times your links are shown is based on a simple "credit" system - each credit that you earn or purchase represents another targeted link to your site. Listed below are the many ways to earn traffic credits ...

1. Set your browser's Start Page to your custom TrafficSwarm URL, and you will earn 1 credit each time you open your browser.

2. Click on other users' links on your Start Page and you'll randomly earn between 1 and 1,000 credits for each site you visit.

3. Use the TrafficSwarm Search Engine to find what you're looking for, and earn between 1 and 1,000 credits for each site you visit.

4. You can also earn free "mystery credits", as well as play the TrafficSwarm Lottery and win up to 25,000+ credits per day.

5. Refer other webmasters to TrafficSwarm (you will NOT believe how EASY this is, in fact, it happens automatically!), and you will also:

* Earn 100 credits for each new activated user you refer
          * and earn 1 credit each time they open THEIR browser

... down 5 "levels" deep! What this means is that if you refer Joe to TrafficSwarm, Joe refers Mary, Mary refers Bill, Bill refers Sally, and Sally refers Ed ... you will earn credits on ALL of these people, and people they refer too!

به زبون ساده یعنی لینک و تایتل و توضیحات از شما میگیره و یک لینک براتون درست میکنه .
- اگر صفحه اول سایتتون رو بزارید روی آدرستون 1 کردیت میگیرید هر باره که مرورگرتون باز میشه .
- با کلیک روی تبلیغات از 1 تا 1000 کردیت میگیرید .
- با استفاده از موتور جستجو سایت 1 تا 1000 کردیت میگیرید .
- میتونید با بازی در لاتاری سایت بیشتر از 25000 تا کردیت روزانه دریافت کنید .
- با معرفی وبمسترها از :
1- 100 کردیت برای هر وبمستر اکتیو
2- تا 5 لول کردیت میگیرید .
دیگه چی میخواین ... !؟!؟؟؟!

برای اکتیو شدن اکانتتون هم نیاز به کسب 50 کردیت دارید که 100 کردیت بلافاصله گیرتون میاد .

همه ی مواردی هم که بالا گفتم تو صفحه ی خودتون میاد که به عنوان صفحه خانه ( Home Page ) قرار میدینش .
و 100 ها چیز دیگه که تا عضو نشی متوجه نمیشی ...

مراحل ثبت نام هم :
1- به این آدرس میرید : Traffic Swarm
2- سمت راست پایین First name و Email خودتون رو وارد میکنید
3- صفحه بعد اطلاعاتتون رو کامل میکنید .
4- در آخر هم ایمیل خود رو چک میکنید و کار رو شروع میکنید .

به این میگن یک توضیح کامل !!!
آدرس سایت : Traffic Swarm
یا علی

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
کسی نظری نداشت ؟

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به زبون ساده یعنی لینک و تایتل و توضیحات از شما میگیره و یک لینک براتون درست میکنه .
- اگر صفحه اول سایتتون رو بزارید روی آدرستون 1 کردیت میگیرید هر باره که مرورگرتون باز میشه .
- با معرفی وبمسترها از :

برای اکتیو شدن اکانتتون هم نیاز به کسب 50 کردیت دارید که 100 کردیت بلافاصله گیرتون میاد .

سلام من الان يه ساعته دارم با سايت ور ميرم چیزي نفهميدم عضو شدم کردیت هم 0 هست میشه کمی بیشتر توضیح بدی .

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
اینهمه اتو سورف با حال
چرا به این سایت گیر دادید؟

در ضمن ای کاش این رو در تاپیک سورف میزدید!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
ترافیک وارم تایید نمیشه !
ترافیکش اکثرا iframe هست . من که ازش راضی نبودم ! :|

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره ترافیک سرف خیلی خوبه بهتره تاپیک سرف رو بالا نیگر داریم سایتو تو یه ماه تو alexa میاره زیر 100 هزار

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
- با معرفی وبمسترها از :

سلام من الان يه ساعته دارم با سايت ور ميرم چیزي نفهميدم عضو شدم کردیت هم 0 هست میشه کمی بیشتر توضیح بدی .
ببخشید من چند روز نبودم !
عزیز لینکی که به شما داده میشه رو به عنوان Home Page خود قرار بدید !
بعد توی اون صفحه که میاد روی لینک ها کلیک کنید ! از 1 تا 1000 کردیت گیرتون میاد .( من تا به حال 35 کردیتی هم گیرم اومده )
30 ثانیه باید رو سایت باشه . بعد از 30 ثانیه دوباره میره رو لینک ها .
یکی دیگه انتخاب کنید . ( الی آخر ... )

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
با اتو سورف های دیگه چه فرقی 0داره؟

دات او آر جی هم همین امکانات رو داره

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
ترافیک وارم تایید نمیشه !
ترافیکش اکثرا iframe هست . من که ازش راضی نبودم ! :|
به نظر من که خیلی از این سایتهایی که فقط یک اسکریپت خریدن انداختن رو سایتشون بهتره !
در ضمن یک مزیتی هم که داره طرف سایتو میبینه !
یا علی

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خوب اون عقیده من من بود و به نظر من iframe به درد نمیخوره .
در ضمن ترافیک سایتهایی شبیه traffic warm و یا autosurf و اینا مورد تایید هیچ سرویس دهنده تبلیغاتی نیست .

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
هر بازدید از سایت 1 کردیت !
در مورد لاتاری سایت :
کد:
The TrafficSwarm Credit Lottery is a fun way to win lots of credits, and get even more free traffic to your site(s). There's a new drawing every day, and 100% of the credits wagered are distributed to the winner for that day. There's no limit to the number of times you can win, so feel free to play the lotto every day if you want.

In a nutshell you can "wager" up to 50% of your credits, and with a little luck you can win big! With 1000s of users playing the lottery every day, the jackpot is usually at least 10,000 credits - and sometimes a lot more!

One credit gets you one ticket in the daily drawing, so the more tickets you get the more chances you have to win. Winners are notified nightly via email, and the daily winner is also posted on the website in various places.
منظورش اینه که ( اگر مشکلی داشت به بزرگی خودتون ببخشید ) :

این لاتاری یک نوع بازی هست که به شما کمک میکنه مقدار زیادی کردیت جمع کنید . هر روز یک لاتاری انجام میشه و 100% کردیت هایی که شرط بندی شده به برندگان داده میشه . هیچ محدودیتی در برنده شدن شما نیست . پس شما میتونید در صورت تمایل هر روز مجانی بازی کنید .

شما میتوانید بیشتر از 50% کردیت خود را شرط کنید . و با یک مقدار کمی شانس شما میتوانید برنده بشوید . بین 1000 نفر که بازی میکنند . جایزه هر روز معمولا حداقل 10000 کردیت هست - و بعضی مواقع بیشتر .

یک کردیت به شما یک بلیت در مسابقه روزانه میده . پس بلیت بیشتر که میگیرید شانس بیشتری برای برنده شدن بدست میاورید . برندگان با ایمیل خبر داده میشوند و برندگان در جای مشخص سایت اعلام میشوند

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
در مورد لاتاری سایت :
کد:
The TrafficSwarm Credit Lottery is a fun way to win lots of credits, and get even more free traffic to your site(s). There's a new drawing every day, and 100% of the credits wagered are distributed to the winner for that day. There's no limit to the number of times you can win, so feel free to play the lotto every day if you want.

In a nutshell you can "wager" up to 50% of your credits, and with a little luck you can win big! With 1000s of users playing the lottery every day, the jackpot is usually at least 10,000 credits - and sometimes a lot more!

One credit gets you one ticket in the daily drawing, so the more tickets you get the more chances you have to win. Winners are notified nightly via email, and the daily winner is also posted on the website in various places.
منظورش اینه که ( اگر مشکلی داشت به بزرگی خودتون ببخشید ) :

این لاتاری یک نوع بازی هست که به شما کمک میکنه مقدار زیادی کردیت جمع کنید . هر روز یک لاتاری انجام میشه و 100% کردیت هایی که شرط بندی شده به برندگان داده میشه . هیچ محدودیتی در برنده شدن شما نیست . پس شما میتونید در صورت تمایل هر روز مجانی بازی کنید .

شما میتوانید بیشتر از 50% کردیت خود را شرط کنید . و با یک مقدار کمی شانس شما میتوانید برنده بشوید . بین 1000 نفر که بازی میکنند . جایزه هر روز معمولا حداقل 10000 کردیت هست - و بعضی مواقع بیشتر .

یک کردیت به شما یک بلیت در مسابقه روزانه میده . پس بلیت بیشتر که میگیرید شانس بیشتری برای برنده شدن بدست میاورید . برندگان با ایمیل خبر داده میشوند و برندگان در جای مشخص سایت اعلام میشوند
من از پیچیدگیش خوشم میاد !!! :دی ( از سایت هایی که ساده هستن خوشم نمیاد )
یا علی

بالا