برگزیده های پرشین تولز

تراوین باز ها بیان تو ! (ورژن جدید)

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
من سرور 1 هستم
آی دیم هم Night Wing هست
هرکی سرو یکه مخلصشم هستیم غارتت می کنیم

من فقط اسپید بازی می کنم (البته این رو نرفتم ولی 2تا اسپید رو بودم )

yahoodrooling.gif
آدمش نیستی
heehee.gif

از هرکی تو پی تی بپرسی تراوین می گه پارسا ... لول

اسپید 1 : Parsa0undead
اسپید 2 : Natarz.

اینجا Parsa0undead رو سرچ کن
اینجا هم Natarz. رو

بعد بگرخ
evilsmile.gif

alireza_edison

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,136
یادش به خیر !
سرور اول ایران ، سرور آزمایشی ، عجب روزهایی بود !
چقدر تا صبح پای بازی بودیم .
کسی خبر نداره از بچه های سرور یک ایران ( اولین روزه ) کی الان بازی میکنه ؟ ( 3دات مخصوصا )

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
تو قوانین بازی داریم که اگه قانون بازی باگ داشته باشه و از اون باگ سوءاستفاده بشه خلاف قانونه
ولی خدا وکیلی کی به ذهنش می رسید همچین باگ بزرگی تو قانون بازی باشه
همرت رو تو یه ده پارک کنی بعد به مولتی هانتر بگی بن کنه
واقعا هم تسلط به بازی می خواد هم تسلط به قوانین و هم یه مقدار خلاقیت

خوب به قول شما خلاقیت بود و کسی کمک نکرد ولی ادمین اخر سرور کاملا به نفع متا کار کرد بدون توجه به این که همه یک سال زحمت کشیدن پارکینگ ها کاملا شناسایی میشد نیروهارو میفرستادیم پارکینگ 5 دقیقه بعد دقیقا اتک میومد روش یعنی حتی پارکینگها رو هم ادمین میداد به متا کلا خیلی نامردی کرد به بهانه های الکی بن میکرد ولی اینو همه میدونن که با این که سه چهارم سرور یک بر علیه تری دات شده بود اونم به خاطر بازیه قوی و حساب شده تری دات ولی تا 2 روز اخر برد برنده مشخص نبود و همه احنمال میدادن به زمان بازی اضافه شه حتی تا دیدن گندش داره در میاد فروم رو بستن

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
یادش به خیر !
کسی خبر نداره از بچه های سرور یک ایران ( اولین روزه ) کی الان بازی میکنه ؟ ( 3دات مخصوصا )

به به به ادیسون عزیز . من سرور یک بودم تو اتحاد جاویدان تری دات ( ..._army) یادش به خیر چه دوستانی داشتیم اونجا نیما رونجر . مسعود ارمستار . کامی و مصطفی . دلم واسه بچه ها تنگ شد:(

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
من خودم تو سرور 1 تو اتحاد GW یکی از لیدر ها بودم , به لطف 2 - 3 تا از دوستان همین اتحاد GW که یکی از بهترین دیپلمات هارو تو کل سرور داشت (هومن نیکوکار) NE دوباره قدرت خودش رو بدست آورد ... هیچکس فکر نمیکرد NE که سر جریان اتحاد نکسوس بازیکن های اصلی خودش رو از دست داده بود و همه بازیکن های خبره حذف اکانت کرده بودند دوباره تا این حد که بازی رو ببره قدرتمند بشه ! امیر فیروزی , محسن , پویا و ... هم نباید از قلم بندازم که تو این پیروزی خیلی سهیم بودند ! اینکه میگن کمک شده یا نشده رو من قبول ندارم , همون قدر که هوای تری دات رو داشتند هوای متا رو هم داشتند . اگه ما تو مولتی هانتر ها پارتی داشتیم خود تری داتی ها خیلی جلوتر از ما پارتی و امداد های غیبی داشتند . (هنوز ارتش زامبی ها که مال اردشیر و آیدین بود رو من نفهمیدم کی زنده کرد :D)

در هر صورت بازیه و آدم باید جنبه برد و باخت رو داشته باشه !

اینم یک عکس از واندر سرور 1 که گذاشتم بچه های متا خاطرش رو زنده کنند ...

اینم یک عکس از یوزر جدیدم تو سرور اسپید US , هرکس حوصله داره بیاد اینجا میخوام یک حالی به این آمریکائی ها بدیم :lol:

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
یادش به خیر !

همینو بگم که محمد علی با اکانت اواتار داره تو سرور هشت بازی می کنه رنک یک هم هست
البته شاید ماجرای اکانتش رو بدونی که تومروس خریده بود ولی بهش پس دادند
Eyedeanهم داره تو همون سرور هشت بازی می کنه

بالا