برگزیده های پرشین تولز

ترجمه متون تخصصی و عمومی انگلیسی با ویرایش کامل و عالی در اسرع وقت

hadi68

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
27
با سلام.
ترجمه‌ی متون تخصصی و عمومی انگلیسی به فارسی با قیمت خوب و ویرایش کامل (ترجمه‌ی متون داخل شکل‌‎ها و اصلاحشون با فوتوشاپ، ترجمه‌ی جداول و رسم دوباره‌شون در ورد، تایپ کامل فرمول‌ها، رعایت نیم‌فاصله و تمام علائم نگارشی و ...) انجام می‌شه. امکان تحویل سریع کارها هم هست.
خودم فوق لیسانس مکانیک دارم و تخصصم در این زمینه هست اما به واسطه‌ی کار با سایر دوستان، متن‌های مدیریت و مدیریت پروژه و حسابداری و کامپیوتر و ... هم زیاد ترجمه کردم در نتیجه آشنایی نسبی باهاشون دارم. در هر حال متنتون در هر زمینه‌ای که هست یه بخشش رو برام بفرستید که نمونه‌ی ترجمه بهتون تحویل بدم. اگه راضی بودید ادامه می‌‌دیم.
هر 300 کلمه‌ یک صفحه حساب می‌شه. عمومی صفحه‌ای 2500 تخصصی صفحه‌ای 3500.
اگه خیلی فوری باشه قیمت می‌ره بالاتر که با هم توافق می‌کنیم. تضمین تحویل سروقت می‌دم که اگه ندادم از هزینه‌ی نهایی کم بشه.
هزینه هم نصف بیعانه نصف پس از تحویل.
شماره تلفن بنده 09112455568 هست. از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید سریع‌تر جواب می‌دم.

Last edited:

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
با سلام برای سایت گل وگیاه لینک میدم ترجمه کنید هز روز یک عدد دارم معمولا هر لینک شامل دو صفحه میشه قیمت را برای بنده اعلام کنید بصورت پ خ و اینکه نمونه کاری دارید بفرمایید تا ببینم

ata.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
دو تا مقاله مکانیک دادیم به ایشون که زحمت ترجمه رو کشیدن. فوق العاده دقیق و سریع بود کارشون. ترجمه و تایپ هم عالی بود.

accbazar

Registered User
لایک‌ها
37
در حال همکاری با ما هستند روزانه سه مطلب برامون ترجمه میکنن.تمامی ترجمه هاشون دقیقو و روان هست و سر وقت ترجمه ها رو تحویل میدن.کارشون حرف نداره

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام!
زیر نویس هم می تونید ترجمه کنید؟
موضوعش برنامه نویسی هست. خیلی هم پیچیده نیست.
قیمت رو هم بفرمایید.

godfather28

Registered User
لایک‌ها
58
نمونه کار و قیمت جهت ترجمه کتاب 250 صفحه ای
رشته:مهندسی عمران-construction management

hadi68

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
27

fileyar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام اگر دوست داشته باشید میتونید پروژه های ترجمه شده خود را با ساخت یه فروشگاه رایگان به فروش برسانید
http://fileyar.ir

بالا