برگزیده های پرشین تولز

ترس از آینده - چی کار کنم؟

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
تا در آینده به مشکللی به مشکلی بر نخورم؟

Last edited:

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان 16 سالمه بگین از الان چی کار کتم که در آینده از لحاظ مالی و شغل دچار مشکل نشم؟
برو یک جا تابستون ها شاگردی کن یک چیز فنی یاد بگیری. خیلی برات افت کلاس داشت هم بگو من مجانی ار می کنم فقط می خوام با کار آشنا بشم.
آخه خیلی کمک می کنه اگر یک روزی هر شغل آزادی داشتی دیگه می دونی با مشتری چطور رفتار کنی و.... هزار تا چیز دیگه.
البته وضع بابام خوبه ودر ما حدودا 15 میلیون درامد داره ولی بارها گفته از لحاظ شغلی به من هیچ کمکی نمی کنه تا خودم یاد بگیرم پول در بیارم
ناراحت نباش می خواد خیلی واسته نباشی ولی وقتش برسه کم نمی گذاره(همه همین طورند-رسمشه)
از لحاظ درس خوندن چشمم آب نمی خوره که با درس خوندن و مدرک لیسانس بتونم به موقعیت حوبی برسم که البته وضع درسی من هم خوب نیس
لیسانس که آره
کلا از آینده خیلی می ترسم چی کار کنم از الان(16 سالگی) تا در آینده به مشکللی (به خصوص از لحاظ مالی) به مشکلی بر نخورم؟
ریلکس باش و سعی کن کاری رو که گفتم انجام بدی. اگر هم پدرت خودش شغل آزاد داره تابستون کمکش کن(بعدا درست تموم شد می تونی جای پدرت همونجا کار کنی)

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام...:)
این هایی که میخوام بگم کاملا به صورت جدی است و دوست دارم شرایطمو درک کنین و یه پاسخ مناسب بگین
عرض شود که امتحان های ترم که تموم شد یکی از بچه ها به شوخی گفت اوه ما هم پیر شدیم ...دیپلم سال دیگه دیپلم می گیریم...
همین جمله مسل شوکی بود که به من وارد شد و انگار تازه یادم اومد که من هم باید وارد جامعه بشم !
از اون موقع دیگه استرس از آینده دست از سرم بر نمی دااره
پیدا کردن شغل . درآمد . بی پولی . ازدواج . شان اجتماعی
همه اینا ذهن منو مشغول کرده
ولی از بین همه این اگه مسئله شغل و درآمد حل بشه به نوعی بقیه مسائل هم حل میشه (البته توی جامعه ما)
من الان 16 سالمه بگین از الان چی کار کتم که در آینده از لحاظ مالی و شغل دچار مشکل نشم؟
البته وضع بابام خوبه ودر ما حدودا 15 میلیون درامد داره ولی بارها گفته از لحاظ شغلی به من هیچ کمکی نمی کنه تا خودم یاد بگیرم پول در بیارم
از لحاظ درس خوندن چشمم آب نمی خوره که با درس خوندن و مدرک لیسانس بتونم به موقعیت حوبی برسم که البته وضع درسی من هم خوب نیس
هر روز که افراد بی پول رو می بینم می گم نکنه من هم یکی از اینا بشم؟!!!!
کلا از آینده خیلی می ترسم چی کار کنم از الان(16 سالگی) تا در آینده به مشکللی (به خصوص از لحاظ مالی) به مشکلی بر نخورم؟

حتما خونواده بهت فشار آورده !
درکت می کنم خوبه تو الان فهمیدی من 19 سالگی فهمیدم ! اما تاحالا ...:(

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
بیشتر از اینها انتظار داشتم
دقیقا بگین چی کار کتم؟

بالا