برگزیده های پرشین تولز

Delta Group

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
8 فوریه 2016
نوشته‌ها
16
لایک‌ها
2
سن
45
مبتدی‌ها چگونه روی املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنند؟
قسمت اول:

گاهی سرمایه‌گذاری روی املاک و مستغلات برای مبتدی‌ها رعب‌آور بوده و به‌راحتی می‌توانند در میان انبوهی از چراغ‌ها و سر‌و‌صداهای وبلاگ‌ها، کتاب‌ها و گروه‌های تلویزیونی گم شوند. در اینجا فهرستی از تکنیک‌هایی را آورده‌ایم که می‌توان با به‌کار بستن آنها در املاک و مستغلات مهارت پیدا کرد و از طریق آن‌ها به آزادی مالی رسید.
نباید اینگونه تصور کنید که این تکنیک‌ها تمام چیزی را که به آن نیاز دارید، به شما یاد می‌دهد. اگرچه امیدواریم این فهرست، شما را در مسیر درست قرار داده و برای یادگیری و شروع کار مفید واقع شود. ادامه‌ی مسیر را باید با کمک هوش مالی خود طی کنید. این تکنیک‌ها از تجارب افراد موفق در زمینه املاک و مستغلات به دست آمده است. در‌صورتی‌که شما این روش‌ها را بخوانید و کمی هم تجربه‌ی سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات را داشته باشید، بدیهی است که موفق می‌شوید. در اینجا چهارده ترفند مهم برای سرمایه‌گذاران مبتدی در املاک و مستغلات فهرست شده‌اند که در چند بخش متوالی برای شما ارائه می‌شوند.
n1ml_موفقیت.jpg

1. مصمم باشید
برای اینکه بتوانید کنترل مالی آینده‌ی خود را در دست بگیرید، باید سرمایه‌گذاری روی املاک و مستغلات را به چشم یک هدف دائمی نگاه کنید، نه طرحی برای ثروتمند شدن! به‌عنوان یک سرمایه‌گذار، شما همواره در کشمکش و تلاش خواهید بود، اشتباه خواهید کرد و شکست خواهید خورد اما سرمایه‌گذار موفق کسی است که از تمام این تجربه‌ها به‌عنوان درسی برای خود، جهت بهبود توانایی‌هایش استفاده کند.
ترفند اول: مصمم باشید.

2. لازم نیست در املاک و مستغلات متخصص باشید
در طول روز بسیاری از مردم، در مورد املاک و سرمایه‌گذاری در این حوزه با هم بحث می‌کنند اما در میدان وسیعی از اطلاعات نامشخص و غیرمطمئن گرفتار می‌شوند. اما روش‌هایی که سرمایه‌گذاران ملکی از آن استفاده می‌کنند، منحصر به فرد است و یادگیری آنها زمان زیادی نمی‌خواهد. پس وقت گذاشته و تکنیک سرمایه‌گذاران املاک را بیاموزید و ره صد‌ساله را یک شبه طی کنید. حقیقت این است که همه مردم این نکات را نمی دانند و ریزترین نکات نیز می‌تواند در سرمایه‌گذاری‌تان متحول کند.
ترفند دوم: لازم نیست متخصص باشید، تکنیک‌های سرمایه‌گذاری را یاد بگیرید.
برای ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.delta.ir/News/Fun-2921-1-1.aspx
 
بالا