برگزیده های پرشین تولز

ترفندهای یاهو

king_hacker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براتون چند ترفند مفید در چت رو بنویسم اگه شما هم میدونین بنویسین ;)

1- وارد شدن در room پر
برین تویه یه room دیگه تویه room بنویسین /join esme room
یا /goto esme room

یه room درست کنین بعد تویه room بنویسین /goto esme room .

2-گرفتن voice

یه روش ساده و مفید از کشفیات بنده :blink: ;)
با 2 تا id وارده room بشین وقتی که کسی voice رو قفل کرده باشه . با هر 2 id تون اونو iggy کنین بعدش با استفاده از هر 2 id ویس رو قفل کنین دیگه تمومه یکی از id های شما voice رو کاملم میگیره و id دوم هم بقیه ویس ها رو میگیره.

iggy کردن فرد و گرفتن voice

البته در اینجا باید یه نکته رو بگو دوستانی که از برنامه ها برای وارد کردن ای دی های زیاد به room استفاده میکنن مواظب باشن چون اگه ای دی زیاد وارده room کنین yahoo تمامه id های که از یه ip وارده room بشن واسه همیشه میبنده. :blink:

3-دیدن فقط افراد on در لیست از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنین.

بقیشم بعدن واستون مینویسم چون زیادن :p

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از king_hacker :
براتون چند ترفند مفید در چت رو بنویسم اگه شما هم میدونین بنویسین ;)

1- وارد شدن در room پر
برین تویه یه room دیگه تویه room بنویسین /join esme room
یا /goto esme room

یه room درست کنین بعد تویه room بنویسین /goto esme room .

2-گرفتن voice

یه روش ساده و مفید از کشفیات بنده :blink: ;)
با 2 تا id وارده room بشین وقتی که کسی voice رو قفل کرده باشه . با هر 2 id تون اونو iggy کنین بعدش با استفاده از هر 2 id ویس رو قفل کنین دیگه تمومه یکی از id های شما voice رو کاملم میگیره و id دوم هم بقیه ویس ها رو میگیره.

iggy کردن فرد و گرفتن voice

البته در اینجا باید یه نکته رو بگو دوستانی که از برنامه ها برای وارد کردن ای دی های زیاد به room استفاده میکنن مواظب باشن چون اگه ای دی زیاد وارده room کنین yahoo تمامه id های که از یه ip وارده room بشن واسه همیشه میبنده. :blink:

3-دیدن فقط افراد on در لیست از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنین.

بقیشم بعدن واستون مینویسم چون زیادن :p
ميگم اين iggy كه ميگي چيه؟ يكم زير ديپلم حرف بزن من آماتور بيدم!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
راستی راهی هست بفهمی کسی Ignore کرده تو رو یا نه!؟ منظورم توی ChatRoom نیست ها. در حالت کلی و معمولی میگم.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
چطوري ميشه با دو يا چند اي دي به صورت همزمان وارد شد؟

king_hacker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي وارد شدن با چند id از برنامه زیر استفاده کنین . این برنامه messenger رو crack میکنه. ;)

magic_login_full

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
اما پروفايل كه راحت تره؟ براي چند آي دي وارد شدن؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از MohammadR :
اما پروفايل كه راحت تره؟ براي چند آي دي وارد شدن؟
منظورتون از پروفايل چيه؟ سوال من اين بودش كه چطوري به صورت همزمان با چند اي دي آنلاين شد؟
تا جايي كه من تست كردم با يه نرم افزار ميشه برم تست كنم اون نرم افزاري كه سلطان هكر نوشته چه جوريه...

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
آره يه سري نرم افزارايي هستن مث همين يا يكي بود كه خيليا ديدم استفاده ميكردن اسمش نميدونم مالتي ياهو يا يه همچين چيزي بود :)

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه سوال.
من با نظر اينكه اگه چند تا YAhoo ID با يك IP به سرور Login كنن مسدود مي شن شديدا مخالفم.
تو بحث شبكه قسمتي به نام NAT با Overload كردن رو يك Ip هست.
سرور ياهو فقط يك IP رو مي بينه اونم VALID IPرو. اگه فرض كنيم 30 نفر روي اون سرور با Inavlid IP به ياهو وصل بشن. ياهو همه يه اونها رو با يه IP مي بينه. خلاصه. پس بايد همه رو Block كنه كه اينكارو نمي كنه.

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
mashaheer جان منظورت را فهميدم.
براي چند آي شدن از برنامه ي Multi Yahoo استفاده كن كه خيلي عاليه! و تنها 3 كيلوبايت حجم داره!!
http://www.irwebcenter.com/files/multi_yahoo.zip
شرحش هم اينجاست:
http://www.download.ir/archives/000211.php
اين توضيح هم از never hack 2 برداشتم:
نحوه نصب برنامه:

1-اگر هم اكنون نسخه قديمي تر از 5.5 بر روي دستگاه شما نصب شده آن را پاك كرده و نسخه جديد را بريزيد

ياهو 5.5 را دريافت كنيد >>

2- Setup برنامه Multi Yahoo را اجرا كنيد و فولدر ياهو مسنجر را انتخاب كنيد

توجه داشته باشيد: شما بايد فقط پوشه اصلي را انتخاب كنيد به عنوان مثال C:\Program Files\Yahoo و از وارد كردن زير شاخه ها خود داري فرمائيد

هم اكنون شما دو آيكون ياهو مسنجر در اختيار داريد(Yahoo Messenger & Multi Yahoo)مجددا توجه كنيد شما بايد ابتدا نسخه جديد و بعد Multi Yahoo را اجرا نماييد

شما مي توانيد به هر تعداد Multi Yahoo را باز كرده و با ID هاي مختلف وارد شويد

توجه كنيد: هر نوع مشكلي در اجرا شدن Multi yahoo به اين علت است كه شما مسير نصب كردن را اشتباه انتخاب كرده ايد و Multi yahoo در فولدر ياهو نصب نشده است

king_hacker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين aryagohar جان من در ضمینه شبکه به اندازه شما وارد نیستم ولی تا جایی که من اطلاع دارم اگر شما حتی با ip invalid وارد بشین یاهو ip اصلی شما رو تشخیص میده. فکر میکنم یه چیزی مثل سایت هایی که واردشون میشیم و ip valid رو نشون میده.

بعدشم منظور من وارد شدن چند id (بیشتر از 10 تا ) به 1 room بود.

لازم میدونم خاطر نشان کنم که بنده در 3 سوت با واد کردن 30 id ناقابل در یه room هر 30id خودم رو از دست دادم واسه همیشه . :(

اگه بازم حرف منو باور نداری امتحان کن عزیز.

king_hacker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید خوبیه برنامه magic_login_full اینه که همون فایل اصلیه messenger رو crack میکنه و شما با همون messenger که دارین میتونین نا محدود id on کنید اگه کسی میخواد بگه من بزارم واسه download .

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اين ترفند هاتم كه همه كار مي كنن غير از اوني كه ازشون انتظار داري. برو دنبال يه كار آخر عاقبت دار كه هم بدرد اين دنيات بخوره هم بدرن اون دنيات. چرا آب به آسياب اجنبي مي ريزي. اين ياهوي استعماري نوكر آمريكاست. عوض اينكه ملت برن نماز جمعه مي شينن تو خونه چت مي كنن سنگر خالي مي مونه.
ولي حرف حساب هيچ كدوم از اين ترفندات كار نمي كنه.

winwin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من بهترين و حرفه اي ترين برنامه براي ورود با چند آي دي به ياهو همين Magic-Login هست و جالب اينجاست كه اين برنامه از 2 سال پيش كه ساخته شده تا الان تونسته همه نسخه هاي ياهو مسنجر رو كرك كنه حتي قديميترين وجديدترين نسخه هاشو. آخرين نسخه اين برنامه كم حجم رو از اينجا ميتونيد دانلود كنيد

Download Magic-Login

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود

از دوستان کسی هست بدونه چه جوری میشه فهمید که هنگام چت طرف داره با کسی دیگه چت میکنه یا نه ؟؟؟

یعنی هنگام چت با شما با کسی دیگه هم چت کنه.
از دوستان کسی میدونه کمک کنه.
یا حق

بالا