برگزیده های پرشین تولز

ترید از بازارهای مالی و کسب درآمد دلاری

tikalair

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود بر شما بازدید کننده محترم
امروزه نحوه درآمد زایی خیلی تفاوت کرده در حالی که میبینیم شخصی در منزل ماهی بالای 100 میلیون و شایدم بیشتر درآمد داره درصورتی که یک نفر بازاری شاید امروز دیگه به این درآمدها نرسه
خواستم شمارو با نحوه درآمدزایی های جدید آشنا کنم
یکی از محبوب ترین ترندهای روز کسب درآمد از بازارهای مالی هستش مثل ارزهای دیجیتال، فارکس و یا بورس
اما نکته حائز اهمیت اینه که افراد بدون علم و دانش نمیتوانند در این بازار کسب درآمد کنند به همین خاطر میخوام مجموعه ای رو به شما معرفی کنم که خودم ازش استفاده کردم:
آکادمی مالی آتِس برگزار کننده دوره های آموزش کسب درآمد از بازارهای مالی هستش.
دوره جدیدشون از پنجشنبه همین هفته شروع میشه و جلسه اولش برای 5 نفر اول رایگان گذاشتن بخاطر شب یلدا
حالا از اینا که بگذریم این مجموعه با گردآوری اساتید در این محفل کاری کردن که تمام نیازهای افراد رو برآورده میکنن
مثلاً اگر سوال تخصصی داشته باشید راحت پاسخ میدن بدون دریافت هیچگونه هزینه ای
آموزش های رایگان روی سایتشون دارن که میتونین ازش استفاده کنید.
فقط دوره های حضوریشون پولیه که اونم نسبت به بقیه آموزشگاه ها مبلغ کمتری دریافت میکنن بخاطر هزینه هایی که دارن.
راستی یکی از گزینه هاش که من خیلی خوشم اومد مشاوره رایگان هستش که به عنوان هدیه که وارد سایت میشین بهتون میدن(توجه کنید همون اول که وارد سایت میشید یه دکمه داره برای رزرو مشاوره رایگان)
این مشاوره فرصتش محدوده یادتون نره
اینهم دین من نسبت به این مجموعه که تجربه خودمو در اختیار دوستان قرار دادم
انشالله جیبتون همیشه بیشتر از یک باک بنزین توش پول باشه

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
شما چقدر درامد دارید از فارکس و .... ؟

Adorkala

Registered User
لایک‌ها
29
درود بر شما بازدید کننده محترم
امروزه نحوه درآمد زایی خیلی تفاوت کرده در حالی که میبینیم شخصی در منزل ماهی بالای 100 میلیون و شایدم بیشتر درآمد داره درصورتی که یک نفر بازاری شاید امروز دیگه به این درآمدها نرسه
خواستم شمارو با نحوه درآمدزایی های جدید آشنا کنم
یکی از محبوب ترین ترندهای روز کسب درآمد از بازارهای مالی هستش مثل ارزهای دیجیتال، فارکس و یا بورس
اما نکته حائز اهمیت اینه که افراد بدون علم و دانش نمیتوانند در این بازار کسب درآمد کنند به همین خاطر میخوام مجموعه ای رو به شما معرفی کنم که خودم ازش استفاده کردم:
آکادمی مالی آتِس برگزار کننده دوره های آموزش کسب درآمد از بازارهای مالی هستش.
دوره جدیدشون از پنجشنبه همین هفته شروع میشه و جلسه اولش برای 5 نفر اول رایگان گذاشتن بخاطر شب یلدا
حالا از اینا که بگذریم این مجموعه با گردآوری اساتید در این محفل کاری کردن که تمام نیازهای افراد رو برآورده میکنن
مثلاً اگر سوال تخصصی داشته باشید راحت پاسخ میدن بدون دریافت هیچگونه هزینه ای
آموزش های رایگان روی سایتشون دارن که میتونین ازش استفاده کنید.
فقط دوره های حضوریشون پولیه که اونم نسبت به بقیه آموزشگاه ها مبلغ کمتری دریافت میکنن بخاطر هزینه هایی که دارن.
راستی یکی از گزینه هاش که من خیلی خوشم اومد مشاوره رایگان هستش که به عنوان هدیه که وارد سایت میشین بهتون میدن(توجه کنید همون اول که وارد سایت میشید یه دکمه داره برای رزرو مشاوره رایگان)
این مشاوره فرصتش محدوده یادتون نره
اینهم دین من نسبت به این مجموعه که تجربه خودمو در اختیار دوستان قرار دادم
انشالله جیبتون همیشه بیشتر از یک باک بنزین توش پول باشه
سلام
ممنون از نظری که دادید
انشالله همیشه موفق باشید

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
همیشه برام این سوال مطرح بوده که افراد یا شرکت هایی که ادعا می کنند روش های ترید کردن رو به افرادی که دنبال درآمد بالا هستند آموزش میدن، اگه خودشون همون روش ها رو بلد هستند و از طریق همون روش ها به فرض درآمد ماهانه بالای 100 میلیون تومن دارن دیگه چه نیازی به فعالیتهای آموزشی و کسب درآمد از طریق برگزاری دوره های آموزشی دارن!

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
همیشه برام این سوال مطرح بوده که افراد یا شرکت هایی که ادعا می کنند روش های ترید کردن رو به افرادی که دنبال درآمد بالا هستند آموزش میدن، اگه خودشون همون روش ها رو بلد هستند و از طریق همون روش ها به فرض درآمد ماهانه بالای 100 میلیون تومن دارن دیگه چه نیازی به فعالیتهای آموزشی و کسب درآمد از طریق برگزاری دوره های آموزشی دارن!
دقیقا
درآمد اونا از آموزش و جلو انداختن ملت با وسوسه کردنشون به سود بالا هستش
یه عده سرمایه خودشون رو از دست میدن و یه عده پولدار میشن
البته اون عده ای که سرمایشون رو از دست میدن احساس میکنن زرنگ ترین آدم تو دنیان و بقیه احمقن !

Adorkala

Registered User
لایک‌ها
29
جمله هایی مثل اینکه من میخوام زکات علمم رو بدم همش چرته
اما شما فرض کنید کسب و کاری دارید که ماهیانه N تومن براتون درامدزایی داره و علمی دارید که میتونید با در اختیار گذاشتنش به دیگران درامد بیشتری کسب کنید، آیا انجامش نمیدادید؟

Adorkala

Registered User
لایک‌ها
29
دقیقا
درآمد اونا از آموزش و جلو انداختن ملت با وسوسه کردنشون به سود بالا هستش
یه عده سرمایه خودشون رو از دست میدن و یه عده پولدار میشن
البته اون عده ای که سرمایشون رو از دست میدن احساس میکنن زرنگ ترین آدم تو دنیان و بقیه احمقن !
متاسفانه در دنیا این موضوع خیلی استفاده میشه اما واقعاً مجموعه هایی هم هستند که درامد مستمر دارن و آموزش هم ارائه میدن

بالا