برگزیده های پرشین تولز

تشخيص دادن كشور بازديد كننده سايت برروي صفحه وبتان

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خيلي ساده است اگه كانتر نداستيت داشته باشه آدم !

root

Registered User
لایک‌ها
2
اين به صورت فانكشن ميتونه كاربرد خوبي داشته باشه اما اون كانتر فقط به درد وبمستر ميخوره ! و كاربرد بيشتري نميتونه داشته باشه

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من زياد ديدم اينور اونور که statistic ميزارند که بسيار عالی هم هست....
فکر کنم اونی که ديدم opensource بود..همين يادم هست و خيلی هم قشنگ...
يک سری بزن به sourceforge بگرد حتماً چند تا پيدا ميکنی به php و....
البته نميدونم که همينجری تو سايت بزاری کار ميکنه يا نه...اما فکر کنم بايد با host moderatorت صحبت کنی....
برو بچ اينجا حتماً کمکت ميکنند اگه از اونا سايت داری...

berehneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همونطور كه دوستان بهتر از من ميدونن براي آمار گرفتن از سايت و استفاده آي پي دو روش معمول وجود داره(البته سه روش كه از خري سومي ميگذريم)
1- استفاده از يه فايل پي اچي پي كه شامل اطلاعات آي ژي ها و كشور هاي مربوطه است
2- استفاده از يه ديتا بيس يا يه فايلي كه شامل اطلاعات آي پي هاست
فكر كنم اون لينكي كه زديد از روش اول استفاده كرده كه از چند جهت مزيت داره. الف - با ديتابيس كاري نداره و باعث تراكم وب ما نميشه ثانيا لود كردنش با اينكلود در فايلهاي ديگه ساده تر از استفاده از دستورات فايل و خوندن خط به خط اونهاست. اگه ميخوايد ديتابيسي كار كنيد تو گوگل سرچ بزنيد database php ip country code
فكر ميكنم جواب بگيريد. توصيه ميكنم براي سيستمهاي كامنتيگ سايتتون از آيپي فايندر كمك بگيريد ;)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
مرسی از راهنماييت...اما لطفاً اگه ميشه اسم های انگيليسی رو انگيليسی بنويس چون من 6-7 تا از کلمه هات رو نفهميدم...
در ضمن يک نمه اون avatorت گنده نيست؟!!!

root

Registered User
لایک‌ها
2
برهنه جان باهات موافقم اما لينكي كه زير مطلبش گذاشته تو همون سايت روش ديتابيس گذاري رو نوشته و البته جستجو در يك تك فايل به صورت CVS هم دز سايت اصلي ديدم
ودر آخر :
نظرت رو در مورد آواتورت برامون بگو بايد جالب باشه !!!!!

Farsidoost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از root :
تشخيص دادن كشور بازديد كننده سايت برروي صفحه وبتان

اين كار خيلي ساده است. اگر منظورت چيزي مثل لينك زير است به من بگو من بهت ميگم در لينك زير وقتي ميخواهي ثبت نام كني (نيازي نيست ثبت نام كني فقط ببين) محل كشور و بقيه چيزها رو ميگه حالا برو ببين همين است سوالات يا نه

http://www.irandar.com/register.php

بعد به من بگو

متشكر

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگه سايتت با فارسي نوكFarsi-Nuke يا PHP-Nuke باشه من يه لاگ فايل واسش ساختم كه خيلي اطلاعات بهت ميده (نام كاربر-اگه عضو باشه،آي پي - ساعت و تاريخ-تعداد كسايي كه در اون لحظه وصل بودن-وصفحه بازديد شده و ...)يه آيكن آدمك هم كه روي آي پي ميبيني واسه اينه كه هر وقت روش بزني مشخصات كامل كشور طرف رو ميده
نمونه عكس هم اينه
log.JPG

root

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Farsidoost :
اين كار خيلي ساده است. اگر منظورت چيزي مثل لينك زير است به من بگو من بهت ميگم در لينك زير وقتي ميخواهي ثبت نام كني (نيازي نيست ثبت نام كني فقط ببين) محل كشور و بقيه چيزها رو ميگه حالا برو ببين همين است سوالات يا نه

http://www.irandar.com/register.php

بعد به من بگو

متشكر

آره . هموني كه اون بالاست منتهي اينو بيخيال به من بگو از كجا تاريخ تولدم رو فهميد !‌ :eek:

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
بالا