برگزیده های پرشین تولز

تشخیص علمی لینک های بی کیفیت رنک دار از لینک خوب

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
برای اینکه گفتتونو ثابت کنین .

نیازی به این کار ندارم . بصورت رایگان تجربه ای که دارم رو در اختیار قرار دادم
نیازی به اثباتش هم نمی بینم ;)

"به طور قطع نمی توان گفت که این بک لینک ها بد هستند.اما دارای ریسک است و دست کم، اگر ریسک نداشته باشد، ممکن است آن بازدهی و تأثیر که فکر می کنید نداشته باشد"
بله.کاملا درست میگید.هیچ چی ثابت شده نیست.هر چیزی تو هر شرایطی ممکنه نتایج متفاوتی داشته باشه.این بک لینک های شبکه های هم حداقل اثرش روی تعداد بک لینک هاست.صرف نظر از کیفیت.همچنین این احتمال هم هست که چند سایت خوب روی یک IP باشند.دلیل مطلقی وجود نداره که حتما اینها بد هستند.

چند روز پیش تونستم با روش جالبی از 400 دامین با محتوای فارسی و دامین .ir در یک روز لینک بگیرم (فقط از یک صفحه)
که تمام اینها آی پی یکسانی دارن نتیجه این آزمایش رو بعدا همین جا گزارش می کنم

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
اگه دامین elmandish.com منظورتون هست خیر مشکلی نداره طبیعی هست این تغییرات

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
اگه دامین elmandish.com منظورتون هست خیر مشکلی نداره طبیعی هست این تغییرات
نه دوست عزیز دامنه citypedia.ir مد نظر هست
میتونه به دلیل استفاده از disavow links تو گوگل وبمستر باشه؟
که لینک های بی کیفیت رو معرفی کردم توش؟

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
نه دوست عزیز دامنه citypedia.ir مد نظر هست
میتونه به دلیل استفاده از disavow links تو گوگل وبمستر باشه؟
که لینک های بی کیفیت رو معرفی کردم توش؟

خیر ربطی به هم ندارن!
شما قبلا از جایی احتمالا لینک داشتین که ایندکس زیادی داشته و امکان داره که اون رو برداشته باشه

bdgunn

Registered User
لایک‌ها
56
من اخر نفهمیدم باید چیکار کنم
از کجا بک لینک بگیرم؟ یه چیزی که واقعا توی سرچ تاثیر داشته باشه
لطفا یکم منو راهنمایی کنید

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
سلام
دوستان اینطور که من از مطالب خوبتون متوجه شدم همگی این لینک ها مال سایتهاییه که قبلا وجود داشته و الان حذف شده و فروشندگان بک لینک این دامنه ها را با هزینه ی کمی ثبت کردن
حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که وقتی که رسیدن به رنک بالا خیلی سخته اونوقت چطور یه سایت که رنک 6 یا 7 که رنک بسیار عالی به حساب میاد را داره به همین راحتی سایتش را حذف میکنه که یکی دیگه بره با قیمتی که تقریبا رایگان به حساب میاد ثبتش کنه؟
آخه اگه یکی دوتا بود مشکلی نبود ولی اینایی که بک لینک میدن هرکدوم 30-40 تا سایت زیر دستشونه که همگی رنک های خوبی دارن
خیلی ممنون بابت مطالب مفیدتون

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
سلام
دوستان اینطور که من از مطالب خوبتون متوجه شدم همگی این لینک ها مال سایتهاییه که قبلا وجود داشته و الان حذف شده و فروشندگان بک لینک این دامنه ها را با هزینه ی کمی ثبت کردن
حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که وقتی که رسیدن به رنک بالا خیلی سخته اونوقت چطور یه سایت که رنک 6 یا 7 که رنک بسیار عالی به حساب میاد را داره به همین راحتی سایتش را حذف میکنه که یکی دیگه بره با قیمتی که تقریبا رایگان به حساب میاد ثبتش کنه؟
آخه اگه یکی دوتا بود مشکلی نبود ولی اینایی که بک لینک میدن هرکدوم 30-40 تا سایت زیر دستشونه که همگی رنک های خوبی دارن
خیلی ممنون بابت مطالب مفیدتون

سلام

ببینید همهشون بد نیستن مثلا خود ما یه پکیج داریم که اصلا به کسی لینک نمی فروشیم و مورد استفاده خودمونه و دو ساله که روش کار می کنیم اینکه چرا آزاد میشن می تونه خیلی دلایل داشته باشه که یکی از دلایل رایج تغییر آدرس سایت هست و اسپم شدن یا جریمه شدن سایت که صاحبش دیگه علاقه ای به داشتن دامین نداره واسه همینه که اکثر اینا لینک گرفتن ازشون علاوه بر اینکه مفید نیست ضرر هم داره

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
سلام . برای سایت من نوشته spam score 5 /17 . یعنی چی ؟ یعنی سایت من داره اسپم میشه ؟

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
سلام . برای سایت من نوشته spam score 5 /17 . یعنی چی ؟ یعنی سایت من داره اسپم میشه ؟

محتوای سایتتون زیاد کپی هست ؟ یا اینکه سایتتون فروم داره ؟
این ابزار آنچنان هم دقیق نیست میاد نسبت محتوا با لینک رو مقایسه می کنه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
محتوای سایتتون زیاد کپی هست ؟ یا اینکه سایتتون فروم داره ؟
این ابزار آنچنان هم دقیق نیست میاد نسبت محتوا با لینک رو مقایسه می کنه
نه انجمن نداره . مطالب هم هیچ کدام کپی نیست همه رو خودم نوشتم . فقط یه چندتا حدود 23 تا وبلاگ خودم رو لینک کردم که رنکدار هستن و مال خودمه PA , DA بالایی هم دارن . اونا رو هم یه نمودار کشیده و قرمز کرده .
همشهری از کدوم سایت باز کردی ؟
moz.com

شما همشهری ما هستی ؟ بچه خویی ؟

kelideservat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان با تشکر از تاپیک خوبتون که خیلی ترفندهای جالی داشت

یکی راهنمایی می کنه که اکانت lite از آنالیزور ahrefs رو که پیمنت 24 می گه چون عضویت داره و 7 روز بعد پولو کسر می کنه نمی خره واسم جچوری خودم و از چه شرکتی بخرم ؟
در ضمن می واستم بپرسم که یک لینک باید حداقل چند ماه بمونه که اگر بعدش حذف شد لطمه زیادی به سایت نزنه ؟

بالا