برگزیده های پرشین تولز

تشکیل تیم php

hiv+

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من به تازگی کار با php رو شروع کردم حدود 4 ماهه

هر چی با خودم کلنجار رفتم دیدم نمیشه به تنهایی توی php حرفه ای شد
این بود که الان می خوام در خواست تشکیل یه تیم php رو بدم تا همگی جمع شیم از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم
و اگه بشه بعد از اینکه توانایی هامون سنجیدیم پروژه قبول کنیم و یه درآمدی برای خودمون داشته باشیم و ادامه داستان.....

حالا از دوستان حرفه ای ، متوسط و ... هر کی پایست دستاش بالا

خودشو معرفی کنه
سطح معلومات
توانایی ها
اگه پرژه ای انجام داده اینجا ذکر کنه

اولم خودم شروع می کنم

نام : ناصر
فامیل: خلقی
سطح معلومات: متوسط
توانایی ها:php-MySql-html-css
پروژه به اون صورت نداشتم ولی : www.negare.ir
فروشگاش هم یه cms بود که کار ادیت قالب و فارسی سازیش کار من بوده

حالا نوبت شماست

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
شما برو اول مبانی php رو یاد بگیر ...
بعد هر جا سوالی داشتی تاپیک بزن یا از تاپیکهای مشابه استفاده کن !

hiv+

Registered User
لایک‌ها
0
مبانی php رو یاد بگیر چیه؟
من میگم در سطح متوسط بلدم یه سایت خبری هم نوشتم

می خوام یه تیم تشکیل بدیم با کمک هم دیگه حرفه ای بشیم

hiv+

Registered User
لایک‌ها
0
حالا ول کن این حرفارو

پایه ای یا نه؟

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست من. خوشحالم كه انقدر شوق و ذوق داري. دوستاني مثل شاهد، ميلاد، مهدي، من و بقيه كه در زمينه php خيلي كار كردن معمولا وقت اين رو ندارن كه اين كار ها رو تيمي انجام بدن. منم الان فقط با يك نفر روي يه پروژه خيلي بزرگ كار ميكنم. در جريان هستن دوستان. ولي شما ميتوني از تجربيات چندين هزار پسته ما كه همه جاي اين فروم هست استفاده كني. اگر مشكلي هم داشتش در خدمت شما هستيم.

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
حالا ول کن این حرفارو

پایه ای یا نه؟
ضمنا. اصلا رو بودن دوستان حرفه اي توي تيمت حساب نكن.
اين كارا وقت - حوصله و علاقه ميخواد كه هيچكدومش رو اونها ندارن. (البته علاقه به كار تيمي رو ميگم)

hiv+

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی
ولی من بازم منتظرم

اونایی که وقت دارن بیان جلو

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو ایران کار گروهی کلا تعطیله.یه بار یه کار گروهی انجام بدی برا هفت پشتت بس خواهد بود.

hiv+

Registered User
لایک‌ها
0
چرا؟

بابا چرا همش فاز منفی میدید
اصلا بابا بی خیال ، نخواستیم

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا؟

بابا چرا همش فاز منفی میدید
اصلا بابا بی خیال ، نخواستیم

هر وقتی 4 روز مونده بود به تحویل یک پروژه مالی سخت و دوستان شما در دسترس نبودند و شما در تب میسوختید اونوقت متوجه میشی من چی میگم. :(

حالا دلسرد نشو کار گروهی تو ایران رو وقتی میتونی انجام بدی که یه رفیق هم سطح در زمینه علمی و هم فکر پیدا کنیی.

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
هر وقتی 4 روز مونده بود به تحویل یک پروژه مالی سخت و دوستان شما در دسترس نبودند و شما در تب میسوختید اونوقت متوجه میشی من چی میگم. :(

حالا دلسرد نشو کار گروهی تو ایران رو وقتی میتونی انجام بدی که یه رفیق هم سطح در زمینه علمی و هم فکر پیدا کنیی.
مثل منو پدرام! در سخت ترين لحظات (حتي وقتايي كه نون شب نداريم !) با هم هستيم و پروژه ها رو هيچوقت تموم نميكنيم!!!!!‌شوخي كردم. با هم خوب هستيم. ولي خوب گفتم كار گروهي بيشتر از دو نفر... خدا نصيب گرگ بيابون نكنه !

Parsa_361

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام به بروبچز قدیمی... :D
وضعیت کار گروهی تو ایران اصلاً اینجوری که فکر میکنید نیست
محیط هایی که ما توی اون قرار داریم اجازه کار گروهی رو به ما نمیده
خیلی از ما ها برنامه نویس های حرفه ای هستیم ولی تا حالا کار گروهی نکردیم و کسی رو هم زیاد نمیبینیم که کار گروهی میکنه
این به خاطر این هستش که معمولاً کسایی که کار گروهی انجام میدن کلاً فازشون فرق داره و کمتر وقت میکنن تو جمع ما بیان
حالا چرا ؟
در حال حاضر فقط جاهای خاصی هستند که در حال انجام پروژه های برنامه نویسی گروهی هستند و عمده ی آنها شرکتهای معروف و دانشگاه ها هستند. البته تعدادشون اونقدا که فکر میکنید کم نیست. بیشترشون تو تهران و اصفهان هستند و بعدش مشهد، شیراز و تبریز و....این مراکز متناسب با خودشون افراد خاص و حرفه ای رو هم انتخاب میکنن، پروژه های بزرگی هم انجام میدن. افراد قراردادی یا استخدامی کارمند اونجا میشن و در بیشتر موارد حضوراً اونجا کار میکنن. در حقیقت اینها افرادی هستند که فازشون با ما فرق پیدا میکنه.
و اما کار گروهی که موفقه نیازمند یه مدیر پروژه هست. مدیریت یه پروژه برنامه نویسی گروهی خودش چند تا دوره داره و کار خیلی تخصصی هست. مدیر باید از نرم افزارهای مدیریت پروژه و ورژن کنترلر استفاده کنه و به برنامه نویسی لایه ای مسلط باشه.
مسئله بعدی اینه که اعضای گروه باید با کارفرما قرارداد ببندن و موظف به انجام وظیفه خودشون بشن و سرمایه گذار پروژه باید به اعضای گروه حقوق بده، نه اینکه یه عده دور هم جمع بشن به امید اینکه با هم یه کاری رو انجام بده و سودشو تقسیم کنند یا یه پروژه ای باشه که پول توش نباشه.

در هر حال با شرایطی که گفته شد تشکیل تیم امکان پذیره و تا به حال تیم های زیادی تشکیل شده.

amirepsilon

Registered User
لایک‌ها
2
سلام بر دوستان
من هم تا حدودی هستم !

اسم - دارم
فامیل - دارم
هویت - شاید
جنسیت - تا حدودی
تحصیلات - خجالتمون ندید

سطح - abc
نمونه - این

منم دونبال آدمش! میگردم ولی کسی که واقعا پایه باشه و تا آخر راه بیاد :happy:

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
سلام پارسا!!!!!!!!!!!‌چطوري پسر؟ خوبي؟ (پارسا###)

درسته. ماييم كه اينجا وليم‌!‌ بقيه نميان !‌ بيخيال شيد بابا. بچسبيد به كار و درس و زندگيتون. كار گروهي كيلو چنده. بريد دنبال يه كاري كه براتون يه لقمه نون داشته باشه. حالا چه گروهي چه تكي. الان زمان دل و قلوه رد و بدل كردن نيست. نخوري ميخورنت.

hiv+

Registered User
لایک‌ها
0
از راهنمایی همتون ممنونم
فکر کنم دیگه توجیه شدم چرا کار گروهی خوب نیست

vaheb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به بروبچز قدیمی... :D
وضعیت کار گروهی تو ایران اصلاً اینجوری که فکر میکنید نیست
محیط هایی که ما توی اون قرار داریم اجازه کار گروهی رو به ما نمیده
خیلی از ما ها برنامه نویس های حرفه ای هستیم ولی تا حالا کار گروهی نکردیم و کسی رو هم زیاد نمیبینیم که کار گروهی میکنه
این به خاطر این هستش که معمولاً کسایی که کار گروهی انجام میدن کلاً فازشون فرق داره و کمتر وقت میکنن تو جمع ما بیان
حالا چرا ؟
در حال حاضر فقط جاهای خاصی هستند که در حال انجام پروژه های برنامه نویسی گروهی هستند و عمده ی آنها شرکتهای معروف و دانشگاه ها هستند. البته تعدادشون اونقدا که فکر میکنید کم نیست. بیشترشون تو تهران و اصفهان هستند و بعدش مشهد، شیراز و تبریز و....این مراکز متناسب با خودشون افراد خاص و حرفه ای رو هم انتخاب میکنن، پروژه های بزرگی هم انجام میدن. افراد قراردادی یا استخدامی کارمند اونجا میشن و در بیشتر موارد حضوراً اونجا کار میکنن. در حقیقت اینها افرادی هستند که فازشون با ما فرق پیدا میکنه.
و اما کار گروهی که موفقه نیازمند یه مدیر پروژه هست. مدیریت یه پروژه برنامه نویسی گروهی خودش چند تا دوره داره و کار خیلی تخصصی هست. مدیر باید از نرم افزارهای مدیریت پروژه و ورژن کنترلر استفاده کنه و به برنامه نویسی لایه ای مسلط باشه.
مسئله بعدی اینه که اعضای گروه باید با کارفرما قرارداد ببندن و موظف به انجام وظیفه خودشون بشن و سرمایه گذار پروژه باید به اعضای گروه حقوق بده، نه اینکه یه عده دور هم جمع بشن به امید اینکه با هم یه کاری رو انجام بده و سودشو تقسیم کنند یا یه پروژه ای باشه که پول توش نباشه.

در هر حال با شرایطی که گفته شد تشکیل تیم امکان پذیره و تا به حال تیم های زیادی تشکیل شده.
تایید میشه آقا مرتضی . شما استاد هستین هر چی بگین تایید میشه .

vaheb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام پارسا!!!!!!!!!!!‌چطوري پسر؟ خوبي؟ (پارسا###)

درسته. ماييم كه اينجا وليم‌!‌ بقيه نميان !‌ بيخيال شيد بابا. بچسبيد به كار و درس و زندگيتون. كار گروهي كيلو چنده. بريد دنبال يه كاري كه براتون يه لقمه نون داشته باشه. حالا چه گروهي چه تكي. الان زمان دل و قلوه رد و بدل كردن نيست. نخوري ميخورنت.
به سلام سالار خان . کار غیر گروهی باحال تره . مثلا یادته 100 مگابایت رو فروختی 600 تومان به اون گفتن شخم زدن . یادته ؟ (راستی یه نگاه به تاپیک های منم بنداز قربان )

بالا