برگزیده های پرشین تولز

تصاویر خاطره انگیز از کتاب های درسی دبستان

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
رفتم خونه یکی از آشناها دید کتاب داستان رنگو وارنگ گوشه اتاقه برداشت دیدم کتاب درسی دوم دبستانه دونم وا موند فکر کنم فقط ما دهه 60 ها آدم نبودیم

reyhan-71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام چقدر قشنگ
دلم کتاب دبستان دوره خودمو میخواد
دهه 70 :(

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
هیچ خاطره انگیز نیست!

الان ک دقت میکنم میبینم مفاهیم ش چقدر گنگ و چرت بوده! اصن اون موقع نمیتونست با بچه ها برقرار کنه این کتاب ها! اینقدر کتابی نوشته!

بال گشود تا پرواز کند اما نتوانست + از ابتدا بند از پای یارانم باز کن!

انصافا اون موقع میفهمدید چی میگه!!

Mr.mohandes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
عکس ها رو که می بینم یاد شیطنت کردنام میفتم

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
یادش بخیر من شب مشقام رو نمینوشتم صبح گریه من امروز کتک میخورم چه شیرین بود دیروز

فایل های ضمیمه

• 15.JPG
    15.JPG
    34 KB · نمایش ها: 24
  • 2.JPG
    2.JPG
    28.8 KB · نمایش ها: 27
  • 3.JPG
    3.JPG
    30 KB · نمایش ها: 23

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
بسی دلم گرفت ای روزگار بیرازم ازت کاش هیج وقت اون روزا تموم نمیشد

Persian_Amir70

Registered User
لایک‌ها
73
کل سال های تحصیلی یک طرف سوم دبیرستان یک طرف....کاش یه قرصی یه دستگاهی اخترا می کردند که بشه به اون سال ها برگردیم..........:(

Last edited:

abbas5574

Registered User
لایک‌ها
19
خیلی روزهای خوبی بود...
مخصوصا دبیرستان

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
الان که دیدم بعضی عکسها رو دیدم چقدر درسهای سختی بوده و یاد قدیمها افتادم مخصوصا داستان اون دسته کبوترها که مشق شب و مداد و دفتر کاهی که به سختی میشد مداد کشید و آرزوی خودکار میکردیم ولی خب اجازه نداشتیم
طوقی، زنخندان یا کلمه منوط! و یا اخوان ثالث و . . . هر کلمه رازی با خودش داشت که تو اون سالها هیچی نمیفهمیدیم ازشون و چقدر هم شیرین بود این رمزآلود بودن کلمات
سالها گذشته و معلوم شد راز و رمزی در کار نبوده ولی کاش همون رمز و راز برقرار بود. گمون کنم تو اون سالها بزرگترهای ما هم لذت میبردن و نه فقط بچه ها . . . نمیدونم شاید

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
الان که دیدم بعضی عکسها رو دیدم چقدر درسهای سختی بوده و یاد قدیمها افتادم مخصوصا داستان اون دسته کبوترها که مشق شب و مداد و دفتر کاهی که به سختی میشد مداد کشید و آرزوی خودکار میکردیم ولی خب اجازه نداشتیم
طوقی، زنخندان یا کلمه منوط! و یا اخوان ثالث و . . . هر کله رازی با خودش داشت که تو اون سالها هیچی نمیفهمیدیم ازشون و چقدر هم شیرین بود این رمزآلود بودن کلمات
سالها گذشته و معلوم شد راز و رمزی در کار نبوده ولی کاش همون رمز و راز برقرار بود. گمون کنم تو اون سالها بزرگترهای ما هم لذت میبردن و نه فقط بچه ها . . . نمیدونم شاید

اسمش بنظرم آزادی بود یه تور انداخته بودن و کبوتر ها اومده بودن گیر کردن تو تور صیاد ،
یادم میاد دستم دنبالم نمی اومد دو صفحه مینوشتیم صبح ساعت 7 تا 8 :30 صفحه اول با هزارتا دنگ و فنگ مینوشتم ساعت 11 ادامش با هزارتا آب وتاب مینوشتم میترسیدم دیر برسم مدرسه معلممون ترکه خورمون کنه ،

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
یه درسی بود در مورد یه مرداب بود دقیقا یادم نمیاد درس کلاس چندم بود!کسی یادش نیست؟

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
کل سال های تحصیلی یک طرف سوم دبیرستان یک طرف....کاش یه قرصی یه دستگاهی اخترا می کردند که بشه به اون سال ها برگردیم..........:(
احسنت سوم دبیرستان اوج زندگی بود واسه ما انسانی بودیم کل کلاس رو هوا بود آقا من دقیقه شماری میکردم بریم مدرسه درس بخونیم :D

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
کسی میتونه دروس اول راهنمایی سال 1371 رو تو قالب pdf قرار بده؟؟؟؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

codoine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
اون زمان من کتاب ها همش داشت ویراش جدیدش میومد همین بخوانیم و بنویسیم اینا ولی داداشم که بزرگتر از من بود همیشه کتاباشو میگرفتمو میخوندم کلی خاطره از بچگیم زنده شد.
مرسی کلی

بالا