برگزیده های پرشین تولز

تصویری کامل از بیگانگان(موجودات فضایی)

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
63k7v69.jpg

snake is hero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عکس از یوفو ها بزاری بهتره فک کنم... چون اونا واقعی ترن...

webhub

Registered User
لایک‌ها
1
اي بابا همش همين چند تا عكس رو مي ذاريد
خوب عكس جديدتر بذاريد
اين عكس رو چندين بار هست كه داريم مي بينيم
جيد بزار جديد بزار

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
جالبه قیافه همشون تقریباً شبیه همه، همه از یه سیاره اومدن این‌جا احتمالاً :)

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
این عکسها خیلی قدیمی شدن و من هر چی گشتم غیراز این عکسها چیزی پیدا نکردم لطف کنید در صورت امکان عکسهای جدیدتری بگزارید که همه حال کنن که اگه یه روز دیدیمیشون بهتر بشناسیمیشون:blush:

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
اول بگم که همه چیز ممکنه
دوم بعترین منبع قرآنه که باید جستجو کرد در ان نوشته که و موجودات دیگری و یا تفسیری از این قبیل ... /

ولی با توجه به اینکه اطلاعات موثقی وجود نداره نمیشه نظر داد
یک سری عکسه که تو نت پخش شده .. ( میشه منم یک ماکت خیلی خیلی طبیعی شبیه اینا بسازم و پشتش بایستم و عکس بگیرم ! )

ولی به هرحال نمیشه نظر قطعی داد ...

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
بزار برات بگم:
موجودات فضایی وجود دارن !
یکخورده فکر کنین میفهمین ، اهرام مصر رو کی ساخته؟ واقعا انسان ساخته؟ الان کسی میتونه با اون سنگهای بزرگ همچین چیزی بسازه ، اصلا مجسمه ابوالهول رو انسان میتونست در اون زمان بسازه؟
کلا دولت ها خوشحال میشن وقتی شماها میگید اینا واقعی نیستن ، چون دولت ها میخوان آرامش حفظ بشه در دنیا، که البته داره میشه ! :)

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
بزار برات بگم:
موجودات فضایی وجود دارن !
یکخورده فکر کنین میفهمین ، اهرام مصر رو کی ساخته؟ واقعا انسان ساخته؟ الان کسی میتونه با اون سنگهای بزرگ همچین چیزی بسازه ، اصلا مجسمه ابوالهول رو انسان میتونست در اون زمان بسازه؟
کلا دولت ها خوشحال میشن وقتی شماها میگید اینا واقعی نیستن ، چون دولت ها میخوان آرامش حفظ بشه در دنیا، که البته داره میشه ! :)
سلام دوستان

اون بابا یه چیز گفته کلا ذهن تخیلی قوی داشته ولی اطمینان داشته باش که اهرام مصر و تخت جمشید و ... رو آدمها ساختن انسان هر کاری رو می تونه انجام بده.

البته من منکر نمی شم که شاید موجودات دیگری هم در این جهان وجود داشته باشه:دی

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
پادشاه دستور ساخت یک کاخ یا مقبره را میداد اونوقت شاید 2 نسل میگذشت و می مردن تا اونجا ساخته بشه ....همه اینها کار بشر. اون زمان حوصله آدمها بیشتر از الان بود.

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
همین چند وقت پیش خودم یک سفینه که خیلی نور داشت رو در شب ساعت 12 شب مشاهده کردم. اگر میدیدین چه نور و سرعتی در بالا رفتن داشت تعجب میکردین. کل ابرهای دورش کاملا روشن شده بود ولی چون هوا ابری بود به سرعت پشت ابرها رفت و من دیگه بعدش رو نفهمیدم چی شد. (وجود دارن )

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نظر من که وجود دارن..حالاً شکلاً به کنار..ولی 100% موجودات زنده تو کهکشانها وجود داره..ادم زيرش زاييده هنوز نتونسته ادم بفرسته مريخ..گفته در سال 2030 اونم شايد...تو اين کهکشان بی انتها که هنوز انسان 1 در صد هزارومشم نتونسته کشف کنه کسی چميدونه موجودات زنده ديگری هستند يا نه..پس کسی خواهشن نیاد بگه همچین چیزی محاله..

valy.y

Registered User
لایک‌ها
13
تا چیزی را به چشم نبینید باور نکنید
یا از تجربه دیگران در گذشته استفاده کنید
من به شخصه اینجوریم

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
همین چند وقت پیش خودم یک سفینه که خیلی نور داشت رو در شب ساعت 12 شب مشاهده کردم. اگر میدیدین چه نور و سرعتی در بالا رفتن داشت تعجب میکردین. کل ابرهای دورش کاملا روشن شده بود ولی چون هوا ابری بود به سرعت پشت ابرها رفت و من دیگه بعدش رو نفهمیدم چی شد. (وجود دارن )

سفینه ها وجود دارن

البته همش ساخته بشره.... و ارتباط دادن اونها به موجودات فضایی کار CIA هست، بخش تشویش اذهان عمومیش!

اینا رو از خودم نمیگم یه مستند شبکه منوتو بود که می گفت از 1920 سفینه ها ساخته شدن با چند تا از سازنده ها مصاحبه کرد جنگ بین روسیه و امریکا و آلمان و قوانین فیزیک برای بالا رفتن اشیای بشقاب شکل رو به میون آورد

دلیل بشقاب شکل بودنش اینه که تو رادار اشیای مثه هواپیما که لبه زاویه دار دارن موج رو بر می گردونن و دیده میشن اما بشقاب دیده نمیشه

کلا من کاملا قانع شدم که بشقاب پرنده ساخته شده..... منم به این راحتی ها قانع نمیشم!

اون بحث سی آی ای هم از اینجا اومد که معلوم شد سه تا از مهمترین رهبران گروه هایی که دنبال موجودات فضایی می گشتند، جزو سران بخش تشویش اذهان عمومی سی آی ای بودند!

Gruman

Registered User
لایک‌ها
0
اهرام ثلاثه و .... رو انسان ها با کمک اجنه ساختن .... :hmm:

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
تو این دوره زمونه با چشم هم دیدی باز باور کردنش یکم سخته. الان باید با گوش و چشم و مغز ببینی بعد شاید شد باور کرد.

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
سفینه ها وجود دارن

البته همش ساخته بشره.... و ارتباط دادن اونها به موجودات فضایی کار CIA هست، بخش تشویش اذهان عمومیش!

اینا رو از خودم نمیگم یه مستند شبکه منوتو بود که می گفت از 1920 سفینه ها ساخته شدن با چند تا از سازنده ها مصاحبه کرد جنگ بین روسیه و امریکا و آلمان و قوانین فیزیک برای بالا رفتن اشیای بشقاب شکل رو به میون آورد

دلیل بشقاب شکل بودنش اینه که تو رادار اشیای مثه هواپیما که لبه زاویه دار دارن موج رو بر می گردونن و دیده میشن اما بشقاب دیده نمیشه

کلا من کاملا قانع شدم که بشقاب پرنده ساخته شده..... منم به این راحتی ها قانع نمیشم!

اون بحث سی آی ای هم از اینجا اومد که معلوم شد سه تا از مهمترین رهبران گروه هایی که دنبال موجودات فضایی می گشتند، جزو سران بخش تشویش اذهان عمومی سی آی ای بودند!
من حرفتون رو قبول دارم ولی این پشقاب پرنده ها خیلی سریع حرکت میکنن در یک ثانیه بیشتر از یک کیلومتر به بالا صعود میکنن بدون ایستادن و وقفه و بدون هیچ پره و موتور و اینجور چیزا !!! واقعا انسان میتونه همچین چیزی بسازه ؟
یکم ویدیو های یو اف او ها رو در یوتیو نگاه کنین خیلی سریع میرن !

بالا