برگزیده های پرشین تولز

تصویری کامل از بیگانگان(موجودات فضایی)

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
من حرفتون رو قبول دارم ولی این پشقاب پرنده ها خیلی سریع حرکت میکنن در یک ثانیه بیشتر از یک کیلومتر به بالا صعود میکنن بدون ایستادن و وقفه و بدون هیچ پره و موتور و اینجور چیزا !!! واقعا انسان میتونه همچین چیزی بسازه ؟
یکم ویدیو های یو اف او ها رو در یوتیو نگاه کنین خیلی سریع میرن !
حتی میگن مایا ها شکل بشقاب پرنده ها رو در معبدشون کشیدن در اون زمان ، باور کن این مریخی ها میان هر سال به ما سر میزنن ببینن چیکار میکنیم! حالمون خوبه ! صله رحم انجام میدن ! :)

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
من از یه همچین چیزی فیلم گرفتم

سرعت جابه جایی خیلی زیاد بود

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
آقا فیلمشو بزار ببینم چی هستش

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
ببخشید ریپلی اون پست صفینه فضایی بود

یه نقطه نوره جلو عقب و تکون های سریع میخوره
منبع نورانی هست اما خیلی خیلی دوره با 20 ایکس زوم نتونستم تصویری ازش بگیرم

اگه دو سه شب تکرار میکرد تلسکوپ میگرفتم

من که نفهمیدم چیه

حجمش زیاده رفتم خونه میبینم حجمش چقدره میزارم

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
بیایید تلاش کنیم کوشش کنیم دست به دست همدیگر بدیم UFO ها رو گیر بندازیم :D:lol::lol::lol:

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710

من که نفهمیدم چیه

اون روح نورانی پیشواست که میاد به سرزمینمون سر میزنه
150fs218633.gif

با احترام/ مکس پین
bigstar.gif

خداحافظ
103.gif

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975

من که نفهمیدم چیه

حجمش زیاده رفتم خونه میبینم حجمش چقدره میزارم

حجت خیالاتی شدی ، اون هاله بوده راهشو گم کرده بوده

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بزار برات بگم:
موجودات فضایی وجود دارن !
یکخورده فکر کنین میفهمین ، اهرام مصر رو کی ساخته؟ واقعا انسان ساخته؟ الان کسی میتونه با اون سنگهای بزرگ همچین چیزی بسازه ، اصلا مجسمه ابوالهول رو انسان میتونست در اون زمان بسازه؟
کلا دولت ها خوشحال میشن وقتی شماها میگید اینا واقعی نیستن ، چون دولت ها میخوان آرامش حفظ بشه در دنیا، که البته داره میشه ! :)

باید بگم اهرام مصر رو افغانیا ساختن یا اینکه اون زمان کارگر افغانی داشتن یا شبیهشو داشتن

شما زیادی فیلم میبینید ....

Hamid-Net

Registered User
لایک‌ها
48
به نظر من که وجود دارن..حالاً شکلاً به کنار..ولی 100% موجودات زنده تو کهکشانها وجود داره..ادم زيرش زاييده هنوز نتونسته ادم بفرسته مريخ..گفته در سال 2030 اونم شايد...تو اين کهکشان بی انتها که هنوز انسان 1 در صد هزارومشم نتونسته کشف کنه کسی چميدونه موجودات زنده ديگری هستند يا نه..پس کسی خواهشن نیاد بگه همچین چیزی محاله..

کاملا تایید میشه:)

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
اون روح نورانی پیشواست که میاد به سرزمینمون سر میزنه
150fs218633.gif

با احترام/ مکس پین
bigstar.gif

خداحافظ
103.gif

حجت خیالاتی شدی ، اون هاله بوده راهشو گم کرده بوده

چه هاله باحالی بوده

ما هم اهل حالیم راه راست رو بهش نشون میدیم

فقط بیاد پاییین
mrsbeasley.gif

friaresmilley.gif

قربونم بری مکس پین / حجت

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
فی الواقع در اینکه در این فضای پهناور به احتمال زیاد تعداد کثیری سیارات وجود دارند که بر رویشان حیات شکل گرفته و احتمالاً به حیات هوشمند هم رسیدن شک خاصی وجود نداره چون همونطور که زمین در موقعیت مناسب بوده و حیاتی شکل گرفته همین اتفاق به راحتی در سیارات دیگه ای هم میتونسته رخ بده... همچنین عمر حیات روی کره زمین و حیات هوشمند بالاخص، نسبت به عمر کهکشان ها خیلی کمه و قبول اینکه زمین تنها سیاره دارای موجودات زنده و هوشمنده کمی دور از ذهن و استدلالات است...

ولی اگر حیاتی انقدر هوشمند هست که دست به ساخت لوازم میزنه و انقدر قدیمی و پیشرفته هست که میتونه فاصله های بین کهکشانی رو طی بکنه (کاهش مدت زمان این عمل) پس برای چی یه همچین موجوداتی با این زحمات به زمین برسن و تنها کاری که میکنن میان قایم باشک بازی میکنن با اهل زمین...؟ اصلاً با عقلتون جور درمیاد یکی از اون سر عالم بیاد فقط واسه اینکه جلوی دوربین اتفاقاً بسیار با کیفیتی که از قبل در اونجا گذاشته شده بوده ظاهر بشه بگه داللی موشه! و بره...؟! چنین موجوداتی اگر به زمین بیان چرا نباید رسماً با ما وارد گفتگو بشن و خودشون رو رسماً به جهانیان نشون ندن...؟ تمامی استدلالات بعضی وبسایت های شایعه پراکن مبنی بر اینکه دلیل این موضوعات اینه که اونا میان زمین برای غارت منابع، به سادگی رد میشه... در واقع هر چیزی که در کره ما خونمون کره زمین یافت میشه خیلی بیشترش در میلیاردها میلیارد سیاره و گازهای آزاد سرتاسر عالم وجود داره... چنان موجودی نباید اسمشو دیگه هوشمند گذاشت که اونهمه سیارات و منابع مفت رو ول کنه بیاد زمین رو چپاول کنه که کلی صاحاب داره و خودشو در معرض جنگ قرار بده...؟!!!!

ولی به هر حال تمامی تصاویری که از UFO ها میبینید فقط سه حالت دارن :

1- بسیاری از مردم، هواپیماها و یا ماه واره ها رو فکر میکنن UFO ـن...! ماهواره ها با سرعت بسیار زیادی حرکت میکنن و در مدت زمان کوتاهی از این سر تا اون سر آسمون بالای سر شما رو میپیمایند...

2- بعضاً آزمایشات نظامی و هوافضا هستن...

3- بعضا اوقات مثل یوفوی روسیه پدیدا های عجیب و نادر جوی هستن...!

4- و در اغلب موارد این ها ساخته بعضی افرادن که مرض سرکار گذاشتن مردم رو دارن (شایدم اثبات عقایدشون و دست زدن به ایجاد مدرک جعلی!) بسیاری از تصاویر و ویدئوهایی که میبینید به کمک فوتوشاپ، مونتاژ و ساخت جلوه های ویژه روی ویدئوهای متفرقه ایجاد شدن... یا بعضاً در قدیم این افراد با آویزون کردن یه چیزی در هوا و عکس گرفتن ازش از یه فاصله دور سعی میکردن این تصاویر رو ایجاد کنن (مثل یوفوی تهران سال 50 و خورده ای که تابلوئه که فاصله شیء با دوربین حتی از فاصله درخت پشتم کمتره!) و غیره.....

والسلام علیکم و ISS در دهان افرادی که مردم رو سر کار میگذارن و وبلاگ هایی مثل یوفولاو که تنها هدفشون نشر اکاذیب و تشویش اذهان و فریب افکار عمومیه...! برید کی . . .

Last edited:

seebzamini

Registered User
لایک‌ها
17
موجود فضایی وجود داره من خودم یکیشون رو دیدم داشت از سر کوچمون رد میشد:blink:

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
تو بازيه SPORE وقتي قبيله اي هستي يه سفينه مياد از بالاي سرت عبور ميكنه بستگي به شانست يا ميزنه ميتركونتت يا برات يه ساختمونو ارتقا ميده وقتي خودت به عصر فصايي ميرسي ميري يه جايي كه اهاليش قبيله ايين و ميتوني بتركونيشون يا براشون كار كني اونجاست كه آدم مفاهيم رو ميفهمه كه قبلا نميدونسته!!!!

حالا چرا باید زشت تر از انسان باشند؟؟؟

حرف حساب جواب نداره:D:D:D

بالا