برگزیده های پرشین تولز

تصویری کامل از بیگانگان(موجودات فضایی)

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
بچه که بودیم حال می کردیم با این چیزا ، داستاناشونو خراب نکنید :D

پ.ن : اون یوفو ها که هواپیماهای جاسوسی و یا مربوط به آزمایشات نظامی سری کشورها هستند مثلا مال

آلمان نازی حتی عکساشم هست ...اون موجودات که تو عکس هستن هم که :rolleyes:

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موجود فضایی وجود داره من خودم یکیشون رو دیدم داشت از سر کوچمون رد میشد:blink:

منم دیدم توی باغچمون داشت هویچ میکاشت :blink:

بش گفتم کیه

اونم گفت

کیههههههههههههههههههههه کییییییییییییییییییییییییییییییییییه

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
من میگم اون زمان های دور هم اینا بودن و حالا بعد از هزاران سال هم هستن. بحرحال احتمال میره وسایل جاسوسی باشه ! اگر اینطوره پس چرا فقط تو هایتی و کشورهای غیر پیشرفته دیده میشه و تو ایران زیاد نیست ؟ مگه آمریکا دشمن ایران نیست؟!
شاید وجود داره ولی اومدن نسخه جعلی رو هم درست کردن که مردم ببینن و بگن همه المی هست و وجود نداره ! من چند بار نور های عجیب و متحرکت در آسمان دیدم که اصلا شبیه وسیله های بشری نبود. بگذریم ، به ما چه آخه بابا ، برو زندگیت رو بکن. بی خیال.

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
من میگم آماده باش وایسیم هر وقت اومدن یک طناب بزرگ بندازیم تو دور این بشقاب پرنده بکشیم بیاریم پایین بازش کنیم ببینیم شاید پسندیدیم. :D

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
خب این مباحث گسترده تر از اونیه که بشه به راحتی نفی اش کرد
اینجا :http://ufolove.wordpress.com مقالات بعضا دسته اول زیادی در این زمینه جمع آوری کرده که اونایی که علاقه مند هستند میتونن مطالعه کنند.

استیون هاوکینگ می‌گوید: «با نگاهی به خود ما انسان‌ها می‌توان دید که حیات چگونه تکامل یافته و پیشرفته‌تر می‌شود. آنها ممکن است تمام منابع انرژی را در سیاره خود مصرف کرده و اکنون در فضاپیماهایی غول پیکر ساکن باشند. یک چنین موجوداتی کوچ نشین‌اند و ممکن است به دنبال کشف سیاره‌های دیگر برای تصرف و سکونت در آنجا باشند.»

استیون هاوکینگ هشدار داد که اقدام برای برقرار تماس با موجود ات فضایی می‌تواند برای نسل بشر فاجعه‌بار باشد. وی می‌افزاید: «اگر موجودات فضایی به دیدار ما بیایند به نظر من پیامد آن مثل کشف قاره آمریکا توسط کریستف کلمب خواهد بود. می‌دانید که نتیجه این سفر برای بومیان آمریکا چندان مطلوب نبود.»

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
63k7v69.jpg
همش تخیلیه!

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
اینجا :http://ufolove.wordpress.com مقالات بعضا دسته اول زیادی در این زمینه جمع آوری کرده که اونایی که علاقه مند هستند میتونن مطالعه کنند.

این وبلاگ ک* و شر ترین جاییه که تو عمرم توی نت دیدم...

یه مشت ک* مغز دور هم جمع شدن چهار تا سایت ک* و شر باف آمریکایی که مزحکه خاص و عامن رو تحت نظر دارن هر ک* و شری مینویسن میگیرن کپی/پیست/ترجمه میکنن...

بعد میری پای مطالبشون میگی عمو ک* نگو (مؤدبانه) و واسه ـش چهار تا مدرک میزاری که مطلبی که گذاشته ک* و شری بیش نبوده (صد رحمت به **شر) میاد پستا رو پاک میکنه... نصف کامنتا رو مرتیکه پاک میکنه...

تنها هدفی که این وبلاگ (با نویسنده و صاحاب بسیار بالغش! اصولاً از طرز رفتارش فکر کنم پیش دبستانیم هنوز رد نکرده!) و باقی وبلاگ های مشابه جوانان ک* مغز غیور پرور کشورمون و مشابهان خارجیش، تنها هدفشون فریب افکار عمومی، بالا رفتن آمار بازدیدشون و عقده معروفیته... با گذاشتن مطالب خلاف واقع، با مدارک جعلی و با افزایش پیاز داغ در ترجمه! تنها هدفی که من توی کارشون میبینم فریب افکار عمومیه...

یعنی طرف مطلب میزنه گلدونو میگه آدم فضایی... سولار پنل مریخ-نورد اسپریت (جوان ناکام عزیز دل بابا) رو میاد میگه پایگاه یوفوها در مریخ... مطالبی که اگه یه انسان اندکی شرف داشته باشه (اصول یه خبررسان/نگار حرفه ای) ، اولاً میاد به خاطر مطلب ک* و شرش پوزش میخواد و تکذیبیه صادر میکنه و دوماً از فرط خجالت حداقل برای مدتی کوتاه در انظار خودشو نشون نمیده... نه اینکه الان دیگه شده "هر روز یه ک* شر - با جدیدترین نظریات ک* مغزهای عالم آشنا شوید!"...

کودک خوشگل بابا تازه رفته کتاب سرتاسر ک* شر (با عرض پوزش از پیروان موسی و کمی تا قسمتی عیسی) عهد عتیق رو خونده با یه سری داستانای سرتاسر تخ*ی تخیلی و جو بر داشته زده تو کار الوهیم نفیلیم ک*یلیم...

حالا اینا هچ... در موارد دیگه، آخه ک* مغز وقتی در مورد مطلبی اندازه ک* مورچه اطلاعات نداری گ* میخوری میری هی از سایتای ک* مغز عین خودت ورژن آمریکایی کپی/پیست/ترجمه میکنی و یه مشت ک* مغز عین خودت که عند عشق و حال و سواد اینترنتیشون توی چت روم یاهو و گروه ایمیل اسپمینگ/تبلیغات/عکس سالیجون! ختم میشه رو خر میکنی...

********** بـــــــیــــــــب..... ***********

Last edited:

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
Cleeev جان به اعصاب خودت مسلط باش دادا :D

منم نگفتم مطالب عین واقعیته
به هر حال یه سری مطلب جمع آوری شده از سطح وب هست، اینکه راست و دروغ و فیک و رئال همش یه جا جمع شده خوبه و قضاوت بر عهده خواننده هست
قبول دارم نویسنده یه مقدار با تعصب به برخی مسائل نگاه میکنه و خیلی مسائل رو اثبات شده تلقی میکنه

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
وجود داشتن که داره ولی هیچ وقت به عموم نیمرسه خبرش

واین سفینه هم بشر داره تو جنگ جهانی المان تازه یه همچین چیزی ساهته بود مستند هاش هست اون موقع این چیزها بوده وای به حال الان یه سر جمع شیم بریم ارنا 51 ببینیم جه خبره

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
چرا سایت هایی که به UFO ریط داره رو فیلتر کردن؟! حتما وجود داره که این کارو کردن !

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
موجودات فضایی وجود دارن و به همین شکلم هستن و خبر خوشی هم براتون دارم و اونم اینکه من فیلم کامل کالبدشکافی یکی از این موجودات رو دارم ! فیلم طولانی هست و فکر کنم حدود نیم ساعت میشه دقیق نمیدونم
اگر تونستم براتون آپش میکنم وگرنه میتونید از این وبلاگ اون رو به اضافه صدها!!!! کلیپ هیجان انگیز از یوفو ها و موجودات سوار آنها و عکسها و مصاحبه ها و خیلی مطالب و مقالات تکان دهنده رو در این باره ببینید

http://www.ufo-alien.mihanblog.com
تشکر فراموش نشه :)

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
موجودات فضایی وجود دارن و به همین شکلم هستن و خبر خوشی هم براتون دارم و اونم اینکه من فیلم کامل کالبدشکافی یکی از این موجودات رو دارم ! فیلم طولانی هست و فکر کنم حدود نیم ساعت میشه دقیق نمیدونم
اگر تونستم براتون آپش میکنم وگرنه میتونید از این وبلاگ اون رو به اضافه صدها!!!! کلیپ هیجان انگیز از یوفو ها و موجودات سوار آنها و عکسها و مصاحبه ها و خیلی مطالب و مقالات تکان دهنده رو در این باره ببینید

http://www.ufo-alien.mihanblog.com
تشکر فراموش نشه :)
با عرض پوزش فیلم مدتش 16 دقیقس ! ولی کاملاً کیفیت قابل قبوله و فیلم برداریش به دور از هر ابهامه سعی میکنم اپش کنم تا فردا تا ببینید و از اون لحظه میشه گفت اگر بازم بخواهید در مورد این موجودات به عنوان یه شوخی فکر کنید دیگه خیلی شکاک هستید !

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
[quote="Mohammad";3398072]موجودات فضایی هستند ولی نه به این شکل ، اینا ساخته ذهن انسان ـه :D[/quote]

اما من فکر می کنم موجودات فضایی به همین شکل شمایل هستند زمانی که انسان یا هر موجود دیگه در علم پیشرفت کنه و کارهایی که فیزیکی انجام میداد رو به ذهن فکر حل کنه دیگه اون موجود و انسان در ابعاد فیزیکی رشد نمی کنه اندامش در طول سالها آینده به طور خودکار و در نسل ها بعدی سر ها بزرگ و چونه ها کشیده میشه امیدوارم درست منظورمو رسونده باشم

و من مطمئن هستم به این موضوع
در دنیایی که کره زمین ما شاید در ابعاد کهکشهان به اندازه یک زره ای کوچیک گردو قبار هم نباشه خیلی غیر منطقی این احتمال رو ندیدم

Last edited:

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
این وبلاگ ک* و شر ترین جاییه که تو عمرم توی نت دیدم...

یه مشت ک* مغز دور هم جمع شدن چهار تا سایت ک* و شر باف آمریکایی که مزحکه خاص و عامن رو تحت نظر دارن هر ک* و شری مینویسن میگیرن کپی/پیست/ترجمه میکنن...

بعد میری پای مطالبشون میگی عمو ک* نگو (مؤدبانه) و واسه ـش چهار تا مدرک میزاری که مطلبی که گذاشته ک* و شری بیش نبوده (صد رحمت به **شر) میاد پستا رو پاک میکنه... نصف کامنتا رو مرتیکه پاک میکنه...

تنها هدفی که این وبلاگ (با نویسنده و صاحاب بسیار بالغش! اصولاً از طرز رفتارش فکر کنم پیش دبستانیم هنوز رد نکرده!) و باقی وبلاگ های مشابه جوانان ک* مغز غیور پرور کشورمون و مشابهان خارجیش، تنها هدفشون فریب افکار عمومی، بالا رفتن آمار بازدیدشون و عقده معروفیته... با گذاشتن مطالب خلاف واقع، با مدارک جعلی و با افزایش پیاز داغ در ترجمه! تنها هدفی که من توی کارشون میبینم فریب افکار عمومیه...

یعنی طرف مطلب میزنه گلدونو میگه آدم فضایی... سولار پنل مریخ-نورد اسپریت (جوان ناکام عزیز دل بابا) رو میاد میگه پایگاه یوفوها در مریخ... مطالبی که اگه یه انسان اندکی شرف داشته باشه (اصول یه خبررسان/نگار حرفه ای) ، اولاً میاد به خاطر مطلب ک* و شرش پوزش میخواد و تکذیبیه صادر میکنه و دوماً از فرط خجالت حداقل برای مدتی کوتاه در انظار خودشو نشون نمیده... نه اینکه الان دیگه شده "هر روز یه ک* شر - با جدیدترین نظریات ک* مغزهای عالم آشنا شوید!"...

کودک خوشگل بابا تازه رفته کتاب سرتاسر ک* شر (با عرض پوزش از پیروان موسی و کمی تا قسمتی عیسی) عهد عتیق رو خونده با یه سری داستانای سرتاسر تخ*ی تخیلی و جو بر داشته زده تو کار الوهیم نفیلیم ک*یلیم...

حالا اینا هچ... در موارد دیگه، آخه ک* مغز وقتی در مورد مطلبی اندازه ک* مورچه اطلاعات نداری گ* میخوری میری هی از سایتای ک* مغز عین خودت ورژن آمریکایی کپی/پیست/ترجمه میکنی و یه مشت ک* مغز عین خودت که عند عشق و حال و سواد اینترنتیشون توی چت روم یاهو و گروه ایمیل اسپمینگ/تبلیغات/عکس سالیجون! ختم میشه رو خر میکنی...

رسماً دهنت سرویس
25r30wi.gif

این پر سانسور ترین پست PT بود !
notworthy.gif

یه کلمه در میون *شر رو بکار بردی
Just_Cuz_19.gif

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
من گفتم که وجود دارن ، اصلا شک نکنید .
یعنی این مریخی ها نوعی حیوان هستن؟
آخه فکر نکنم حرف بزنن. شاید حیوان هستن مثل حیوان های دیگه.

بالا