برگزیده های پرشین تولز

تضمین نرم افزارها !!!

re_sh01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و عرض ارادت. : happy:
از آشنایی با شما و خدمات شما مشعوف شدم.
چند سوال دارم که لازم دانستم مطرح کنم :
1. در جزئیات پلان لینوکس به این نکته بر خوردم :
"توجه: سايت ابزارهاي فارسي هيچگونه تضميني در ارايه خدمات براي نرم افزارهاي نصب شده ندارد. ولي در قسمت رفع اشکال مربوط به نرم افزارهاي معمول و مورد استفاده به سوالات کاربران در صورت امکان جواب خواهد داد."
سایت من وابسته به فرنت پیج است و نرم افزار Frontpage Extensions برای کار آن کاملا ضروری است . اگر از کار بیفتد -در هاستی که قبلا داشتم این اتفاق افتاد- چه می شود ؟ :eek:
بقیه برنامه ها اگر از کار بیفتند چه می شود؟ :blink:
اصلا این قضیه تضمین نکردن نرم افزارها راجع به کدام نرم افزارهاست ؟ راجع به کنترل پنل و قسمت آمارگیری هم هست یا خیر ؟
2. در قسمت هاست ویندوز مطلبی راجع به تضمین نکردن هاست ندیدم . قضیه چیست ؟ آیا اگر اشکالی باشد رفع می شود؟
3. راجع به مساله پس دادن مبلغ هاست در 2 هفته اول و شرایط آن توضیح بدهید.
4. یک سوال دیگر اینکه سرویسهای ویندوز از چه نوع سیستم آمار گیری استفاده می کنند ؟
5. معرفی به موتورهای جستجو از طریق کنترل پنل و به صورت رایگان از طریق لینوکس و ویندوز انجام می گیرد ؟
ایشالله عروسیتون :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از re_sh01 :
با سلام و عرض ارادت. : happy:
از آشنایی با شما و خدمات شما مشعوف شدم.
چند سوال دارم که لازم دانستم مطرح کنم :
1. در جزئیات پلان لینوکس به این نکته بر خوردم :
"توجه: سايت ابزارهاي فارسي هيچگونه تضميني در ارايه خدمات براي نرم افزارهاي نصب شده ندارد. ولي در قسمت رفع اشکال مربوط به نرم افزارهاي معمول و مورد استفاده به سوالات کاربران در صورت امکان جواب خواهد داد."
سایت من وابسته به فرنت پیج است و نرم افزار Frontpage Extensions برای کار آن کاملا ضروری است . اگر از کار بیفتد -در هاستی که قبلا داشتم این اتفاق افتاد- چه می شود ؟ :eek:
بقیه برنامه ها اگر از کار بیفتند چه می شود؟ :blink:
اصلا این قضیه تضمین نکردن نرم افزارها راجع به کدام نرم افزارهاست ؟ راجع به کنترل پنل و قسمت آمارگیری هم هست یا خیر ؟
2. در قسمت هاست ویندوز مطلبی راجع به تضمین نکردن هاست ندیدم . قضیه چیست ؟ آیا اگر اشکالی باشد رفع می شود؟
3. راجع به مساله پس دادن مبلغ هاست در 2 هفته اول و شرایط آن توضیح بدهید.
4. یک سوال دیگر اینکه سرویسهای ویندوز از چه نوع سیستم آمار گیری استفاده می کنند ؟
5. معرفی به موتورهای جستجو از طریق کنترل پنل و به صورت رایگان از طریق لینوکس و ویندوز انجام می گیرد ؟
ایشالله عروسیتون :)
والا خدمتتون عرض كنم هيچي تا اينا حالشو پيدا كنند و رفعش كنند بايد سماغ بمكي :D ولي اگه هاستشون داغون نشه فقط اون صفحه هاي كه بدون Frontpage Extensions كار نمي كنند مشكل پيدا مي كنند و با قي مشكلي پيدا نمي كنند.
و عدم تضمين شامل همه چيز است اينا فقط يه چيزو تضمين مي كنند و اونم اينه كه اگه پول دادي ازت مي گيرند :D :D
اخه ويندوز اينقدر سوراخ داره كه نميشه پنچريشو گرفت چي رو تضمين كنند :blink:
تو كنترل پنل ها يه قسمتي مربوط به معرفي به موتورها است :)
در اخر هم يه نكته مهم احتمال اينكه سايتتونو حك كنند خيلي بيشتر از اوني هست كه هاست از كار بيفته مشكل اينجا بيشتر مربوط به اساس كشي از اين سرور به اون سرور هست تاچيز ديگه ;) :D
از جنابان صاحاب سايت به خاطر فضولي :D :D معذرت مي خواهم :happy: :cool: ;)

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
سلام !
1- منظور از ما نرم افزار هايي است كه به طور خودكار از طريق كنترل پنل نصب مي شه ( مثلا phpBB ) ، در مورد Frontpage Extensions هم اگر زبونم لال از كار افتاد ما بلافاصله اونو راه اندازي دوباره مي كنيم، كنترل پنل و اين ها هم از كار بيفته خوب معلومه كه وضيفه داريم اونو درست كنيم. !
2- منظور شما رو نمي فهمم ! خوب مشكل از ما باشه حتما رفعش مي كنيم/
3- اين رو شما كجا خوندين ؟!!! كه دو هفته اول پول هاست بر گردونده مي شه ؟!!!
4- روي ويندوز AwStat نصب است.
5- تو لينوكس داره تو ويندوز نداره !
ايشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ;)

re_sh01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amir :
سلام !
1- منظور از ما نرم افزار هايي است كه به طور خودكار از طريق كنترل پنل نصب مي شه ( مثلا phpBB ) ، در مورد Frontpage Extensions هم اگر زبونم لال از كار افتاد ما بلافاصله اونو راه اندازي دوباره مي كنيم، كنترل پنل و اين ها هم از كار بيفته خوب معلومه كه وضيفه داريم اونو درست كنيم. !
2- منظور شما رو نمي فهمم ! خوب مشكل از ما باشه حتما رفعش مي كنيم/
3- اين رو شما كجا خوندين ؟!!! كه دو هفته اول پول هاست بر گردونده مي شه ؟!!!
4- روي ويندوز AwStat نصب است.
5- تو لينوكس داره تو ويندوز نداره !
ايشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ;)

سلام.
با تشکر از جوابهای شما.
احساس می کنم در مورد مساله 1و 2 هنوز جواب کاملی نگرفته ام. اگر مثلا خود phpbb از كار بيفتد چه مي شود؟
اگر mt دچار اشكال شود و ... :ph34r:
خلاصه چه چيزهايي اگر خراب شود و خرابي از جانب ما نباشد درست مي شود و چه چيزي نه ؟ :eek:
مساله ديگر اينكه من از Frontpage Extensions , mt می خواهم همزمان استفاده کنم (مثلا یک سابدومین داشته باشم که از ام تی استفاده کند و اصل سایت از فرنت پیج . آیا اشکالی بروز خواهد کرد ؟! :D

ایشالا عروسیتان :blush:

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
ببین اگه PHPBB به خاطر مشكلات سرور از كار بيفته ما درستش مي كنيم ، اما اگه خودت بزني خرابش كني ! خودت هم بايد درستش كني ! ام تي رو هم اگه خودت خراب كني ! به همين منوال مي باشد !!!
بعدش واسه ام تي و فرانت پيج با هم ! يه لينوكس بگير صفا كن !

amirali_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدت ها بود از اين فاروم براي يادگيري و آشنايي با دوستان فعال استفاده مي كردم ولي كاش زودتر در مورد موضوع اين تاپيك بحث مي كردم و دقت مي كردم . واقعا كه بايد اين برام تجربه بشه.

البته من مشتري هاست پرشين تولز نيستم . نرم افزاري هم از اينجا استفاده نكردم و سفارش هم ندادم. ولي
سوال من كلي هستش
اول اينكه ضمانت تعهد كاري اين همه سايت بچه هاي فعال وب كه به صورت مجازي كار مي كنند چيه ؟!
مشتري چه بايد بكنه اگه هاستي خريد كه هر سه روز يه بار داون هستش؟
آيا مي تونه پولش رو پس بگيره ؟! آيا ضرر بهش پرداخت مي شه ؟ اگر مسئول هاست اينكارو نكرد چي ؟

واقعا به اين نتيجه رسيدم كه از يه شركت واقعي هاست بخريم و هزينه بيشتري بديم بهتر از اين خريدهاي اينترنتي هستش ...
چون ضمانتي در كار نيست و با اينكه بچه هاي خوبي هستند ولي وقتي در مشكلات فني گرفتار مي شن هيچ برخورد حرفه اي وجود نداره و مشتري رو فقط تا وقتي پول نداده هواشو دارند!!!

ببخشيد اين مسايل مربوط به اين سايت نبود ولي واقعا سرم داره گيج ويج مي زنه وقتي مي بينم دستم از همه جا كوتاه هستش.
ازتون مي خوام در مورد تضمين هاست پرشين تولز توضيح بديد.
حداقل شما فاروم فعالي داريد ...

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
ببينيد دوست عزيز
تعارف كه نداريم با هم ! در مملكت عزيز ما هيچ چيزي تضمين نداره !!! مثلا از شركت ندا كه گنده تر نداريم !!! يه مدتي بود كه جمعه ها كه ملت زياد اينترنت وصل مي شدند ! اينترنت ندا قاط مي زد !!!! و خوب زنگ كه مي زدي مي گفتن يه مشكل كوچيك هستش ! رفع مي شه !دستت هم به هيچ جا بند نبودش !!! يا يه شركت هاستينگ بودش كه پارسال هك شد و بك آپ هم نداشت و هر چي ملت سايت داشتند پريد !!! آخرش هيچي به هيچي !!!
بعدش در مورد اون بند آخر كه مي گي وقتي دچار مشكل مي شين هيچ برخورد حرفه اي وجود نداره !!!! من نمي دونم تاحالا با چند تا شركت هاستينگ كار كردي !! اما خوب من با خيلي هاشون كار كردم!! كلي هم به مشكل خوردم ! كلي هم به قول شما برخورد حرفه اي !!! ديدم !!!
ايشالا كه به مشكلي بر نخوريد/
ما هم در پرشين تولز تمام سعي و تلاشمون اين است كه بهترين سرويس هاستينگ رو تو ايران بديم ، و روي اين موضوع هم ادعا داريم !! اگر هم چيزي خراب شه تمام تلاشمون رو مي كنيم كه در اسرع وقت اونو درست كنيم و در ضمن ما يك فروم داريم كه شما از دست ما ناراحت بودي مي توني بيايي جلو چشم همه داد و بيداد كني !!! اين جوري هم دق دليت خالي مي شه ;) هم خوب آبروي ما جلوي بقيه كاربران مي ره و يواش يواش مشتري هامون رو از دست مي دي و بعدش هم ديگه ورشيكست مي شيم ديگه !!!! ما نمي خواهيم ورشيكست بشيم !!!!

amirali_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقيقا دوست عزيز
من هم با شما موافقم اين فاروم از اين جهت واقعا يه مزيت هستش.

ببين منظور من از برخورد حرفه اي اين نيست كه سريع پول رو برگردونند و اين حرفا

منظورم چيزهاي ساده اي هستش كه شايد بهتره بگم يه جور فرهنگ مشتري مداري مي خواد ...
مثلا يه ايميل نا قابل به اعضا كه آقا سايت ما داون شد ... ببخشيد.
سايت ما هك شد ببخشيد.

آقا سايت داون مي شه ما بايد زنگ بزنيم و ايميل بفرستيم كه طرف جواب بده داريم مثلا اين جاي سرور رو دستكاري مي كنيم. شما بك آپ حتما بگير :eek:

من بيشتر از اين بحث رو ادامه نمي دم چون مربوط به اين سايت نمي شه و دغ دلي ديگران نبايد اينجا خالي بشه .
ولي يه پيش بيني ساده بكنم
تيپ جديدي از برنامه نويس ها و ارايه دهنده هاي خدمات وب كه فعال شدند و دارند رشد مي كنند( ويژگي هايي كه من ديدم از اين گروه : بلاگر هستند... پي اچ پي كار هستند..طرفدار لينوكس و ضد ويندوز... همه فن حريف و قبول همه سفارشها ...تيمي كار ...خوش برخورد و ارتباط گر قوي بخصوص تو نت ..پاتوقشون چند تا فورم فعال هستش... فكر كنم بسه :cool: ) اگر همينطوري بگذره اعتبار حرفه اي همه شون زير سوال خواهد رفت و مشتري ها هم ديگه سراغ شون نمي رند. خشك و تر هم با هم مي سوزند...

بهتره هر چه زودتر در كليت كار ها تجديد نظر بشه ... و حتي برخورد بشه با كساني كه مشتري ها رو پر مي دن :D

بالا