برگزیده های پرشین تولز

تعرفه قیمتهای فارسی نیوز

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
خداییش گیر دادی به این مامبو.
بابا بزار من این سیستم جدید رو فارسیش رو تموم کنم نظرت عوض میشه ها!
خشکلتر
کاربر پسند تر
قدرتمند تر
راحت تر
امکانات بیشتر
فورم
گالری عکش
اصلا هر چیزی که بخوای توش داره.
دیگه اینقدر هم نگو مامبو با اون ریخت ضایعش!

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
آقا هفته دیگه 10 تا اسکریپت توپ فارسی شده خودم رو میزارم. که بروبچ حال کنن.

iransbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی شرمنده مامبو بیشتر از 800 تا کامپوننت داره خود من 5 تاش رو نوشتم به دلایلی اسماشون رو نمی گم ولی یکیش همین سرویس شمارنده هست

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
به جون مادرم یه بار دیگه تو این تاپیک حرف چیزای دیگه رو بزنید مستقیم به مدیر شکایت میکنم
بابا یعنی چی؟
:hmm:

..hamid..

Registered User
لایک‌ها
0
بیبنید ما ایرانیا چرا این قدر قدر نشناسیم.
مامبو جای خودش و طرفدارای خودشو داره. من خودمم از زوپس استفاده می کنم. که فکر نکنم بتونم یه روزی به سمت frsinews بیام. ولی این باعث نمیشه زحماتی که سالار کشیده رو نادیده بگیریم. هیچ کدوم از سیستمهای محتوا فکر نکنم از اول بدون نقص بوده باشند. فارسی نیوز هم مسلما از این قاعده مستثنا نیست. به مرور هم اگه سالار خان و دوستانی که در پروژه کمکش می کنند سعی کنند می تونند قدرت و امکانات سایتشون رو بالا ببرند.
در زمن قیمتی هم که دادی واقعا عالیه. من پروژهایی رو دیدیم که فروشش بالای1 میلیون تومان برای هر دومین بوده.

به هر حال آقا سالار کارتو ادامه بده. یک سوالی هم که دارم اینه که کجا می تونم یه توضیح کامل و مفصل در مورد این فارسی نیوزت پیدا کنم و اینکه چی داره و چی نداره . چه جوری میشه با cms های معروف دیگه یه مقا یسه ایش کرد.
شاید یه روزی روی سایتهای دیگه که راه می اندازم ازش استفاده کنم

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
:) ممنون از حرفات
درسته
دیگه حرف دیگه ای ندارم بگم
ببین فارسی نیوز فعلا بین زمینو آسمونه ولی یه چیزایی میتونی : http://farsinews.sama-mahabad.com پیدا کنی
من سعی میکنم سایت اصلی رو تا 5 روز دیگه www.Farsinewsteam.com آماده کنم

اگه مایل باشی آخرین نسخه فارسی نیوز رو ببینی (2.5.1) میتونی یه پیام خصوصی بهم بدی تا آدرس داونلودشو بهت بدم به شرطی که به کسی ندی چون هنوز منتشر نشده.

اینم بگم فارسی نیوز با نمونه های دیگه قابل مقایسه نیست ؛ فعلا ما خیلی ضعیفیم ولی به یاری دوستان انشالله به جایی میرسیم که لایق زحماتمون باشه چون واقعا منو پدرام همه چیمونو گذاشتیم پاش...

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کارنامه ها که بیاد میفهمیم !

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا ما از هرکی که تو پی اچ پی - گرافیک - HTML یا جاوا اسکریپت وارده دعوت به عمل میاریم که تیم ما عضو شه ! :d

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sama_sally :
:) ممنون از حرفات
درسته
دیگه حرف دیگه ای ندارم بگم
ببین فارسی نیوز فعلا بین زمینو آسمونه ولی یه چیزایی میتونی : http://farsinews.sama-mahabad.com پیدا کنی
من سعی میکنم سایت اصلی رو تا 5 روز دیگه www.Farsinewsteam.com آماده کنم

اگه مایل باشی آخرین نسخه فارسی نیوز رو ببینی (2.5.1) میتونی یه پیام خصوصی بهم بدی تا آدرس داونلودشو بهت بدم به شرطی که به کسی ندی چون هنوز منتشر نشده.

اینم بگم فارسی نیوز با نمونه های دیگه قابل مقایسه نیست ؛ فعلا ما خیلی ضعیفیم ولی به یاری دوستان انشالله به جایی میرسیم که لایق زحماتمون باشه چون واقعا منو پدرام همه چیمونو گذاشتیم پاش...
سالار باحال!
ما که شنبه میریم سربازی و آخرش هم جیگر این فارسی نیوز رو ندیدیم. دلمون رو اب کردیم. آقا این سیستم خبری سایت ما هنوز رو زمین مونده. بابا یه کمکی یه چیزی قربونت برم. شاید برنگشتم و ناکام از دنیا رفتم.
آقا ایه نمه هم بده ما سی کنیم ببینیم چی چی یاست. این رفیقت رو دریاب!

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
2 سال بعد ....

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
2 سال دیگه فارسی نیوز رو میبینی
فارسی نیوز یک شنبه 11 دی ( 1 /1 /2006 ) ساعت 10:10 منتشر میشه یه روز زود تز داری میری .... )

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
شرمنده سالار که یزره بی ربط این یه دونه پست رو نوشتم ها: اما جواب پدرام.
من فقط آموزشی دارم و اگر خدا کمک کنه امریه یکی از سازمانها به عنوان مدیر شبکه و اتوماسیون اداری میشم.
شرمنده سالار باز بد پست نزنی ها. ولی اگر لطف کنی من دوماه دووم نمیارم برای دیدن فارسی نیوز. یگه طاقت ندارم. یه دمو بهم بده.

بالا