برگزیده های پرشین تولز

تعريف يوزر و پس اتوماتيك

iranian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا مي شود براي يك سايت كه با پي اچ پي نيوك كار مي كند تعدادي يوزر و پسوورد مشخص انتخاب كرد و آن وقت آنها را به افراد مشخصي داد؟
يعني عضويت همگاني نباشد و شما تعيين كنيد كه چه كسي بيايد . مثلا از طريق ميل بگوييد شما عضو هستيد اين هم يوزر و پس وورد شما!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

iranian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه اگه مثلا هزار تا عضو بخواي داشته باشي كه نمي توني همه رو دستي وارد كني .
اگه راه حلي هست ممنون مي شم پرشين تولزي ها كمكم كنند .

iranian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يك مثال بزنم تا موضوع روشن بشه ...

فرض كنيد شما انجمن حمايت از گربه ها را تاسيس كرده ايد و هزار تا هم عضو داريد . براي اين انجمن يك سايت مي زنيد با پي اچ پي نيوك . بعد فقط مي خواهيد اعضاي انجمنتان بتوانند وارد سايت شوند . چاره اي نداريد كه خودتا ن يوزر و پس تعريف كنيد و به آنها بدهيد ... چون ممكن است در غير اين صورت اعضاي انجمن حمايت از سگها هم بيايند و در سايت شما بر خلاف ميل شما عضو شوند ...

حالا سوال من اين است كه آيا مي شود اين كار اتوماتيك وار صورت بگيرد و شما فقط تعداد اعضا را مشخص كنيد و خودش به همان تعداد به شما يوزر و پس بدهد؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
احتمالا يه نفر بايد يكي با يه كد نويسي فرضا پي اچ پي تعداد معيني اي دي و پسورد رندم رو مستقيما داخل ديتابيس وارد كنه.. و دسترسي همه اونا رو هم تعريف كنه..

iranian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتمالا يه نفر بايد يكي با يه كد نويسي فرضا پي اچ پي تعداد معيني اي دي و پسورد رندم رو مستقيما داخل ديتابيس وارد كنه..  و دسترسي همه اونا رو هم تعريف كنه..

مي شه بيشتر توضيح بدي ... نه كه متوجه نشده باشم چي مي گي ها ... فقط منظورتو نفهميدم !!! خوب حالا من كه همچين چيزي مي خوام بايد الان چي كار كنم؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
بايد يقه يکي از اين کدنويس هاي پي اچ پي رو محکم بگيري که با نيوک کار کرده باشه و ساختار ديتابيسش رو بشناسه و يه کدي برات بنويسه که فرضا هزار اي دي رندم و هزار تا پسورد رندم رو مستقيم داخل ديتابيس بسازه.. من فکر ميکنم ميشه ولي شدن يا نشدن نهاييشو کدنويس مذبور تعيين ميکنه!!

iranian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بايد يقه يکي از اين کدنويس هاي پي اچ پي رو محکم بگيري که با نيوک کار کرده باشه و ساختار ديتابيسش رو بشناسه و يه کدي برات بنويسه که فرضا هزار اي دي رندم و هزار تا پسورد رندم رو مستقيم داخل ديتابيس بسازه.. من فکر ميکنم ميشه ولي شدن يا نشدن نهاييشو کدنويس مذبور تعيين ميکنه!!

به اين وسيله از كدنويسهاي محترم دعوت مي شود تا يقه هاي مبارك خود را در اختيار بنده بگذارند و در اين امر خداپسندانه :?: :!: :?: شركت كنند تا علاوه بر اجر معنوي از مزاياي اخروي :!: آن نيز بهره مند گردنند .
8)

بالا