برگزیده های پرشین تولز

تعویض نام کاربری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
سلام
نميدونم براي مطرح كردنش جاي درستيه يا نه
من يكي دو هفته ايه مشكلي در باره يوزرم در پي تي دارم.
مشكلم اينه كه انگار يكي از دوستان اينجا لطف كردن! و پسورد يوزر من رو بهمراه ايميل يوزرم تغيير دادن.البته اين ناشي از كوتاهي خودم بود كه پسورد رو همون اسم يوزرم گذاشته بودم!

از اونجايي كه دو ساله با اين يوزر در پي تي فعاليت ميكنم برام اين موضوع مهمه كه بتونم برش گردونم.
يوزر قبليم: parsbin
ايميلم: [email protected]
ممنون ميشم در اين باره كمكم كنيد.
با سپاس از شما
اگه خودتون جای ما بودین چی کار میکردین؟

:lol::lol::lol:ببخشيد قاطي كردم: يوزرم تو ياهو اينه:lol:lol:

amir_delucia to Al di meola

مرسي.
انجام شد!

سلام ... من قبلا یوزرم sIiiS بود ولی بعد از مدتی پسوردش یادم رفت حتی رکاوری هم کردم اما فایده نداشت چون نمی دونم به کدوم میلم میره !! چون به اینایی که کار می کنه چیزی نمیاد ... حالا می خوام اگه میشه یوزرم رو به قبلی برگردونید ، ممنون
sIiiS2 ==> sIiiS
ایمیلی که باهاش این یوزر گرفته شده اینه: [email protected]

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
اقا دست شما درد نکنه...ایدی mazi رو فعال کردم و باهاش یه پست زدم...حالا میخوام اگه ممکنه ایدی الان یعنی سونی اریکسون تبدیل به mazi بشه...ولی اواتور و امضا و این چیزها حفظ بشه..ممکنه؟

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
اقا دست شما درد نکنه...ایدی mazi رو فعال کردم و باهاش یه پست زدم...حالا میخوام اگه ممکنه ایدی الان یعنی سونی اریکسون تبدیل به mazi بشه...ولی اواتور و امضا و این چیزها حفظ بشه..ممکنه؟
5. در مورد Merge، تهنا در صورتیکه دو پست با محتوای یکسان از یک IP زده شود، امکان Merge وجود دارد و همچنین باید ایمیلی که با آن این دو ID ثبت شده نیز ذکر گردد.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
5. در مورد Merge، تهنا در صورتیکه دو پست با محتوای یکسان از یک IP زده شود، امکان Merge وجود دارد و همچنین باید ایمیلی که با آن این دو ID ثبت شده نیز ذکر گردد.

خب من فکر کنم منظور شما اینه که با هر دو تا ایدی با یه IP پست بزنم درسته؟

پست بالا با اون ایدی سونی اریکسون بود این یکی هم ایدی mazi و هر دو هم با یه IP بودن ...ضمنا خواستم اگه میشه 2 تا میل رو براتوم PM کنم امکان داره اینجا ننویسم؟؟

ممنون

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
خب من فکر کنم منظور شما اینه که با هر دو تا ایدی با یه IP پست بزنم درسته؟

پست بالا با اون ایدی سونی اریکسون بود این یکی هم ایدی mazi و هر دو هم با یه IP بودن ...ضمنا خواستم اگه میشه 2 تا میل رو براتوم PM کنم امکان داره اینجا ننویسم؟؟

ممنون
دوست عزیز! من واقعا شرمنده شما شدم! اشتباهی همه اطلاعات مربوط به یوزر مازی رو با سونی اریکسون مرج کردم!
و دیگه قابل برگشت نیست!
من بازم شرمندم!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
دوست عزیز! من واقعا شرمنده شما شدم! اشتباهی همه اطلاعات مربوط به یوزر مازی رو با سونی اریکسون مرج کردم!
و دیگه قابل برگشت نیست!
من بازم شرمندم!

:D:D اقا ممنون دمت گرم...فقط میخواستم بدونم میشه بشم کاربر فعال موبایل؟ یا همون کاربر فعال میمونم؟؟ :rolleyes:

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
:D:D اقا ممنون دمت گرم...فقط میخواستم بدونم میشه بشم کاربر فعال موبایل؟ یا همون کاربر فعال میمونم؟؟ :rolleyes:
اون رو بر میگردونم برات! ولی شرمنده دیگه آواتار و امضا پریده و باید دوباره درست کنی

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
اون رو بر میگردونم برات! ولی شرمنده دیگه آواتار و امضا پریده و باید دوباره درست کنی

اواتار و امضا رو ردیف کردم فقط همون رو اگه لطف کنی بشم کابر فعال موبایل دیگه میرم و من رو این طرفها نمیبینی!! :rolleyes:

دستت درد نکنه...

----------------

بی زحمت خیلی اذیت کردم: از mazi تبدیل بشه به Mazi یعنی M بزرگ ...دیگه فحش نده خب ..دارم میرم دیگه!!

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
خیلی ممنون!!! مرسی!!!

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
اواتار و امضا رو ردیف کردم فقط همون رو اگه لطف کنی بشم کابر فعال موبایل دیگه میرم و من رو این طرفها نمیبینی!! :rolleyes:

دستت درد نکنه...

----------------

بی زحمت خیلی اذیت کردم: از mazi تبدیل بشه به Mazi یعنی M بزرگ ...دیگه فحش نده خب ..دارم میرم دیگه!!
انجام شد!
اشتباه من باعث این همه تاخیر و مشکلات شد!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
امير جان تشكر از زحماتت!
دوستان خيلي مايل بودن دوباره اين تاپيك پابگيره!

خسته نباشيد!
139fs108574.gif

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
درود

بنده سالها قبل با نام کاربری Cyber اینجا رجیستر کردم و هیچ فعالیتی هم نداشتم ، متاسفانه الان نه کلمه عبور خاطرم هست و نه ایمیلی که باهاش رجیستر کرده بودم .

اگر امکانپذیر باشه می خواستم نام کاربری فعلی من با Cyber ترکیب بشه و از این به بعد از Cyber استفاده کنم (همونطور که در سایر وب سایتها هم از اون نام استفاده میکنم )

اگر هم امکان پذیر نبود ، سپاس از اینکه این پست رو مطالعه فرمودید
عرض احترام

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر ممکن هست لطفا نام کاربری من از masoudmaster به ATos تعییر دهید .

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
درود

بنده سالها قبل با نام کاربری Cyber اینجا رجیستر کردم و هیچ فعالیتی هم نداشتم ، متاسفانه الان نه کلمه عبور خاطرم هست و نه ایمیلی که باهاش رجیستر کرده بودم .

اگر امکانپذیر باشه می خواستم نام کاربری فعلی من با Cyber ترکیب بشه و از این به بعد از Cyber استفاده کنم (همونطور که در سایر وب سایتها هم از اون نام استفاده میکنم )

اگر هم امکان پذیر نبود ، سپاس از اینکه این پست رو مطالعه فرمودید
عرض احترام
دوست عزیز! من پسورد شمارو به اون ایمیلی که باهاش آی دی رو ساخته بودین، فرستادم
ایمیلتون رو هم این میباشد: [email protected]

اگر ممکن هست لطفا نام کاربری من از masoudmaster به ATos تعییر دهید .
انجام شد!

Thomas Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
لطفا یوزرهای زیر با هم ادغام شوند ( همه آنها خودم هستند و بنابر اقتضای زمان مجبور به ساخت آنها شده ام )

TOMASS ANJELLO
Don Thomas
Thomass Anjello
Thomas Angelo

و در انتها نام
Thomas Angelo
باقی بماند .

ایمیل :
Endofquality {at} yahoo {dot} com

با تشکر .

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
با سلام
حالا که این امکان فراهم شده منم می خواستم نام کاربریم به alibati تغییر داده بشه !
با تشکر

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من در زمینه نام یوزر مشکلی ندارم فقط خواستم اگر امکان داره این نوشته کاربر فعال بازی های کامپیوتری رو از زیر یوزر من بردارید.چون من خیلی وقته که در انجمن گیم فعالیتی ندارم و الان در انجمن های DVB فعالیت می کنم

با تشکر

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من در زمینه نام یوزر مشکلی ندارم فقط خواستم اگر امکان داره این نوشته کاربر فعال بازی های کامپیوتری رو از زیر یوزر من بردارید.چون من خیلی وقته که در انجمن گیم فعالیتی ندارم و الان در انجمن های DVB فعالیت می کنم

با تشکر
دوست عزیز! من که خیلی دوست دارم شاهد فعالیت مجدد شما در بخش بازیها باشم و به همین خاطر، عنوان شما هنوز برداشته نشده و امیدوارم که برداشته نشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا