برگزیده های پرشین تولز

تعویض پرادا 3 در حد اک با گوشی بالاتر ( فقط تعویض )

miladkh91

Registered User
لایک‌ها
15

payam_kh

Registered User
لایک‌ها
365
تاپیک براش نزدم در حد آک فکر کن آک میخری تفاوت رو چطور حساب میکنی تا عکس هم واست بزارم؟

miladkh91

Registered User
لایک‌ها
15
تاپیک براش نزدم در حد آک فکر کن آک میخری تفاوت رو چطور حساب میکنی تا عکس هم واست بزارم؟

قیمت نو هر دوش رو حساب میکنیم ، من مبلغ سر رو بهتون پرداخت میکنم
فقط 1 مورد گارانتی داره یا نه ؟

emimob

Registered User
لایک‌ها
23
715 خریدارم اگه خواستی

miladkh91

Registered User
لایک‌ها
15
715 خریدارم اگه خواستی

چجوری حساب کردین وقتی قیمت نوش 888 هست تو سایت digikala و این گوشی با نو فرقی نداره ؟
تو سایت mobile.ir هم پایین ترین قیمت 865 تومنه
اونوقت شما با 30 تومن قاب و 15 محافظ صفحه 715 میخری
biggrinsmiley.gif

جهت اطلاع 750 مشتری تو پیام خصوصی دارم
حداقل قیمت برای فروش با لوازم 800 تومن
اگر زیر این قیمت خریدار هستین نه پیام بزارید نه پیشنهاد ممنون میشم

چون گوشی با اک فرقی نداره 2 با ضرر نمیدم ، تعویض با گوشی در حد اک مثل گوشی خودم به نفعمه

emimob

Registered User
لایک‌ها
23
شما از دیجی کالا تمام خریداتو میکنی ؟ و اصلا سر به یک مبایل فروشی در شهر نمیزنی ؟ بازاره مرجع شماست ؟ قیمت بازار 840 هست لوازمی هم که به کار آدم نیاد لازم نیست بعد گوشی شما با آک فرق نداره باطریش هم با آک فرق نداره ؟ uptime با آک فرق نداره ؟ یعنی کلا کارتن رو باز کردید دیدید توش گوشی هست بستید ؟ غیر از اینه که گوشی 3 ماه داره کار میکنه ؟؟؟ و اینکه شما با چه منطقی حساب کردی ؟ پس من هم پرادام رو باید 800 بفروشم چون 2 ماهه دارمش و مثل آکه !!!! من قیمت رو بدون وسایل شما عرض کردم بهتره بفرمایید فروشنده نیستید و قیمت پرت قراره بدید

hamedihamedi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام گارد کاشی پراداتونو به قیمت 20 +5 هزینه پست خریدارم

miladkh91

Registered User
لایک‌ها
15
شما از دیجی کالا تمام خریداتو میکنی ؟ و اصلا سر به یک مبایل فروشی در شهر نمیزنی ؟ بازاره مرجع شماست ؟ قیمت بازار 840 هست لوازمی هم که به کار آدم نیاد لازم نیست بعد گوشی شما با آک فرق نداره باطریش هم با آک فرق نداره ؟ uptime با آک فرق نداره ؟ یعنی کلا کارتن رو باز کردید دیدید توش گوشی هست بستید ؟ غیر از اینه که گوشی 3 ماه داره کار میکنه ؟؟؟ و اینکه شما با چه منطقی حساب کردی ؟ پس من هم پرادام رو باید 800 بفروشم چون 2 ماهه دارمش و مثل آکه !!!! من قیمت رو بدون وسایل شما عرض کردم بهتره بفرمایید فروشنده نیستید و قیمت پرت قراره بدید

مرجع شما هم کسی هست که الان موجود نداره ؟ پس چرا تاپیک 750 تومنی میزاری که موجود نیست :D
من کلا با ادم مفت خر مشکل دارم
گوشی از تاریخ11 همین ماه میشه 3 ماه ؟ شما حساب کتاب بلدین ؟
در ضمن شما باید بدونی اینجا فروشنده قیمت تعیین میکنه شما میتونی بخری یا نخری ، اجازه تعیین قیمت که نداری
بدون لوازم هم نمیفروشم واسه 10 تومن 20 تومن هم وقت اضافه ندارم

سلام گارد کاشی پراداتونو به قیمت 20 +5 هزینه پست خریدارم

لوازم جدا نمیفروشم دادا

دوست عزیز با

http://forum.persiantools.com/t383450.html

+

300 تومان تعویض می کنید؟

ممنون از پیشنهادتون ،خیر

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
سلام قصد دحالت ندارم اما بنده هم یک پرادا دارم و از دی جی کالا یکم اسفند ماه خریدم و دوسال هم گارانتی ال جی داره با کارت طلایی من هم مثل داداش گلم حاضر نیستم از 800 کمتر بدم چونکه همین امروز 4 تا فروشگاه سر زدم 860 و 850 میگفتن خود منم 855 از دی جی کالا اون موقع خریدم پس قیمت 800 عادلانه هست.

miladkh91

Registered User
لایک‌ها
15
سلام قصد دحالت ندارم اما بنده هم یک پرادا دارم و از دی جی کالا یکم اسفند ماه خریدم و دوسال هم گارانتی ال جی داره با کارت طلایی من هم مثل داداش گلم حاضر نیستم از 800 کمتر بدم چونکه همین امروز 4 تا فروشگاه سر زدم 860 و 850 میگفتن خود منم 855 از دی جی کالا اون موقع خریدم پس قیمت 800 عادلانه هست.

ممنونم دوست عزیز ، گوشی من الان با قاب kashi و محافظ lcd راحت 900 در میاد و کلا 5 روز استفاده نشده من همیشه حداقل 6 تا گوشی دارم
اصلا خرید این گوشی طوری بود که رفتیم برای دوستم گوشی بخریم ، خواستم دست خالی بر نگردم خونه اینم خریدم :D
در هر صورت همه تو قیمت هستن ،‌ بعضی وقت ها تلاشی میشه برای خریدن گوشی که یه نقطه 1 میلیمتری لک نداره به قیمت گوشی ترکیده 5 سال کارکرد

payam_kh

Registered User
لایک‌ها
365
دوست عزیز گارانتی نداره قیمت بون گارانتی رو حساب میکنم و شما هم با گارانتی قیمت بگیرید پاسخ بدید به من ممنون مال من هم کاشی و برچسب داره

miladkh91

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزیز گارانتی نداره قیمت بون گارانتی رو حساب میکنم و شما هم با گارانتی قیمت بگیرید پاسخ بدید به من ممنون مال من هم کاشی و برچسب داره

پس کاشی و برچسب رو حاب نمیکنمی ، میمونه تفاوت قیمت 2 گوشی ، یعنی قیمت نو گوشی من با گارانتی و قیمت نو گوشی شما بدون گارانتی
شما هم یه زحمت بکش یه قیمت بگیر داداش

imi75

Registered User
لایک‌ها
197
سلام اگه با وان ایکس 32 سفید میزنی پخ بده

GOLDENGAME1

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1

cobra