برگزیده های پرشین تولز

تعویض یک اولترابوک نایاب با گوشی مدل بالا

central_core

Registered User
لایک‌ها
93
قيمت بدين من قيمت اكشو ندارم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
داداش شما بفرما ببینم اینکه تعویض با نوت3 داری یا نه..در ضمن قیمت نقدیتون رو هم بفرمایید با توجه به اینکه یه چیز یه درصد بابت کارکرده بودنش کم میشه و یه درصد جدا هم بابت نداشتن جعبه....

قیمت لطفا؟؟؟
پ.خ شد برای دوستان.

داداش دستگاه شما هر چقدر هم خاص باشه از نظر قدرت به پای مثلا یه ایر761 کاستومایز نمیرسه..فقط یه صفحه لمسی اضافه داره..همین..پس باید یه قیمت معقول بدین که در کنار محصولات غولی همچون سونی و لنوو و اپل معقول و منطقی باشه.....
براتون پ.خ زدم خوندین؟
دقیقا کدوم مدل air رو میفرمایید تا مقایشه کنیم.

نوت 3 در مقابل آیفون 4 واقعا چی داره؟! هیچی جز صفحه با کیفیت تر و دوربین قوی تر ، سپی یو بهتر، گرافیک بالاتر، رم بیشتر، تاچ بهتر، واقعا اینا هیچ ارزشی ندارن! نمیدونم چرا ملت ایفون 4 (5s و ... اینا به کنار) نمیخرن ولی میرن سامسونگ اسباب بازی رو میخرن؟!

برادر بهتون پیام دادم که قیمت رو چطوری معقول حساب کنیم.

این قیمت مدل مشابه: http://www.digikala.com/Product/DKP-15784/ASUS-TAICHI-31/آلترابوک-ايسوس-تايچي-31

با هارد 128 ولی دو صفحه که مال من هارد 256 قیمت رو با این محصول یکی میکنه.

اینم سونی http://www.digikala.com/Product/DKP-21135/VAIO-Pro-13-SVP13215PX/لپ-تاپ-سونی-وایو-پرو-13 البته رم و گرافیک سونی بالاتر هست ولی نقد رو بخونید متوجه میشید کیفیت بدنه سونی هرگز به پای ایسوس نمیرسه.

نکته ای که اینجا هست اولترابوک ها کلا علت قیمت بالاشون به خاطر وزن و قابلیت حمل و نازکیشون هست. وگرنه امکانات تاپی در مقابل حرفه ای های 3 کیلیویی بازار ندارن. یعنی با 2 میلیون میشه یه لپ تاپ سنگین وزن ولی با امکانات مشابه یک اولترابوک 4 میلیونی رو خرید.

با تمام این تفاسیر قیمت پایه 3.100 در نظر گرفته میشه. این نکته رو هم بگم فقط SSD و صفحه این مدل حداقل 2 میلیون قیمتش هست.

n550

Registered User
لایک‌ها
523
داداش شرمنده ها..شما دارین تایچی رو با این مقایسه میکنید؟؟؟خیلی جالبه..بعدشم شما 3100 که زدین تازه قیمت واقعی کارکرده بودنش رو زدین...از طرفی 1-2ماه پیش هم یه همچین دستگاهیی بود تو اون دلار گرون طرف تا 3 هم میداد....من خودم از نزدیک دیدمش ..به شرط اینکه کارتونش هم تحویل میده..پس اگر یه تجدید نظر بفرمایید من نقدی خریدارم....در ضمن ایر761 کاستومایز یه دستگاه کاملا مشخص هست..یه سرچ تو نت بزنید پیداش میکنید..
cpu haswell i7
ram 8
vga intell hd 5000 1024mb
ssd 256 or 512
lcd 13
weight 1/6-7
از طرفی قدرت محصولات اپل بر هیچ کس نامفهوم نیست..بازم ممنون که به پستای من جواب میدین.

hassan.m

Registered User
لایک‌ها
984
سلام دادا.خوبی؟
هم نوت3 n9005 دارم هم زد1 هر دو مشابه آک و سفید رنگ.نوت3 کلی هم لوازم جانبی داره.
شرایط تعویض با هر کدوم رو واسم پ خ کن بی زحمت.

vahids1639

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزیز دستگاه بسیار خوبی دارید. مواظب باشید مفت نفروشید.

central_core

Registered User
لایک‌ها
93
داداش شرمنده ها..شما دارین تایچی رو با این مقایسه میکنید؟؟؟خیلی جالبه..بعدشم شما 3100 که زدین تازه قیمت واقعی کارکرده بودنش رو زدین...از طرفی 1-2ماه پیش هم یه همچین دستگاهیی بود تو اون دلار گرون طرف تا 3 هم میداد....من خودم از نزدیک دیدمش ..به شرط اینکه کارتونش هم تحویل میده..پس اگر یه تجدید نظر بفرمایید من نقدی خریدارم....در ضمن ایر761 کاستومایز یه دستگاه کاملا مشخص هست..یه سرچ تو نت بزنید پیداش میکنید..
cpu haswell i7
ram 8
vga intell hd 5000 1024mb
ssd 256 or 512
lcd 13
weight 1/6-7
از طرفی قدرت محصولات اپل بر هیچ کس نامفهوم نیست..بازم ممنون که به پستای من جواب میدین.
لینکش رو بدین نگاه کنم . پیدا نکردم. میخواستم ببینم قیمتش چنده.

پس با تایچی مقایسه نکنم با چی مقایسه کنم؟ جز صفحه اضافه تفاوتی با این نداره. نصف اونم قیمت زدم. 3 میلیون کم پولی نیست:D

و اما در مورد تاپیک 1-2 ماه پیش تحقیق کنید ببینید کی خرید اون زمان و با چه قیمتی:D البته 4-5 ماه هست دلار ثابت هست تقریبا

aQoa

Registered User
لایک‌ها
140
داداش نظرت رو با الماس موتورولا moto X بگو :rolleyes:

central_core

Registered User
لایک‌ها
93
سلام دادا.خوبی؟
هم نوت3 n9005 دارم هم زد1 هر دو مشابه آک و سفید رنگ.نوت3 کلی هم لوازم جانبی داره.
شرایط تعویض با هر کدوم رو واسم پ خ کن بی زحمت.
با z1 چقدر سر؟
هر مقدار درصدی از گوشی خودتون کم میکنید از مال منم کم کنید. مثلا 10 درصد از گوشی خودتون میزنید از اینم 10 درصد بزنید + 10 درصد هم بابت بی کارتن بودنش یعنی فرضا 10 درصد از نوت بزنید بعد 20 درصد از اولترابوک میشه اختلاف دوتا.

دوست عزیز دستگاه بسیار خوبی دارید. مواظب باشید مفت نفروشید.
ممنونم از لطفتون. قابل دار نیست. من اینو با ضرر دارم میفروشم. الان هم مورد قوی تر و جدید تری سراغ دارم که دارم میفروشمش. وگرنه نه نیاز مالی هست نه دستگاه مشکل داره و بسیار بسیار راضی هستم. هر کی میبینه تعجب میکنه به خاطر نازکیش.

fafaly

Registered User
لایک‌ها
159
با هارد اکبند تعویض دارید؟

mahyar1362

Registered User
لایک‌ها
112
گوشی z1 به علاوه 1300 نقد خریدارم
اگر کارتن داشت قضیه فرق میکرد

n550

Registered User
لایک‌ها
523
داداش یه نظر..ببریم چندتا فروشگاه حالا تو پایتخت یا بازار رضا..مرکز کامپیوتر ایران..ببینیم چند میخرن..هر چقدر خواستن ما بیشتر از شما میخریم..اینجوری راضی هستین..نوت3 رو هم میبیریم هر چقدر خواستن شما بیشتر بخر...

central_core

Registered User
لایک‌ها
93
داداش نظرت رو با الماس موتورولا moto X بگو :rolleyes:
قیمتش چه حدود هست؟ لینک هم بدین لطفا
با هارد اکبند تعویض دارید؟
نه متاسفانه
گوشی z1 به علاوه 1300 نقد خریدارم
اگر کارتن داشت قضیه فرق میکرد
1300 فوق العاده کم هست:) یعنی انگار من میگم زد1 شما رو 900 میخرم. چه حسی دست میداد؟:D
داداش یه نظر..ببریم چندتا فروشگاه حالا تو پایتخت یا بازار رضا..مرکز کامپیوتر ایران..ببینیم چند میخرن..هر چقدر خواستن ما بیشتر از شما میخریم..اینجوری راضی هستین..نوت3 رو هم میبیریم هر چقدر خواستن شما بیشتر بخر...
http://store.apple.com/us/buy-mac/macbook-air?product=MD761LL/A&step=config

داداش اینم لینک ایر 761 کاستومایز فدات شم...

حالا مدلهای جدیدتر هم بماند...
متاسفانه من تهران نیستم. قیمت این ایر در اینجا با کانفیگ گفته شده رو هم بفرمایید.
بهتون پ.خ میزنم.

n550

Registered User
لایک‌ها
523
داداش کاستومایزش با هارد اس اس دی 256 1550دلار و با اس اس دی 512 1850دلار میشه.....داداش خیلی چیزا رو باید در نظر گرفت...این .....دداش شما کجا تشریف دارین؟یه شماره تماس بفرمایید....

javadhtc

Registered User
لایک‌ها
79
سلام با htc one 32 تعویض داری؟

central_core

Registered User
لایک‌ها
93
داداش کاستومایزش با هارد اس اس دی 256 1550دلار و با اس اس دی 512 1850دلار میشه.....داداش خیلی چیزا رو باید در نظر گرفت...این .....دداش شما کجا تشریف دارین؟یه شماره تماس بفرمایید....
لطفا پ.خ بزنید اونجا حرف بزنیم
سلام با htc one 32 تعویض داری؟
بله قیمت سر رو شما بفرمایید ببینیم چند چندیم

بالا