تعویض XPERIA ION با LG OPTIMUS 4X HD

MIRZAEI2003

Registered User
به قیمت 1 تومان فروخته شد با تشکر از آقا امیر

سلام دوستان یه XPERIA ION کمتر از 2 هفته کارکرد موجود هست بسیاز تمیز آپدیت شده و بدون کوچکترین باگ با کلی برنامه و بازی نصب شده
تعویض با LG OPTIMUS 4X در حد
امتیاز بازارچه خودم پایین هست با کاربر AMI_COLD آقا امیر قبلا معامله داشتم به ایشون اعتماد دارم صحبت کردم باهاشون واسطه بشن
فروش فوری 980

IMG10004.jpgIMG10005.jpg

Last edited:

aria tel

Registered User
سلام
یدونه سفید مثل آک دارم
چقدر سر میدید؟

ami_cold

محروم از فعالیت تجاری
سلام
یدونه سفید مثل آک دارم
چقدر سر میدید؟
پیگیری این تاپیک رو به بنده سپردن ادامه میدم میدم بنده
شرایطشون اینه که تفاوت قیمت نو رو سر میدن
مال شما فول پک هست؟

فروش نقدی نداری داداش Ion را ؟
این همشهری ما چشمش فعلا 4x hd گرفته گفت تعویض فقط

ami_cold

محروم از فعالیت تجاری
ای خدا این سونی گوشی به این شاخی میزنه اونوقت رابط کاربیش اینقدر رو مخ خوب بفروشی داداش
احسان جان رابط ال جی خیلی مذخرف تر از اینه کلا سابقه ال جی خوب نیست تو گوشی اینم نمیدونم گوشی به این خوبیو چرا می خواد عوض کنه
تو رابط های کاربری HTC از همه بهتره

mvp

Registered User
داداش اشتباه نکن من هم سونی هم htc داشتم رابط کاربری هیچکدوم به lg نمیرسه شما چند مدت کار کنی باهاش متوجه میشی ..گوشیای lg واقعا حرف ندارن ..فقط یکم از لحاظ ساپورت ضعیفه که اونم داره حل میشه ..ببخشین .ایشالا مورد خوب پیدا کنین..

ami_cold

محروم از فعالیت تجاری
خودم دوتا گوشی ال جی داشتم قبلا جفتشونم زیر یه هفته رد کردم رفتن واسه همین سابقش پیشم خرابه این مدل ال جی هم یاشار داشت امارشو ازش گرفتم خودم بودم طرفش نمیرفتم ولی خب این رفیقمون هرچی بهش گفتم به حرف ما گوش نمیده

h.zarei

Registered User
داداش اشتباه نکن من هم سونی هم htc داشتم رابط کاربری هیچکدوم به lg نمیرسه شما چند مدت کار کنی باهاش متوجه میشی ..گوشیای lg واقعا حرف ندارن ..فقط یکم از لحاظ ساپورت ضعیفه که اونم داره حل میشه ..ببخشین .ایشالا مورد خوب پیدا کنین..
من تایید میکنم...
رابط کاربری اول سامسونگ بعد الجی بعد اچ تی سی بعد سونی...

Sent from my LG-P940 using Tapatalk 2

بالا