برگزیده های پرشین تولز

تغییر آواتار ممنوع

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
آقاجان اینجوری نمیشه ! باید جلوی عوض کردن آواتارها رو گرفت ! هر کی باید یه آواتار داشته باشه ! یک ماه نبودم همه آواتار ها رو عوض کردن منم شخصیتها یادم رفته ... اینجوری که نمیشه. هی میشینیم تو ذهنمون با توجه به آواتارهای مختلف خیال پردازی میکنیم بعد همه چی میریزه به هم ! الان تو یه تاپیک بودم یکی از برادران که اسمش رو هم نمیگم ( sefid) !! :blink: در عرض 10 دقیقه 5 تا آواتار عوض کرد :blink: :eek:
باید جلوی این اعمال گرفته شه :)

Rollcage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
58.gif
چکاره مردمی؟ یعنی اینجوری خونده میشه چیکاره مردمی؟
مثلا من الان از آواتر شما چی باید دستگیرم بشه؟ یه نفر توی پلاستیک افتاده پس شما مرد تو پلاستیک تازه معلوم هم نیست زنه یا مرده.............شخصیت میخوای چیکار
خودم برات شدم دیسپرادو حالشو ببر

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از Rollcage :
58.gif
چکاره مردمی؟ یعنی اینجوری خونده میشه چیکاره مردمی؟
مثلا من الان از آواتر شما چی باید دستگیرم بشه؟ یه نفر توی پلاستیک افتاده پس شما مرد تو پلاستیک تازه معلوم هم نیست زنه یا مرده.............شخصیت میخوای چیکار
خودم برات شدم دیسپرادو حالشو ببر

د نگرفتی عزیز من ! موضوع فهمیدن آواتار که نیست ! من میگم باید آواتار مثل شناسه هر کی باشه ... بعد از کلی آدم به آواتار یه نفر آشنا میشه و اینجوری راحت تر میفهمه چه پستی رو باید خوند ... با تغییر یافتن آواتار اهالی پی تی همه چی میریزه به هم خب :(

Rollcage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از IcedAngel :
د نگرفتی عزیز من ! موضوع فهمیدن آواتار که نیست ! من میگم باید آواتار مثل شناسه هر کی باشه ... بعد از کلی آدم به آواتار یه نفر آشنا میشه و اینجوری راحت تر میفهمه چه پستی رو باید خوند ... با تغییر یافتن آواتار اهالی پی تی همه چی میریزه به هم خب :(
ببخشید حق با شماست
حالا یه چیزی اینی که اولین چیزی که توجه آدم رو به خودش جلب میکنه آواتر یه نفره که توش شکی نیست منتهی همیشه نتیجه بر عکسه

پسرا آواتر دختر میزنن
پسرهای کتک خور عکس هرکول و از این چیزا میزنن
هرکولا که اصلا فروم نمیدون چیه که هیچی
دخترا حالا نمیدونم چی آواتر میزنن من اینجا یه دختر میشناختم این دختره مکس که اونم اتصالی داره اینگار قطع و ووصل میکنه آواترشم شبیه .... هست

اما یه توصیخ آواتر عصبانی بذارید خیلی تاثیر داره کسی ... نمیکنه حرف بزنه و از این حرفا دیگه
بعضی ها هم لوسن آواتر دختر میزنن بعد بعضی ها مثل .... فکر میکنن دوست دختر پیدا کردن الکی الکی
حالا چه دوست دختر کلفتی هم....

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از IcedAngel :
آقاجان اینجوری نمیشه ! باید جلوی عوض کردن آواتارها رو گرفت ! هر کی باید یه آواتار داشته باشه ! یک ماه نبودم همه آواتار ها رو عوض کردن منم شخصیتها یادم رفته ... اینجوری که نمیشه. هی میشینیم تو ذهنمون با توجه به آواتارهای مختلف خیال پردازی میکنیم بعد همه چی میریزه به هم ! الان تو یه تاپیک بودم یکی از برادران که اسمش رو هم نمیگم ( sefid) !! :blink: در عرض 10 دقیقه 5 تا آواتار عوض کرد :blink: :eek:

پس چه جوری منو شناختی:D

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
اتفاقا خيلي خوبه كه آواتارها اينطوريه ... آدم يه ذره اشتياق پيدا ميكنه بياد پاي پي تي ....

من كه آواتارهاي اپرا رو
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از afshin_electronic :
اتفاقا خيلي خوبه كه آواتارها اينطوريه ... آدم يه ذره اشتياق پيدا ميكنه بياد پاي پي تي ....

من كه آواتارهاي اپرا رو
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif

شدیدا موافقم ....

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از IcedAngel :

به کاری که به تو کار نداره چی کار داری:D :p

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از afshin_electronic :

من كه آواتارهاي اپرا رو
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
cannibal.gif
من در مورد آواتار PastGirls این نظرو دارم !

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
بابا ببخشید ... تا حالا به این قضیه که آواتارهای بغضی از دوستان (اپرای عزیز) میتونه به این شدت روحیه افراد رو ارتقا بده فکر نکرده بودم !
حرفم رو تصحیح میکنم ! باید قانونی در پی تی گذاشته شه که هر 2 روز یه بار همه اعضا اقدام به تعویض آواتار کنن :wacko: :wacko:

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بابا ببخشید ... تا حالا به این قضیه که آواتارهای بغضی از دوستان (اپرای عزیز) میتونه به این شدت روحیه افراد رو ارتقا بده فکر نکرده بودم !
حرفم رو تصحیح میکنم ! باید قانونی در پی تی گذاشته شه که هر 2 روز یه بار همه اعضا اقدام به تعویض آواتار کنن

6.gif

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
تازه می خوام یه آواتار بزارم همتون جانباز بشید

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بجه ها اين تاپيك رو تبديلش كنيم به محل تغيير آواتار . .. باشد مشتي بر دهان اين تبر قدرت !

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
من فکر میکنم دوستانی که آواتارهای آنچنانی برای خودشون انتخاب میکنن ، دچار نوعی کمبود هستند ؛
نمیتونن بخورن ، با لیس زدن خودشون رو آروم میکنن و به خودشون دلداری میدن ؛
که البته این هم با توجه به مشکلات جامعه ما ، جندان قابل نکوهش نیست.

بالا