برگزیده های پرشین تولز

تغییر سیستم عامل

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
یه سوال داشتم. من C5-03 دارم. میشه سیستم عاملش را تغییر داد

masouddaniali

Registered User
لایک‌ها
5
بعید میدونم بشه سیستم عامل گوشی رو عوض کرد

akbaaria

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
425
نه داداش امکانش نیست
ولی میتونید از لانچر ها یا فریمور های کوک شده استفاده کنید.

amin.amjad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال داشتم. من C5-03 دارم. میشه سیستم عاملش را تغییر داد

سلام دوست عزیز .

جدید ترین سیستم عامل برای گوشی شما سیمبین بلله رفرش هست .شما می تونید با فلش کردن سیستم عامل گوشیتون رو ارتقا بدید

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
سلام.
بله میشه برای مثال براي ارتقا سيستم عامل سيمبين خود به نسخه جديدتر ( آنا) از طريق يكي از مراحل زيراقدام کنيد:

• روش اول :
در منو گوشي خود از گزينه option گزينه check for update را بزنيد . پس از چند لحظه اطلاعات نسخه جديد بر روي گوشي ظاهر مي شود و شما مي توانيد نسخه جديد يعني سيستم عامل سيمبين آنا را دانلود و نصب نماييد.

• روش دوم:
كافي است گوشي خود را از طريق نرم افزار Ovi Suite كه بر روي گوشي شما نصب است ، به كامپيوتر متصل كنيد و در قسمت بالاي پنجره گزينه Software Update را بزنيد.در اين قسمت خود برنامه ور‍ژن سيستم عامل گوشي شما را چك مي كند و آن را دانلود و نصب مي كند.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سلام.
بله میشه برای مثال براي ارتقا سيستم عامل سيمبين خود به نسخه جديدتر ( آنا) از طريق يكي از مراحل زيراقدام کنيد:

• روش اول :
در منو گوشي خود از گزينه option گزينه check for update را بزنيد . پس از چند لحظه اطلاعات نسخه جديد بر روي گوشي ظاهر مي شود و شما مي توانيد نسخه جديد يعني سيستم عامل سيمبين آنا را دانلود و نصب نماييد.

• روش دوم:
كافي است گوشي خود را از طريق نرم افزار Ovi Suite كه بر روي گوشي شما نصب است ، به كامپيوتر متصل كنيد و در قسمت بالاي پنجره گزينه Software Update را بزنيد.در اين قسمت خود برنامه ور‍ژن سيستم عامل گوشي شما را چك مي كند و آن را دانلود و نصب مي كند.

با تشکر از شما ولی من انجام دادم، بیشر از ورژن 23.0.015 نیست.

poyaweb

Registered User
لایک‌ها
26
سيستم عامل در موبايل ها مثل حافظه ي ROM يا CMOS در كامپيوتر هست قابل تغيير نميباشد ...
در موبايل ها سيستم عامل رو در حافظه ي ROM قرار ميدن براي همين قابل تعويض نيست فقط در يك صورت اگه سيستم عامل گوشي شما ايراد پيدا كنه اونو Flash ميكنن تا دوباره درست بشه ...
در ضمن سيستم عامل موبايل اصلا ويندوز يا لينوكس يا .... نيست بلكه يا فقط JAVA هست يا Symbian و JAVA هست كه براي نصب ظرفيت كمي رو اشغال ميكنن و براي همين در گوشي هاي موبايل از اونا استفاده ميشه ....
اگه منظورتان از سيستم عامل موبايل PALM هست كه روي بعضي از PDA ها نصب ميشه بايد بگم آنها رو ميشه آپگريد كرد ولي بازهم نميشه عوض كرد

بالا