برگزیده های پرشین تولز

تغییر نام کاربری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
دوستانی که مایل هستن نام کاربریشون رو تغییر بدن، حتما باید یک پست تو این تاپیک بزنن و درخواستشون رو اعلام کنند.

اگه دوست ندارین نام کاربری مورد نظرتون رو اینجا بگین یا فکر میکنین ممکنه با دیدنش شخص دیگه ای اونو بگیره، میتونین به صورت خصوصی به من اطلاع بدین.
اگر میخوایین پی ام بزنین، یه پست اینجا بزنین با این مضمون که "پی ام دادم!" و سابجکت پی ام هم باشه: "تعویض نام کاربری"

برای تغییر نام کاربری موارد زیر رو در نظر داشته باشین :

1- نام جدید در دسترس باشد
توجه داشته باشید که امکان گرفتن نام کاربری که 7 سال پیش گرفته شده و تا حالا 1 پست هم نداشته، نمی باشد.

2- نام جدیدی که انتخاب می کنید با نام بقیه کاربران مشابهت مشکل ساز نداشته باشد.

3- درخواست خود را به هیچ وجه تکرار نکنید. درخواست شما در صورت امکان حتما انجام خواهد شد.

4- امکان انجام درخواست دوستانی که کارت قرمز دارن یا سابقه بن دارن وجود ندارد!( البته به تشخیص من و سایر مدیران، ممکنه کسی که سابقه بن داشته باشه یا کارت قرمز داشته باشه هم درخواستش انجام بشه و بر عکس، یعنی کسی که هیچ سابقه ای هم نداره، درخواستش انجام نشه)

5- دوستانی که ایمیل فعال سازی براشون ارسال نشده یا ارسال شده پاک شده یا هر چیز دیگه ای که باعث شده نتونن ثبت نامشون رو کامل کنن...پایین صفحه سمت راست! یه گزینه هست به نام Contact Us
روی اون کلیک کرده و تو صفحه جدید، گزینه "مشکل در ثبت نام" رو انتخاب کنن و مشکل خودشون رو بنویسن!

8- توجه داشته باشین که هر کاربر فقط یک بار میتونه درخواست تعویض نام داشته باشه! ( و البته باز هم به تشخیص من و سایر مدیران، ممکنه درخواست کسی که قبلا هم نام کاربریشو عوض کرده، انجام بشه)

9- دقت کنید که اگه فقط پی ام بزنین درخواستتون انجام نمیشه و حتما باید تو این تاپیک هم پست زده باشین. ( مواقعی که تاپیک بسته است، یعنی تغییر نام کاربری انجام نمیشه )

10-جواب هر کاربر رو زیر پست خودش میدم و پست جدیدی نمیزنم که تاپیک شلوغ نشه. برای پیگیری درخواستتون به پستی که زدین مراجعه کنین

مورذ 4 به نحوی قابل درک هستش، البته برای یوزر هایی که خوش سابقه نیستند، ولی اون افراد اکثرا محروم از فعالیت تجاری هستن و...

یه بنده خدایی که ندونسته تاپیک آپ داده یا 2 تا یوزر داشته و ازشون سوء استفاده ای نکرده که آیدیشون عوض بشه مشکل ساز نمیشن. فکر کنم این بند قابل بررسی مجدد هستش

BVB

Registered User
لایک‌ها
28
سلام. وقت بخیر. لطفا به

BVB

تغییر بدید.

//
fori1369
tick01.gif

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
سلام. اگر امکان داره نام کاربری منو از hesam4388 به HeSaM4388 تغییر بدین. یعنی فقط حروف H و S و M بصورت بزرگ نوشته بشه و نمیخوام تغییری تو آیدی بدم. ممنونم

//
hesam4388
tick01.gif

Arash_Dm

Registered User
لایک‌ها
94
//
pilot
ربطش اینه که تغییر نام کاربری یه سری شرایط داره که تیم مدیریت تغیین کرده. یکیش هم اینه که کسی که سابقه محرومیت یا بن یا اخطار قرمز داره، حق تغییر نام کاربری نداره.

صحبت شما مثل اینه که بگن فلانی رو بازداشت کردند یا زندانی کردند، بازداشتگاه و زندان جای مناسبی نیست و معلومه که جای چه افرادی هست، اما یکی کلاهبرداری میکنه زندانی میشه، و یکی خطای کوچکی انجام میده و بازداشت میشه و بعد از مدت کوتاهی آزاد میشه.
همونطوری که یکی از دوستان توی همین تاپیک گفت، قانون منع آپ دادن توی فروم تازه اعلام شده بود و خیلی از کاربرها مثل من از سر ناآگاهی 1 هفته محروم شدیم،
من صحبتم اینه که این موضوع شایسته اون نیست که من و افرادی مثل من از تغییر نام کاربری منع بشن.
قبول کنید که جریان من یا کسی که امتیاز منفی گرفته، کلاهبرداری کرده و ... خیلی فرق داره، صلا ابل مقایسه نیست، فقط عنوانش کاربر محروم هست.!!! دلیل محرومیتش مهمه، نه عنوان محرومیت.

موفق باشید.

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
امروز قانون وضع میکنن . طرف ندونسته قانونو اجرا نمیکنه بعد بنش میکنن.کلا هم محروم از همه چیز.
کتاب عدالت را بیاموزید. جلد 2 صفحه ...

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
میتونم تغییر بدم ؟
*CATALAN*

//
*barcelona*

tick01.gif

pilot
تو پروفایلتون اخطاری ندارید.

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
سلام
پیغام خصوصی ارسال کردم.

در صورت امکان نام کاربری بنده رو به

i.sharifi

تغییر بدید.

ممنون

//
مُـلّانا
tick01.gif

vela

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام

لطفا نام کاربری بنده رو به R.O.Y.A.L تغییر بدید

pilot
شما سابقه بن دارید.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
مال من خوبه تغییری ندید :D

P E R S I A N

Registered User
لایک‌ها
343
پی ام دادم !

//
rezaei1374
tick01.gif

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
شما مطمئنی پخ ها رو میخونی؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
پ.خ دادم

//
pilot
شما سابقه بن دارید.

دوست عزیز من از یه کلمه ای استفاده کردم و که بالای سریم ( نفر قبلیم که پست داده بود لایقش بود ) :eek: به خاطر یه کلمه بن شدم الکی :| بهتر نیست این تاپیک رو ببندید؟!

چون تا اینجا که من دیدم همه بن شده بودن!

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
درود بر شما ،
PM ارسال شد خدمتتون.

//
Persian-Talk.ir
tick01.gif

berna

Registered User
لایک‌ها