برگزیده های پرشین تولز

تـــســلـيـت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از bahrain :
بسم الله الرحمن الرحيم

(يأيتها النفس المطمئنة ارجعي إلى ربك راضية مرضية)

sk-kbo-pol-amir7-src.jpg

وطني الكويت سلمت للمجد وعلى جبينك طالع الســــعد
وطني الكويت وطني الكويت وطني الكويت سلمت للمجد
يا مهد آبــــاء الأولى كتــــبوا سفــرالخلود فنادت الشـهب
الله أكـــــبر إنهم عـــــــــرب طلعت كواكب جنـــــة الخــلد
يفديـك حـر فــي حمـاك بنى صرح الحياة بأكـــــرم الأيـدي
وأمـــــــــــــــيرنا للعز قائدنا رب الحمية صــــــادق الوعــد

با دلي مملو از غم فوت اعراب خبر يك بزرگي ديگر از امراء كشورهاي حوزه خليج عربي "الشيخ جابر بن احمد آل صباح" را به كشور همسايه ودوست "كويت" واعضاي عرب ستيز اين سايت تسليت عرض ميكنم

خدا به همتون صبر بده
این یکی حتما درجوار بهشت جای میگیره به خاطر کمک های مالی هنگفتی که در جنگ عراق بر علیه ایران به صدام کرد و خون جوانهای ایرانی به گردن اونه و ماری که تو استینش پرورش داد به خودش حمله کرد!!!
نکته کنکوری!!! حتما مطلع هستید که جهنم در جوار بهشت هست :D

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mehrdad1355 :
این یکی حتما درجوار بهشت جای میگیره به خاطر کمک های مالی هنگفتی که در جنگ عراق بر علیه ایران به صدام کرد و خون جوانهای ایرانی به گردن اونه و ماری که تو استینش پرورش داد به خودش حمله کرد!!!
نکته کنکوری!!! حتما مطلع هستید که جهنم در جوار بهشت هست :D

البته این نکته رو مهرداد خوب یادش میاد چون اون موقع تو جبهه بیده

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
من نميدونم آدم چقدر ميتونه پررو باشه ....

اين مردك ميبينه كه اينجا همه ازش متنفرن بازم مياد .... فكر كنم ماخوزيسم يا يه چيزي تو اين مايه ها داره ....
girl_werewolf.gif

فكر كنم كه عربها هنوز نتونستن تكنولوژي ساخت و طراحي فروم رو بومي كنن وگرنه يه فروم عربي ميساختن .. اين يارو رو هم مينداختن توش كه ديگه نياد توي فروم هاي پاسي سرك بكشه....

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از bahrain :
بسم الله الرحمن الرحيم

(يأيتها النفس المطمئنة ارجعي إلى ربك راضية مرضية)

با دلي مملو از غم فوت اعراب خبر يك بزرگي ديگر از امراء كشورهاي حوزه خليج عربي "الشيخ جابر بن احمد آل صباح" را به كشور همسايه ودوست "كويت" واعضاي عرب ستيز اين سايت تسليت عرض ميكنم

خدا به همتون صبر بده

در یک فاروم ایرانی
ببنید چگونه آزادانه خلیج پارس را عربی میخوانند؟!!!!
مدیران و گردانندگان چه میکنند؟

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
فكر ميكنم مشكل از اين باشه كه اعراب خيلي خودشون رو تحويل ميگيرند و به نظر ميرسه كه خودشون رو آقاي دنيا ميدونن .....
همينا هستند كه جلوي آمريكا جرعت ندارند كه جيك بزنن و بله قربان گوي اونا هستند ....

اصلا شماها بگيد توي كدوم كشور درست و حسابي ديگه ميشه اين **** مسخره و ابلحانه ي پادشاهي و ولي عهدي رو يافت ..... اگر ميگيد انگيليس ... بايد عرض كنم كه ملكه ( و پادشاه در صورت وجود:blink: ) هيچ دخالتي در امور مملكتي ندارند و فقط جنبه ي تشريفاتي دارن ......

cartoon2_230203.jpg
:lol: :lol: :lol:

حالا يه سوالي براي من پيش اومده ... يكي بياد به من بگه كه اين عربا به چي خودشون افتخار ميكنند؟؟؟؟؟!!!!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
من واقعا و از صمیم قلب تسلیت میگم به مدیران سایت ( احسان) چون یه عرب اومده و هر چرتی که می خواد میگه من دیدم پست زیاده اومدم نمیدونم چرا اینجا پست میزنین اگه یه احمق منکر چیزی بشه کارش اسون میشه ولی برای اثبات ان باید صد تا کتاب رو کنیم اینم که هیچی نوفهمه.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
لطفا به این بحث ادامه ندین.

جناب Bahrain ، تقریبا تمام کاربران این فروم ایرانی و فارسی زبان هستن. نه علاقه ای به اخبار کشورهای عربی دارند و نه موضوع فروم این مباحث را در خودش جا میده. اگر به انتشار این قبیل تاپیک ها ادامه بدین دسترسی شما را محدود میکنم.
از طرفی یه سری موارد از جمله خلیج فارس برای ایران و جهان یک موضوع مشخص و حل شده است و هیچ کدام از ایرانیان حاضر در این فروم اهانت به این قبیل موارد را به هیچ وجه نمی پسندند.

از بقیه کاربران هم تقاضا دارم در چنین مواردی یه مقداری صبر داشته باشند. همیشه به گزارشهای Bad Post از طرف کاربران رسیدگی میشه.

موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا