برگزیده های پرشین تولز

تفاوت احساسات یک مرد 45 ساله با یک پسر 25 ساله

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
لووووووول . یه آدم 45 ساله ضربه بخوره ؟!بعد تو میخوای زندگیتو به باد بدی سر این که کسی بهش ممکنه بر بخوره .اونم نره خر 45 ساله ای که عاشق همسن و سال دخترش شده . در مورد حرفهایی که زدی اصلا فکر نکن . سالانه چند ده میلیون نفر توی دنیا ازا ین حرفها میزنن و بعدا حالشون خوب میشه میزنن زیرش . چیز عجیبی نیست دوما مرد ها اونقدر احساستی نیستن که فکر میکنی و احساساتشون معمولا توی فلان جاشون هست فکر نکن الان عین اون احساسی که خودت داری رو اون هم داره . مسئله آخر هم اینکه بسته به خودت میتونی حتی باهاش رابطه داشته باشی یا نداشته باشی . ولی زیر بار ازدواج نرو که من همین الان تضمین میکنم که بدبخت میشی .

منم به این موضوع خیلی فکر کردم اما متاسفانه توی جامعه ای با چنین فرهنگی زندگی می کنی که نمی تونی بگی من با طرفم می خوام 5-6 ماه دوست باشم بعد اگه از هم خوشمون اومد با هم ازدواج می کنیم کسی تو رو با طرفت ببینه 1001 حرف پشت سرت در می یارن و باید عواقبشو بپذیری مخصوصا اگه یک خانواده با طرز تفکر سنتی داشته باشی

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
خوب شما ميگي خوانواده شما سنتي هست
پدر شما چطور ميتونه دخترش رو به يكي هم سنش بده؟؟؟ پدرتون با اينكار موافقه؟؟
يعني توي شهر به اين بزرگي كه شما هستيد يك جوون مناسب(نميگم خوب) پيدا نميشه!!!
بعد ببخشيد ميتونم مدرك تحصيلي شما و يا شغلتون رو بپرسم. اخه واقعا دليل اسرار شما به اين مورد رو نميدونم چيه.يعني اون مرد 45 ساله اينقدر از شما سرتره!!!

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
خوب شما ميگي خوانواده شما سنتي هست
پدر شما چطور ميتونه دخترش رو به يكي هم سنش بده؟؟؟ پدرتون با اينكار موافقه؟؟
يعني توي شهر به اين بزرگي كه شما هستيد يك جوون مناسب(نميگم خوب) پيدا نميشه!!!
بعد ببخشيد ميتونم مدرك تحصيلي شما و يا شغلتون رو بپرسم. اخه واقعا دليل اسرار شما به اين مورد رو نميدونم چيه.يعني اون مرد 45 ساله اينقدر از شما سرتره!!!

هنوز با خونوادم مطرح نکردم و می خوام تا خودم تصمیم نهایی رو نگیرم به خونواده کشیده نشه
مسلما خونوادم مخالفت می کنند شکی نیست اما اگه من تصمیمم رو گرفتم تا اخرش پاش وایمیستم
شاغلم و دانشجوی کارشناسی ارشد!!!
من همیشه خودم رو از همه چی دور نگه داشته بودم همیشه می خواستم مستقل باشم برای خودم و به هیچی فکر نمی کردم و واقعا هم با شرایطی که داشتم به سختی به اینجا رسیدم
اصلا این مورد رو نفهمیدم از کجا شروع شد چطور به اینجا رسید چطور اینقدر وابسته شدیم :(:(:(
واقعا منم دوستش دارم:(
بعضی وقتا می گم شاید بتونم به اون ارامشی که نداشتم تا به حال برسم و بعضی وقتا هم یه اینده نکبت بار جلوم مجسم میشه:(

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
يه چيزي بگم ختم كلام
ميدونم الان شما داري كاملا احساسي رفتار ميكني / الان داغي شرايط رو خوب درك نميكني 6 ماه بعد از ازدواج كه عشق رفت و مشكلات زندگي مخصوصا مشكلات خودت اومد روش معني حرف الان بچه هاي pt رو ميفهمي
بگذار من برادري كنم و شرايط رو بگم:
خانواده مخالف/////// طرف جاي پدر شما ////// طلاق گرفته //////// شما هم فوق ليسانس هستي و كلي موقعيت بهتر در اينده در انتظارت هست اين فرصت زندگي خوب اينده رو از دست نده اين مرد رو ول كن ميدونم الان واسه اين كار ديره ولي هر چه زودتر جلو اين رابطه غلط رو بگيري بردي.......
شما الان رو نگاه نكن 10 سال ديگه رو نگاه كن كه طرف 55 سالش ميشه الان مگه ادما چند سال عمر ميكنن
خواهر من اين مورد رو ول كن انشا... مورد بهتري در انتظارت هست
يا علي

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
يه چيزي بگم ختم كلام
ميدونم الان شما داري كاملا احساسي رفتار ميكني / الان داغي شرايط رو خوب درك نميكني 6 ماه بعد از ازدواج كه عشق رفت و مشكلات زندگي مخصوصا مشكلات خودت اومد روش معني حرف الان بچه هاي pt رو ميفهمي
بگذار من برادري كنم و شرايط رو بگم:
خانواده مخالف/////// طرف جاي پدر شما ////// طلاق گرفته //////// شما هم فوق ليسانس هستي و كلي موقعيت بهتر در اينده در انتظارت هست اين فرصت زندگي خوب اينده رو از دست نده اين مرد رو ول كن ميدونم الان واسه اين كار ديره ولي هر چه زودتر جلو اين رابطه غلط رو بگيري بردي.......
شما الان رو نگاه نكن 10 سال ديگه رو نگاه كن كه طرف 55 سالش ميشه الان مگه ادما چند سال عمر ميكنن
خواهر من اين مورد رو ول كن انشا... مورد بهتري در انتظارت هست
يا علي

گفتنش ساده هست اما چطور می تونی کسی رو فراموش کنی که هر روز مجبوری ببینیش!
لطفا نگید شغلتو عوض کن که با صد تا بدبختی این کارو به دست اوردم

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
!!!!!!!
نه گفتنش هم سخته ولي راهي نيست
حالا بگرديد شايد شغل ديگري پيدا كرديد ولي تا اون موقع اين شغل رو از دست نديد
حالا مگه به پول اين شغل نياز داريد؟؟
در ضمن بهترين مشاور شما مادرتون ميتونه باشه كسي كه واقعا دلسوز ادمه و راز داره.

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
!!!!!!!
نه گفتنش هم سخته ولي راهي نيست
حالا بگرديد شايد شغل ديگري پيدا كرديد ولي تا اون موقع اين شغل رو از دست نديد
حالا مگه به پول اين شغل نياز داريد؟؟
در ضمن بهترين مشاور شما مادرتون ميتونه باشه كسي كه واقعا دلسوز ادمه و راز داره.

اره به پول این کار نیاز دارم
مخصوصا با این بیکاری که تو جامعه بیداد می کنه از دست دادن این کار برام خیلی گرون تموم می شه

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
برو سراغ جون 25 ساله
ارامش و لذت رو با اون پسر بهتر بدست میاری
اینا همش توهمی بیش نیست که نسبت به طرف داری

این برای بار دوم

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
عذر می خوام از صحبت بنده ناراحت نشید ولی آخرش ما نفهمیدیم شما چیکاره هستید ... یک سری می گید شوهر و بچه دارید یک سری می گید که توی شرکت یه آقایی از من خوشش اومده یک سری می گید مثلا الان مرد 25 یا 45 ... خلاصه بنده که نفهمیدم آخرش شما وضعیتتون به چه شکل هست :eek:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
کاری ندارم به دروغ یا راست بودن !
ولی دخترا تو این سن به شدت جو منطقی می گیرند به خودشون ، یعنی فقط تو حرف منطقی هستند !
این آقا هم احتمالا حرف های خیلی بزرگ زیاد زده ، وشما عاشق رسم و روش صحبت کردنش شدید و گرفتارش شدید !
مطمئن باشید آدم سالمی نیست این فرد !

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
ولی دخترا تو این سن به شدت جو منطقی می گیرند به خودشون ، یعنی فقط تو حرف منطقی هستند !
این آقا هم احتمالا حرف های خیلی بزرگ زیاد زده ، وشما عاشق رسم و روش صحبت کردنش شدید و گرفتارش شدید !
نه اتفاقا خیلی احساسی عمل می کنن در این سنا . زن فقط من عقیده دارم بالای 50 و بعد از یاسائگی تفکر به شدت منطقی پیدا می کنه ... البته دلیلی هم براش ندارم ولی خودم کشف کردم :lol:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
نه اتفاقا خیلی احساسی عمل می کنن در این سنا . زن فقط من عقیده دارم بالای 50 و بعد از یاسائگی تفکر به شدت منطقی پیدا می کنه ... البته دلیلی هم براش ندارم ولی خودم کشف کردم
عمو مایکل ، دقت کرده باشی زدم جو منطقی رو فقط تو حرف دارند !
یعنی تو زندگی ندارند

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
عمو مایکل ، دقت کرده باشی زدم جو منطقی رو فقط تو حرف دارند !
یعنی تو زندگی ندارند
اوه راست می گی این مخ ما اصلا امشب تو سینه کش پی تی گیر کرده نمی تونه بالا بیاد . آقا شرمنده :rolleyes:

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
عذر می خوام از صحبت بنده ناراحت نشید ولی آخرش ما نفهمیدیم شما چیکاره هستید ... یک سری می گید شوهر و بچه دارید یک سری می گید که توی شرکت یه آقایی از من خوشش اومده یک سری می گید مثلا الان مرد 25 یا 45 ... خلاصه بنده که نفهمیدم آخرش شما وضعیتتون به چه شکل هست :eek:

شوهر و بچه؟ شاید با کسی دیگه اشتباه گرفتید
در یک شرکت مشغول به کارم که یک اقای 45 ساله همکارم هست

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3

این یه مورد واقعا خیلی تاثیرگذار بود

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
یه مورد همین جوری برای یکی از دوستام پیش اومده ، بیچاره 18 سالشه ، مرده 38 سالشه !
اینم اومده زر و زر زده زیر گوش این بچه ، هی حرف قشنگ زده طرفو خام کرده عوضی ! پر رو پر رو رفته خواستگاری !
کلا اینجور آدم ها رو باید یه دست مشتی کتک زد ، چون آدم های کثیفی هستند !

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
در کل میگم

اختلاف سنی ازدواج 1 تا 3 سال بیشتر
فضاهای مختلف برای دو نفر داره

وقتی برسه به اختلاف سن بالا
که دیگه اون طرف در یک عالم دیگه هست
شما یه چی میخواید و اون یه چی دیگه.
درک رو هم اصلا حرف نزنید.
همش تحمل و ... این میشه