برگزیده های پرشین تولز

تفاوت عمق سیاهی در جاهای مختلف مانیتورم LG 23EA63V :(

گارانتی این مشکل رو قبول میکنه به نظرتون؟ (لطفا فقط اگه تجربشو داشتین نظر بدین)

• بله حتما"

Votes: 0 0.0%
  • بله احتمالا"

• خیر عمرا"

• Total voters
    3

Registration

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان
همین هفته پیش یه مانیتور 23ea63v گرفتم (پلمپ) 800تومن
اصل مشکل: وقتی رنگ سیاه تو صفحه باشه این سیاهی در کل صفحه یکسان نیست سیاهی در پایین سمت چپ مانیتورم روشن تر از بقیه ی جاهای مانیتوره تقریبا دقیقا (نهایت سعیمو در نمایش دقیق عمق سیاهی تصویری که میبینم بکار بردم) به صورت زیر:
19582136240928632119.png

* احتمالا تو رنگای دیگه هم همینطور هست و بنده متوجه نشدم!
شاید به نظرتون مشکل زیاد حاد به نظر نیاد ولی این حالت رو رو کل صفحتون تصور کنید یا روی صفحتون فول اسکرن به نمایش بزارید تا ببینید چجوریه!

این اولین مانیتور LED بنده هست قبلا CRT داشتم، کلا LED ها همینطورند؟
* این مانیتور IPS هست و همونطور که میدونید در تغییر زاویه دید مشکلی براش پیش نمیاد ولی بهر حال بنده دقیقا روبروی مانیتور هستم
خیر سرم IPS خریدم که رنگها رو درست نشون بده اینم اینجوری از آب درومد شانسو ببین!
حالا سوال من اینجاست همچین ایراد نسبتا خفیفی رو گارانتی مادیران قبول میکنه؟
لطفا اگه شما هم این مدل رو دارین بررسی کنین بهم خبر بدین ببینم کلا اینا این مشکلو دارن یا فقط مال من مشکل داره؟
واسه بررسیش کافیه یه عکس با رزولوشن 1920*1080 با پینت درست کنین و یه نقطه‌ی (Dot) سفید یه جای صفحه بزارین و بصورت تمام صفحه بازش کنین
(اگه اون نقطه رو نزارین مانیتور لامپا پس زمینشو کلا خاموش میکنه و صفحه سیاه خالص میشه و نمیشه فهمید این مشکل رو داره یا نه)
پ.ن: متن تاپیک رو برای بیان واضحتر و دقیقتر مشکل تغییراتی دادم متن اولیه ی تاپیک در این پست نقل قول شده.

Last edited:

Registration

Registered User
لایک‌ها
21
شرمنده دوستان حالا که دقت کردم تصویر مینیتورم یکم بدتره و به شکل زیره: (کاش امکان ویرایش تاپیک مثل قبل بود:confused:)
94879283958850595881.png

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بله قبول ميكنند گارانتي .

Registration

Registered User
لایک‌ها
21
همون عکس داخل تاپیک نزدیکتره به حالت مانیتورم (شرمنده وقتی پست دوم رو گذشتم نور و کنتراست روی صفر بود) ولی تو ذوق میزنه وسطه کلیپ یا بازی همش حواسم میره بهش آخه 800تومن ناقابل پول خورده تهش هم اینجوری، رو اعصابمه، انشالله که قبول کنن

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
به خاطر بك لايت هاش بايد باشه و اين ايراد شامل گارانتي ميشه

Registration

Registered User
لایک‌ها
21
به خاطر بك لايت هاش بايد باشه و اين ايراد شامل گارانتي ميشه
آره واسه بکلایتش به نظر میاد (Light Bleeding خیلی خفیفی داره) ولی اونقدر خفیفه که شک دارم زیر بار برن واسه همین اینجا پرسیدم یوقت جمع نکنمش برم اونجا بعد بگن چیزیش نی کنف شم...

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
این تقریبا تو مانیتور 226 اش هم تا حدی واضح بود . بعیده ازتون قبول کنن.

Registration

Registered User
لایک‌ها
21
یه چیز دیگه هم اینکه الان که فاصلم 50-60 سانتیشه پایین سمت چپش که تقریبا سورمه ای دیده میشه سورمه‌ای بودنشیش (بجای اینکه مشکی باشه) تیره تره ولی وقتی 40 سانتی یا کمتر هست فاصلم کاملا سورمه‌ای (حتی کمی روشنتر از این) میشه!

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
رفيق من شماره يكي از نمايندگان مانيتور ماديران رو بهت ميدم . آقاي ناسوتي بهشون زنگ بزن و بپرس
44047277

Registration

Registered User
لایک‌ها
21
رفيق من شماره يكي از نمايندگان مانيتور ماديران رو بهت ميدم . آقاي ناسوتي بهشون زنگ بزن و بپرس
44047277
مرسی داداش لطف کردین انشالله وقتی تماس گرفتم نتیجشو اینجا میگم ولی بنده از ایشون نگرفتم فکر نکنم پاسخگو باشن و طبق تجربم معمولا ناراحت میشن میگن از همونی که خریدی بپرس یا میگن به ما ربطی نداره به خدمات پس از فروش بزنگ البته بنده اخلاق ایشون رو نمیدونم و اینو فقط طبق تجربم با کسبه‌ی دیگر عرض کردم...

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ايشون نماينده ماديران هستند . يعني خود ماديران هم سرويس قطعات شامل گارانتي رو به نمايندگان مجاز ميده . بعد ايشون نماينده فروش نيستند .

Registration

Registered User
لایک‌ها
21
ايشون نماينده ماديران هستند . يعني خود ماديران هم سرويس قطعات شامل گارانتي رو به نمايندگان مجاز ميده . بعد ايشون نماينده فروش نيستند .
شرمنده شماره رو تو این صفحه پیدا نکردم فکر کردم نماینده فروش هستن.. بهشون زنگ می‌زنم ممنون

Last edited:
بالا