برگزیده های پرشین تولز

تفلت پرشیانا , بانوی اول مُلک پی تی مبارک

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اميدوارم عمري همچون شمع گرما بخش، همچون گل با طراوت و همچون رنگين كمال زيبا و رنگارنگ داشته باشيد.

تولدت مبارك

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من از همه دیرتر رسیدم ، ببخشید مشکلات زیاد بود :دی
تبریک میگم ، ایشالا که همیشه خوشحال باشید و سالم و 120 سال زندگی قشنگی داشته باشید ... تولدتون مبارک

مرسى رومن جان، خيلى‌ خيلى ممنونم
368910.gif

عجب..پس یادم باشه این سریال جدیده که داریم مشترکی با استاد میگیریم (همونس که تورنتشو خودت دادی)بهت بدم..چون تو اون یه سری تمیرین ویژه باید باشه...

آه دونخوان بزرگ؟ اون سريال خيلى قشنگيه، من داستانشو ميدونم، اتفاقا استادم اينجا نه تنها شيطان صفت نيست (هيچ وقت نبوده) بلکه خيلى‌هم ماهه چون با کمک چند نفر ديگه سعى در حفط آثار باستانى منطقه داره و چه جانفشانى‌هايى‌که درين راه نميکنه (تازه کلى هم زحمت ميکشه تا به افراد محلى بفهمونه که اين معبد يک اثر تاريخى ‌و ارزشمنده، براى‌چى ميرويد توش کباب درست ميکنيد و آب ديگ پلو رو خالى‌ميکنيد رو ديوار ها که پر از نقاشيه و بچه هاتونم ميرند روى‌ مجسمه ها کار بى ادبى‌ ميکنند
4fvgdaq_th.gif
) . تو دراما ويکى هم که داستانش زير عنوان The Great Dunhuang هست
2879emo-messbrasil.png

تولدتون مبارک!
با آرزوی موفقیت و سلامتی برای خودتون و همه ی اونایی که دوستشون دارید!:)
ممنون از شما
022emo7-messbr.gif

الان تو دست و بالم نیست....ماکت باشه عیب نداره؟!!!...لول
ماکت ... هوم ... هام ... حالا چون شماييد اشکال نداره ^0^

پرشیانای عزیز من افتخار آشنایی شما را ندارم اما کسی که روز تولدش ایقدر بهش تبریک بگن معلومه انسان بزرگیه
خيلى‌خيلى‌از لطفتون ممنونم، البته اين لطف و بزرگوارى‌دوستان رو ميرسونه که منو قابل دونستند و اينقدر شرمنده کردند
blush.gif

از کادتون هم ممنونم، آنلاين گوشش کردم، خيلى قشنگ بود،مرسى
368910.gif

مرسى
151fs307411.gif

سلام ... من مسافرت راه دور بودم ( گول ) الان تازه رسيدم تبريك عرض ميشه

مرسى ‌اسمايلى جان، ممنونم
thanks.gif

ميگم مسافرت راه دور حالا خوش گذشت ؟
129fs3701570.gif

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
اميدوارم عمري همچون شمع گرما بخش، همچون گل با طراوت و همچون رنگين كمال زيبا و رنگارنگ داشته باشيد.

مرسى جينى جون، خيلى‌خيلى‌ممنونم، از آرزوى‌ قشنگت هم ممنونم (چقدر لطيف و پر احساس بود
129fs4901469.gif
)، منم از رو خودت تقلب ميکنم و همين چيزاى قشنگ قشنگى رو که گفتى براى‌خودتم آرزو ميکنم ^_^

بازم يک دنيا ممنون
418.gif

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
منم تبریک میگم
congratulations.gif
tulips.gif

بالا