برگزیده های پرشین تولز

تقاضاي كمك از ادمين هاي سايت به من،خودشان و اعضاي پي تي

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
آقايون ادمين
48.gif
....بيايين و يه لطف به خودتون و به من كنيد .... اين عدد پستهاي منو 2 -3 هزار تا ببريد بالا... عددمو فقط زياد كنيد ... آخه شديدا اين روزا هوس پست فراوانم آرزوست ... اگه اين كار رو نكنيد به ضرر فروم خودتونه... آخه من جنون مزمن كم خود پست بيني گرفتم حالا حالا ها هم خوب بشو نيستم. پس بيايين و هم به من هم به خودتون و هم به اين اعضاي بد بختتون كمك كنيد . باشد كه منم خوب بشم و عين آدم اينجا فعاليت كنم .
آخه هر چي اين روزا پست مي زنم تغييري نمي كنه .... من خودم vB كار كردم مي دونم كه ميشه .... شما هم كه قرار نيس به پست زياد جايزه بدين پس آب از آب تكون نمي خوره . براي اينكه بقيه هم هوس نكنن اين تاپيك رو هم حذف كنيد و همه چي رو هاشا كنيد ... منم قول ميدم تكذيب كنم.
با تشكر روابط عمومي شيفت شب ( در حالت جنون شديد كم خود پست بيني )

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
عزیزم ! اگه یادت بیاد شما 300000000000000 تا پست داشتی ! بعدش یه روز گفتی که می خواهی خاکی باشی و با بقیه بچه های تازه کار بپری و نمی خواهی اونا خیال کنند تو خیلی پست داری ، واسه همین تعدادش رو کم کردیم !! !

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
امير جام ما كه رفتني هستيم زياد زنده نيستيم

ببم جان از من بگير بده بهش

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
يه 6 - 7 تا هم به من بدين

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از amir :
عزیزم ! اگه یادت بیاد شما 300000000000000 تا پست داشتی ! بعدش یه روز گفتی که می خواهی خاکی باشی و با بقیه بچه های تازه کار بپری و نمی خواهی اونا خیال کنند تو خیلی پست داری ، واسه همین تعدادش رو کم کردیم !! !
:blink: :blink: حالا عين ..... پشيمونم . راه برگشتي نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
20.gif
20.gif
20.gif
20.gif

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از shifte shab :
:blink: :blink: حالا عين ..... پشيمونم . راه برگشتي نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
20.gif
20.gif
20.gif
20.gif

اگه اين طوره ..
39.gif

پس منم 3000 مى خوام بشم!!
4.gif

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از amir :
خیلی باحال بود!:D
کویین منظورت 3084 هست دیگه؟!:D

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
Originally Posted by amir
چه جالب!!! واقعا اينجور بوده؟ :blink: :lol: عجب خيلي باحالي

mahmoodreza2000

Registered User
لایک‌ها
0
چه با حال از هيچي بحث ساختين administor هم اومده توش نظر داده :blink:

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
يه پونصد شونصد هزار تايي هم به حساب من حواله كنيد شخصيت خودتون رو به من ثابت كرديد...! :D

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
شيفت شب جون !!
والا من ميگم يه خورده فعلا با همين تعداد پست كم بساز !! تا يه خورده ديگه با درد محرومان آشنا شي ! بعدش حالا يه كاري مي كنم !

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از amir :
شيفت شب جون !!
والا من ميگم يه خورده فعلا با همين تعداد پست كم بساز !! تا يه خورده ديگه با درد محرومان آشنا شي ! بعدش حالا يه كاري مي كنم !

تو اين ماه مبارك گناه داره به خدا!! روزه دار!! با زبون روزه داره التماس مى كنه ..

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
بابا تو چطور ادميني هستي كه زير 1000 تا پست داري .... اين همه سال اينجا بودي ... ( يه شب كه هيشكي تو سايت نيس بزن پستاي خودتو برسون به 5000 ) خود دانيد ... من قصدم اينه كه تا پايان هفته ركورد دار بشم ....

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
هر چي باشه من شيفت شب ICP هستم .... برام اف داره با 500 تا پست بيام اينجا.... اين بلكي با اون خط ديال آپش 4-5 هزار پست داره اونوقت من با اين امكانات همش 500 تا !!!!!!!!!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shifte shab :
بابا تو چطور ادميني هستي كه زير 1000 تا پست داري .... اين همه سال اينجا بودي ... ( يه شب كه هيشكي تو سايت نيس بزن پستاي خودتو برسون به 5000 ) خود دانيد ... من قصدم اينه كه تا پايان هفته ركورد دار بشم ....
امیر و محمد رضا با ایدی احسان پست می زنن چون ابهتش بیشتره!!!

بالا