برگزیده های پرشین تولز

تقدير از جناب Xplod مديريت محترم بخش موبايل

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
جناب Xplod مديريت محترم بخش موبايل

با سلام
همانطور كه شما و اكثر اعضاي محترم انجمن ابزارهاي فارسي در جريان هستند بخش تلفن هاي همراه به خاطر كاربردي و عمومي بودن داراي بازديد كننده فراواني است به طوري كه اكثر بحث ها در آن بخش غير تخصصي و غير كارشناسي است و اكثر بازديد كننده من جمله خودم از دريچه گوشي همراه خود ! به ديگر گوشي ها نگاه مي كنيم!

بعد از زحمات بي شائبانه دوست خوبمان جناب عطا كه تلاش بسياري را براي ساماندهي آن بخش انجام دادند شما دوست جوانم با انرژي زياد گام در ادامه ساماندهي و بالا بردن سطح علمي آن بخش قرار داده ايد.

تامين خواسته و راضي نگهداشتن همه اعضا كاري سخت و شايد غير ممكن باشد اما حضرت عالي گام هاي مثبتي در اين راه برداشته ايد كه ستودني است.

بنده به عنوان تنها يك عضو اين انجمن از شما به خاطر زحمات فراوانتان در ارائه يك محيط دوستانه و ... تشكر ميكنم

همواره در تمامي مراحل زندگي موفق باشيد
به اميد روزي كه جناب عالي در آينده يكي از مديران لايق و توانمند كشور عزيزمان ايران شويد.

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آره , منم فکر می کنم XPlod از بهترین مدیرهای اینجاست . :)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از _arash_ :
جناب Xplod مديريت محترم بخش موبايل

با سلام
همانطور كه شما و اكثر اعضاي محترم انجمن ابزارهاي فارسي در جريان هستند بخش تلفن هاي همراه به خاطر كاربردي و عمومي بودن داراي بازديد كننده فراواني است به طوري كه اكثر بحث ها در آن بخش غير تخصصي و غير كارشناسي است و اكثر بازديد كننده من جمله خودم از دريچه گوشي همراه خود ! به ديگر گوشي ها نگاه مي كنيم!

بعد از زحمات بي شائبانه دوست خوبمان جناب عطا كه تلاش بسياري را براي ساماندهي آن بخش انجام دادند شما دوست جوانم با انرژي زياد گام در ادامه ساماندهي و بالا بردن سطح علمي آن بخش قرار داده ايد.

تامين خواسته و راضي نگهداشتن همه اعضا كاري سخت و شايد غير ممكن باشد اما حضرت عالي گام هاي مثبتي در اين راه برداشته ايد كه ستودني است.

بنده به عنوان تنها يك عضو اين انجمن از شما به خاطر زحمات فراوانتان در ارائه يك محيط دوستانه و ... تشكر ميكنم

همواره در تمامي مراحل زندگي موفق باشيد
به اميد روزي كه جناب عالي در آينده يكي از مديران لايق و توانمند كشور عزيزمان ايران شويد.
مسلما بايد از جناب Xplod تقدير به عمل بياد . البته اونطوريهاي هم كه شما مي فرماييد نيست . الان انجمن موبايل
با تمام سختيهايي كه براي ايشون داره خيلي هم غير تخصصي و غير فني نيست و شما يكم كم لطفي دارين .

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من از طرف خودم و فريد از xPload و نياز عزيز تشكر ميكنم !!! :D ( چون من و فريد اطلاعاتمون يه نمه كمه ! هي از xPlod ياد ميگيريم :D ) قبل از اينكه اينجا انقدر بحث موبايل بشه ، براي فهميدن هر چيز يه صبح تا شب رو تو گوگل ميچرخيدم آخرش هم هيچي نميفهميدم ! ولي الان هر تاپيك رو تو اون بخش ببيني ، يه سري چيز براي ياد گرفتن پيدا ميشه !

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
براي من هم بخش موبايل و خصوصا راهنماييهاي xplod خيلي مفيدبوده :)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به نقل از faridbahal :
دقیقا منم همین چیزهایی که شایان گفت!:D
من باید یادم باشه یه ماکرو از xplod بگیرم!:D
ماكرو بگيري ازش با s700 همه پست هاتو تو بخشش پاك ميكنه ! :D

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
لوووووووووول
58.gif
58.gif
55.gif

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
خدایا مرسی بابت موجودی به نام xPlod :)

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . قصد تعريف الكي ندارم . ولي فكر مي كنم اگه دو نفر سر بحث موبايل با هم اختلاف نظر داشته باشن ، ويكي از اونها xplod باشه ، اولين حدسي كه مي زنم اينه كه طرف مقابل داره اشتباه مي كنه . براي او و براي همه شما آرزوي موفقيت مي كنم .

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از Pda :
سلام . قصد تعريف الكي ندارم . ولي فكر مي كنم اگه دو نفر سر بحث موبايل با هم اختلاف نظر داشته باشن ، ويكي از اونها xplod باشه ، اولين حدسي كه مي زنم اينه كه طرف مقابل داره اشتباه مي كنه . براي او و براي همه شما آرزوي موفقيت مي كنم .

دقيقا اين نظر من هم هست :)

بالا