برگزیده های پرشین تولز

تقويت امواج راديويي

hamed_mj2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من آنتن راديويي را روي پشت بام وصل كرده ام و با سيمي راديو را به آنتن.
و با اين وسيله راديوي جاهاي مختلف (آمريكا.فرانسه.آلمان.مازندران.تهران.سمنان.......)را ميگرم.راديوهاي داخل كشور(استاني) فقط شبها ممكن است و همچنين با كيفيت كم
مي خواستم بدونم آيا دستگاهي وسيله اي هست كه امواج رو تقويت كنه و من با كيفيت بهتري دريافت كنم.
:D

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
بوستر حاضر و آماده تو بازار هست! هر چند كه براي اين طيف فركانسهاي راديويي مورد نظر شما خودتون هم ميتونين مدار ببندين.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

hamed_mj2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما می تونید آنتن رادیو ماشین رو روی پشت بام وصل کنین بعد اونرو با سیمی به آنتن رادیو وصل کنین
البته بی بی سی و آمریکا و فردا بدون اینکارا می گیره ولی آلمان فرانسه چین ژاپن ........ باید با این وسیله بگیری.
این بوستر چیه توضیح بدین یعنی رفتی تو مغازه بگی آغا بوستر می خوام میده؟ مارکش چیه؟ :blush:
چه جوری میشه بسازی؟ :lol:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از hamed_mj2004 :
شما می تونید آنتن رادیو ماشین رو روی پشت بام وصل کنین بعد اونرو با سیمی به آنتن رادیو وصل کنین
البته بی بی سی و آمریکا و فردا بدون اینکارا می گیره ولی آلمان فرانسه چین ژاپن ........ باید با این وسیله بگیری.
این بوستر چیه توضیح بدین یعنی رفتی تو مغازه بگی آغا بوستر می خوام میده؟ مارکش چیه؟ :blush:
چه جوری میشه بسازی؟ :lol:
خوب با این اوضاع احوال بنظرم فکر ساختنش نباش!
بله-برو تو یکی از این مغازه ها و عینان" بگو بوستر می خوام واسه این کار.نتیجه میگیری.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از electronic :
خوب با این اوضاع احوال بنظرم فکر ساختنش نباش!
بله-برو تو یکی از این مغازه ها و عینان" بگو بوستر می خوام واسه این کار.نتیجه میگیری.
بعد اینو باید چی‌کارش کرد!؟ روی همه رادیو‌ها کار می‌کنه!؟
حدود قیمتش چنده!؟

ببخشید که بی‌سوادم!

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از azemati :
بعد اینو باید چی‌کارش کرد!؟ روی همه رادیو‌ها کار می‌کنه!؟
حدود قیمتش چنده!؟

ببخشید که بی‌سوادم!
خوب امواج ضعیفی رو که به آنتن میرسه تقویت میکنه تحویل رادیو میده.ورودی و خروجی سیگنال دارن که یکیش به آنتن و اون یکی به ردیو وصل میشه.(عموما")
بستگی داره بعضی ها فقط رو موج کوتاه کار می کنن و بعضی ها.... اما دستگاههای قویتر تقریبا" اوناع رادیو ها رو پوشش میدن.
راستشو بخوای قیمت ندارم چون تا حالا همچین چیزی نخریدم.(زیاد اهل رادیو گوش دادن نیستم!)اما با توجه به اینکه سیستم رادیوهای معمولی پیش پا افتاده تر از این حرفاست نباید زیاد گرون باشه.یه توک پا بری جمهوری بد نیست ما رو هم بی خبر نذار.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
ممنون!
اگه رفتم حتما می‌گم! ;)

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از ads :
برا امواج موبايلي!! هم بوستر داريم؟
آقا انگاری این تلفن همراتون بد جوری اذیت می کنه!:D
خوب بحث موبایل و استانداردهای مربوط به اون با رادیو های معمولی فرق میکنه بار یه تماس بگیرم شاید چیزی دستگیرم شد.

ads

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از electronic :
آقا انگاری این تلفن همراتون بد جوری اذیت می کنه!:D
خوب بحث موبایل و استانداردهای مربوط به اون با رادیو های معمولی فرق میکنه بار یه تماس بگیرم شاید چیزی دستگیرم شد.
اين تلفن من آدم نديدس روي ميز آنتن مي ده ولي برمي دارمش از سرويس خارج مي شه. براي همين هم خرج تلفن رفته بالا چون هركي زنگ مي زنه بيام جواب بدم قطع مي شه و بايد خودم بهش زنگ بزنم كه بهش بر نخوره.

اميدوارم تماس بگيري و يه چيزي پيدا بشه.
ممنون.

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از ads :
اين تلفن من آدم نديدس روي ميز آنتن مي ده ولي برمي دارمش از سرويس خارج مي شه. براي همين هم خرج تلفن رفته بالا چون هركي زنگ مي زنه بيام جواب بدم قطع مي شه و بايد خودم بهش زنگ بزنم كه بهش بر نخوره.

اميدوارم تماس بگيري و يه چيزي پيدا بشه.
ممنون.
خوب مطمئنی که ایراد از گوشی نیست چون من انتن ندهی! دیده بودم اما این جوریشو نه....
متاسفانه انگاری چیزی خاصی واسه این مورد وجود نداره.

aminss29

Registered User
لایک‌ها
0
با کسب اجازه از اقای الکترونیک من یک راهکار جهت تقویت امواج رادیویی بلد هستم که خیلی کارامده البته برای am , sw1,sw2 به کار میره .اگر شما انتن رادیو رو به یکی از سیمهای تلفن منزل(بله پریز تلفن)متصل کنید نتیجه عالی میگیرید .امتحان کنید و نتیجه رو اینجا بگید که همه استفاده کنند.

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از aminss29 :
با کسب اجازه از اقای الکترونیک من یک راهکار جهت تقویت امواج رادیویی بلد هستم که خیلی کارامده البته برای am , sw1,sw2 به کار میره .اگر شما انتن رادیو رو به یکی از سیمهای تلفن منزل(بله پریز تلفن)متصل کنید نتیجه عالی میگیرید .امتحان کنید و نتیجه رو اینجا بگید که همه استفاده کنند.
:blink: اختیار دارین.
حالا تکلیف خط تلفن چی میشه.در مورد تئوریی کار می تونی توضیح بدی اصلا" چرا اینجوری تقویت میشه.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از aminss29 :
اگه این طوری بشه که خیلی توووپه! همان‌طور که گفتی فقط به یکی از سیم‌هاش دیگه!؟ به دو تاش که لازم نیست؟ بعد رقی نمی‌کنه به کدوم باشه که!؟

aminss29

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از azemati :
اگه این طوری بشه که خیلی توووپه! همان‌طور که گفتی فقط به یکی از سیم‌هاش دیگه!؟ به دو تاش که لازم نیست؟ بعد رقی نمی‌کنه به کدوم باشه که!؟
نه فرقی نمیکنه به کدوم سیم باشه و فقط به یک سیم وصل میشه.
درست نمیدونم که چه فلسفه ای داره.

ads

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون پيمان جان. مشكل از گوشي نيست تست شده.

اين تلفن هم من امتحان كردم چواب مي ده. حتي يه زماني گوشي تلفن رو بر مي داشتم همراه با بوق آزاد صداي راديو رو هم مي شنيدم

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از ads :
ممنون پيمان جان. مشكل از گوشي نيست تست شده.

اين تلفن هم من امتحان كردم چواب مي ده. حتي يه زماني گوشي تلفن رو بر مي داشتم همراه با بوق آزاد صداي راديو رو هم مي شنيدم
نمی‌دونم چرا این ترفند آنتن و خط تلفن واسه من جواب نمی‌ده :(

amirdiba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اینهمه حرف زدین همش بیخود.ی راهکار یا مدار لااقل میگفتی ن بسازیم

بالا