برگزیده های پرشین تولز

فروش تقويت کننده WiFi شياومي مدل Mi WiFi (قیمت عالی)

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
Mi WiFi Amplifier (1ip).jpg
201612271919324639.jpg photo_2017-09-04_23-59-27.jpg

اگر شما هم از پوشش کم مودم بی‌سیم خود ناراضی هستید و به دنبال راه حلی می‌گردید که بتوانید فضای بیشتری از خانه یا محل کارتان را دارای پوشش شبکه بی‌سیم اینترنت (WiFi) کنید، نیاز به تقویت‌کننده‌ی WiFi دارید. Xiaomi Mi WiFi Amplifier تقویت‌کننده‌ی WiFi و محصول شرکت شیائومی است که به کمک آن می توانید شبکه‌ی WiFi را در محیط خود گسترش دهید. طراحی ساده و زیبای این محصول آن را به یک محصول دوست‌داشتنی تبدیل کرده است. Xiaomi Mi WiFi Amplifier می‌تواند اطلاعات را با سرعت 150 مگابیت بر ثانیه انتقال دهد و از استاندارد IEEE 802.11 به‌خوبی پشتیبانی می‌کند. این تقویت‌کننده‌ی WiFi نیروی خود را از درگاه USB تامین می‌کند که برای این امر می‌توانید آن را به درگاه USB رایانه، مودم اینترنت یا شارژر دیواری متصل کنید.

تقویت‌کننده‌ی «Mi WiFi» یکی از محصولات خوب برند چینی «شیائومی» (Xiaomi) است. این دستگاه با اتصال به یک پورت USB و تامین برق از آن، راه‌اندازی می‌شود و به‌سادگی، برد شبکه‌ی بی‌سیم شما را افزایش می‌دهد. بسیاری از افراد در نقاط مختلف منزلشان مشکل افت سیگنال بی‌سیم وای‌فای دارند که با استفاده از این دستگاه می‌توانند مشکل سیگنال ضعیف را برطرف کنند. شبکه‌ی وای‌فای ایجادشده توسط این تقویت‌کننده با استاندارد 802.11n راه‌اندازی می‌شود و حداکثر سرعت انتقال اطلاعات در آن 150 مگابایت بر ثانیه است.

-سرعت 150مگابیت بر ثانیه
-محدوده پوشش در فضای باز در حدود 250 مترمربع
-امکان فعالیت به عنوان روتر بی‌سیم، تکرارکننده (Repeater) و گسترش‌دهنده (Range Extender)

-18ماه ضمانت

-قیمت مقطوع: 120.000تومان

توکلی 09100505220 Telegram

تهران تحویل حضوری در خیابان وزراء - شهرستان ها ارسال با پست

Last edited:

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
سلام
من استفاده کردم
دستگاه خوبیه
مشکل آنتن رو در 2 طبقه مجزا و یا یک طبقه فلت به متراژ 150 متر با دیوار اساسی (2واحد مجزا)
حل کرد.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام، فقط برای روترهای شیائومی استفاده می شه یا فرقی نداره؟

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
سلام، فقط برای روترهای شیائومی استفاده می شه یا فرقی نداره؟
سلام و عرض ادب... نه ربطی به برند خاصی نداره! به همه ی مودم ها و اکسس پوینت ها وصل میشه!

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
روش کارش چطوریه؟ یعنی یه منبع تغذیه داشته باشه وایفای موجود رو میگیره و یه وایفای جدید بهمون میده؟

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
روش کارش چطوریه؟ یعنی یه منبع تغذیه داشته باشه وایفای موجود رو میگیره و یه وایفای جدید بهمون میده؟
وای فای جدید نمیده. همون وای فای اول رو تقویت میکنه در واغع حکم bridg را برای رو روتر اولی رو داره سیگنال وای فای رو میگیره تقویت میکنه تحویل کاربر میده ssid تغییر نمیکنه فقط سیگنال و قدرت امواج در اون ناحیه قویتر میشه توضیح از این ساده تر به ذهنم نرسید

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

r@soul

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام من ازتون کارت وایرلس الفا خریدم این تقویت کننده به کیرندگی اون تاثیر داره یا نه

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
وای فای جدید نمیده. همون وای فای اول رو تقویت میکنه در واغع حکم bridg را برای رو روتر اولی رو داره سیگنال وای فای رو میگیره تقویت میکنه تحویل کاربر میده ssid تغییر نمیکنه فقط سیگنال و قدرت امواج در اون ناحیه قویتر میشه توضیح از این ساده تر به ذهنم نرسید

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

من خریدم و استفاده میکنم و بسیار راضی هستم
در ضمن ssid جدید تعریف میشه با این توضیح که اسم قبلی یه خط تیره اضافه میشه و یه plus اضافه میشه بهش
مثلا اگر ssid مودم شما irannet باشه این دستگاه یه ssid جدید و اضافه ایجاد میکنه به نام irannet-plus
و شما در سرچ wifi موبایل و تبلت و ... 2تا ssid متفاوت با سیگنال و قدرت و پوشش متفاوت می بینی .

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
سلام من ازتون کارت وایرلس الفا خریدم این تقویت کننده به کیرندگی اون تاثیر داره یا نه
سلام... وقت بخیر

بله... با این دستگاه مثلا میتونید به فاصله ی 100 متری اکسس پوینت مجدداً سیگنال را تا 250 متر تقویت نمایید. بعد توی این محیط با سیگنال مطلوب و با کارت وایرلس آلفا سیگنال رو دریافت نمایید.

Last edited:

devinar

Registered User
لایک‌ها
28
بنده یک مورد نیاز دارم فقط یک سوال ایا امکان تقویت توسط چند تا وجود داره یعنی میشهبه صورت سری مثلا 3 تا رو به فاصله از هم در دستگاه ها قرار داد تا تقویت برد مثلا 3 برابر بشه ؟

devinar

Registered User
لایک‌ها
28
منظورم مثلا هر 100 متر یک عدد قرار بدیم و به دستگا در اون مکان وصل بشه .

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
بنده یک مورد نیاز دارم فقط یک سوال ایا امکان تقویت توسط چند تا وجود داره یعنی میشهبه صورت سری مثلا 3 تا رو به فاصله از هم در دستگاه ها قرار داد تا تقویت برد مثلا 3 برابر بشه ؟
بله با همین دیوایس امکان پذیر هست!

rez@21

Registered User
لایک‌ها
45
سلام
با این دستگاه میشه کامپیوتر رو به مودم وصل کرد ؟در صورتیکه فاصله مودم adsl با کامپیوتر زیاد باشه و بخواهیم بدون استفاده از کابل شبکه از اینترنت کامپیوتر استفاده کنیم

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
سلام
با این دستگاه میشه کامپیوتر رو به مودم وصل کرد ؟در صورتیکه فاصله مودم adsl با کامپیوتر زیاد باشه و بخواهیم بدون استفاده از کابل شبکه از اینترنت کامپیوتر استفاده کنیم
سلام... وقت بخیر... خیر دوست عزیز. این دیوایس امواج اکسس پوینت یا مودم ADSL را گرفته و مجدد تا شعاع 250 متر تکرار میکند!

-امکان فعالیت به عنوان روتر بی‌سیم، تکرارکننده (Repeater) و گسترش‌دهنده (Range Extender)

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
یک عدد یک ماهه پیش خریداری کردم یادم رفت اطلاع بدم دوستان عالیه اقای توکلی تایید میشن هم از نظر برخورد و هم از نظر سلامت کاری واقعا اوکی هستن

bahman1369

Registered User
لایک‌ها
192
شرایط خرید به چه صورته عزیز؟

بالا