برگزیده های پرشین تولز

تقویم فارسی

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بزودی یک تقویم فارسی = تقویم شمسی برای pocket pc (و البته کامپیوترهای معمولی) به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

این تقویم علاوه بر سه تقویم هجری شمسی- میلادی و هجری قمری، امکان یادداشت نوشتن را هم فراهم کرده،
و طلوع و غروب خورشید وا اوقات شرعی را هم مشاهده خواهید کرد.

همچنین می توانید کارهای خود را در آن یادداشت نموده و آنها را به ترتیبی که مایلید مرتب کنید.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمائید:
http://www.behinshahr.com/persdays/index.htm

نسخه اینترنتی این نرم افزار در آدرس زیر قابل استفاده می باشد؛
http://www.PERSDAY.com

برای نوروز 1385...

Last edited:

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Hon_MA :
بزودی یک تقویم فارسی برای pocket pc (و البته کامپیوترهای معمولی) به صورت تقریباً رایگان ارسال خواهد شد.

این تقویم علاوه بر سه تقویم شمسی- میلادی و قمری، امکان یادداشت نوشتن را هم فراهم کرده، و طلوع و غروب خورشید را هم مشاهده خواهید کرد.
برای نوروز 1385...
خبر خوبی,دست شما درد نکنه
فقط می دونید که میشه با outlook باهاش کار کرد یا نه ؟

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
محیط این برنامه کاملاً مستقل از هر برنامه دیگر است. یادداشتهای هر روز به صورت یک فایل ذخیره می شود. هم کارهای شخصی را می توان در آن یادداشت کرد، هم خاطره، هم شعر، هم همه چیز. البته خب ساده است.

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
هفته آینده قصد دارم یک نسخه آزمایشی تقریباً تکمیل شده را به جند نفر بدهم تا اگر ایرادی یا پیشنهادی دارند بدهند. اگر کسی داوطلبه اعلام کنه!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Hon_MA :
هفته آینده قصد دارم یک نسخه آزمایشی تقریباً تکمیل شده را به جند نفر بدهم تا اگر ایرادی یا پیشنهادی دارند بدهند. اگر کسی داوطلبه اعلام کنه!
دست شما درد نکنه .فقط یه پیشنهاد ، بگذارید برای دانلود ولی ذکر کنید که مسئولیت استفاده اش بر عهده همه است.
یه سئوال دیگه دبلیو ام 5 هم ساپورت می کنه.

راستی من داوطلبم

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
دست شما درد نکنه .فقط یه پیشنهاد ، بگذارید برای دانلود ولی ذکر کنید که مسئولیت استفاده اش بر عهده همه است.
یه سئوال دیگه دبلیو ام 5 هم ساپورت می کنه.

راستی من داوطلبم
من هم حاضرم تست کنم البته روی k-jam و jasjar که هر دو WM5 هستند.حالا چرا مجانی؟

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
منم داوطلبم.
چون آدم مهربونیه :blush: بعدشم الان که نرم افزارش تموم نشده.
نسخه بتاست. دلشم بخواد برنامشو تست کنیم براش!

Axim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معلومه چرا مجانی چون تست Beta رو هیچ کس براش پولی نمی گیره :) و ضمنا روی کلی دستگاه می تونن برنامه رو با داوطلبان امتحان کنند.
من هم حاضرم برنامه رو تست کنم.

m_d_1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Hon_MA :
بزودی یک تقویم فارسی برای pocket pc (و البته کامپیوترهای معمولی) به صورت تقریباً رایگان ارسال خواهد شد.

این تقویم علاوه بر سه تقویم شمسی- میلادی و قمری، امکان یادداشت نوشتن را هم فراهم کرده، و طلوع و غروب خورشید را هم مشاهده خواهید کرد.
برای نوروز 1385...
تقويم شما چه مزيت هايي مثلا نسبت به تقويم شهاب خواهد داشت؟ شهاب هم تقويم شمسي و ميلادي رو داره. قمري هم معمولا بدرد ما نميخوره. يادداشت نوشتن هم كه همينجوري در ppc ها امكامپذيره. ميشه توضيح بيشتري در مورد تقويمتون بديد...

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
منظورم نسخه ی نهاییش بود بتا که معلومه در ضمن نرم افزار فارسی ساز شهاب اصلا بدرد من نخورد چون روی imate jam یک میلیون تا مشکل داشت روی k-jam هم همینطور.
در ضمن یک پیشنهاد در مورد برنامتون دارم:
اگه بشه کاری کنید که وقتی که appointment ای رو در تقویم فارسی تنظیم می کنیم وارد outlook بشه خیلی عالی چون امکانات outlook واقعا بالاست و راحت میشه ازش استفاده کرد و با پی سی sync کرد.;)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
منم پیشنهاد بدم؟

به نظرم برنامه باید شورت کات هایی در تودی اسکرین داشته باشه که ازهمون جا بشه دستکاریش کرد،مثل برنامه های رسکو
به علاوه اگر به زبانه newدر تودی اسکرین بتونه گزینه اضافه کنه بد نیست.
در ضمن ، اگر که به قول تموچین بتونه با نرم افزار های پایه ی ویندوز مچ بشه عالیه ، مثل اوت لوک ، ودر نهایت اینکه ، ویندوز موبایل 5 رو پشتیبانی کنه

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
برنامه برای windows CE 2003 نوشته شده و بر روی i-mate JAM تست می شود. بدم نمی آید ببینم آیا بر روی windows ce 5.0 اجرا می شود یا نه.
فکر می کنم با امکاناتی که داره نیازی به استفاده از outlook و مانند آن نخواهید داشت. باور کنید! حتی نیازی به استفاده از today screen هم نخواهید داشت. کافی است دگه calendar خود را بر روی این برنامه set کنید.

در ضمن احتمالاً نسخه نهایی هم رایگان است:happy:

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
نسخه آزمایشی تقویم شمسی آماده است.
از لطفی که بعضی از دوستان داشتند ممنونم
این برنامه هم بر روی کامپیوتر های معمولی و هم pocket pc 2003 مانند i-mate JAM کار می کند.
یادداشتهای هر روز به صورت یک فایل ذخیره می شود. شما کارهای روز مره خود را در آن یادداشت کرده و آنها را بالا و پائین کنید و به ترتیبی که می خواهید آن را انجام دهید. خاطرات خود را یادداشت کنید. حتماً هر روز یک شعر هم بنویسید.
روی کامپیوتر خود این برنامه را minimize کنید تا همیشه یک تقویم دم دست داشته باشید!

به دوستان خود هم نرم افزار Persian Days را معرفی کنید. همه قابلیتهای آن را تست کنید و به من خبر دهید. منتظرم.

از طریق Link زیر نرم افزار را download نمائید.

http://www.behinshahr.com/shared/persdays.zip

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
من برنامه رو گرفتم ، ولی رو پی سی ام که ایکس پی است(اس پی نصب نکرده ام، حتی 1 اش رو، به زودی نصب می کنم دوباره امتحان می کنم) ارور می ده و می گهFailed to initialize
فایل رو مستقیم منتقل کنید به دستگاه پی پی سی و بعد اجراش کنید.
البته در دستگاه من که تمام حروف رو جداجداو برعکس می چینه ، این جوری
view

بعد هم برخلاف چیزی که فرموده بودید، تقویم قمری رو ساپورت نمی کنه (اقلا من پیدا نکردم) بلکه فقط اوقات شرعی رو نشون میده ، که به کار من نمی آد.

اگر نمی گید همش از بدی هاش می گه : باید بگم برنامه به کل از مزایای گرافیکی بی بهره س ، یعنی حتی یه رنگ اضافه هم نداره ، و فکر نمی کنم که این طوری بتونه از رقباش جلو بزنه ،مثلاً شهاب که برنامه خیلی ساده ای هم هست ،اقلاً از دو رنگ استفاده کرده.
اما برنامه خیلی نقلیه ، و بی نیاز از نصبه ، و البته این که این مزایا بیشتر به محبوب شدن اش میون حرفه ای ها کمک می کنه تا افراد با اطلاعات کمتر

با این حال برای سازنده اش آرزوی موفقیت می کنم و خوشحال می شم اگر بازم به تقویت اش همت بذارن

m_d_1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين برنامه رو هنوز امتحان نكردم. ولي شهاب روي jam من بدون حتي يك مشكل اجرا ميشه. تعجب ميكنم گفتيد رو جم شما مشكل داره؟!

Axim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این برنامه هم روی ppc همpc درست کار کرد:

1-برای اینکه برنامه روی pc درست اجرا بشه باید Micrisoft .NET Framework 1.1 روی کامپیوترتون نصب باشه یاحداقل SP1 داشته باشید.
2-ورژن PPC هم این برنامه رو لازم دارن ولی ویندوزهای موبایل 2003 به بعد این از اول روشون نصب شده و احتیاج به نصب نیست. من که اول لازم بود فونت رو نصب کنم.بعد همون مشکل برعکس بودن وجود داشت که با نصب Paragon Software LEng درس شد و در پایین اسکرین شات رو می بینید.

3-فکر نکنم بشه مشکل برعکس بودن رو بدون برنامه اضافی حل کرد (اگر درست بگم ایشون از C# برای نوشتن برنامه استفاده کردند.)ولی چند پیشنهاد دارم:
-من از برنامه های فارسی ساز استفاده نکردم و نمی تونم مقایسه کنم ولی خوشم اومد چون هر موقع لازم باشه می تونم اوقات شرعی و تقویم رو ببینم.و بی خود همه جای دستگاه فارسی نمیشه.البته شاید این فقط به درد من بخوره!
-اون بالا که در سکرین شات معلوم کردم در PPC تو ذوق میزنه و بهتره اسم برنامه اونجا بیاد نه تاریخ روز ناقص.
-با بعضی کارهای ساده میشه برنامه رو زیباتر کرد.البته اینکه برنامه در روزهای مختلف رنگش فرق داره خوب بود ولی به نظرم میشه زیباتر هم بشه.
-واقعا از زحمتی که کشیدید ممنونم به امید دیدن کارهای عالی تر.

فایل های ضمیمه

• Screen001.jpg
    Screen001.jpg
    52.5 KB · نمایش ها: 33

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
:eek: فکر کنم در مورد pc باید sp1 نصب شده باشد. همچنین در مورد ppc هم arabizer باید نصب شده باشد.

بالا