سایت ساز وبزیکسب درآمد

تكنيك هاي Adobe Audition ؟

شروع موضوع توسط Control Panel ‏9 فوریه 2007 در انجمن نرم افزار

1. Control Panel

Control Panel Registered User

سلام دوستان

من خودم زياد مهارت كافي توي زمينه موسيقي ندارم ولي هميشه دوست داشتم توي هر كاري يكم تجربه را كسب كنم در مورد برنامه Adobe Audition كه حدس ميزنم تقریبا قدرتمندترین برنامه برای افکت گذاری و ویرایش صدا باشه اطلاعاتي ميخواستم/ البته من با كار كردن باهاش مشكلي ندارم اما فعلا تنها سئوالي كه دارم اينه كه آيا ميشه با اين برنامه كار حذف صدا از موزيك بكراند كاري كه براي پروژه هاي دوبله انجام ميدن را انجام داد؟؟

من شنيدم كه صداي فيلم هاي براي دوبله به صورت خاص تهيه ميشه كه بهش ميگن مولتي ترك كه توي صنعت فیلم برداری استفاده می شه موقع فیلم برداری صدای بازیگرها تو یک ترک و صدای محیط اطراف تو ترک دیگر ذخیره می كنندبه خاطره اينكه وقتی فیلم رو به کشور های خارجی فروختن اونا بتونن صدای بازیگر ها رو حذف بکنن و فیلم رو دوبله کنن اینجوری صداهای طبیعت مثل انفجار صدای ابشار و غیره هم باقی می مونه و بعضي از صداها هم به صورت فلت هستن كه كاريشون نميشه كرد

حالا اگه صدا مولتي ترك نباشه چي ؟ ايا ميشه با اين نرم افزار اين كار را انجام داد ؟؟ ميشه صدا را لايه لايه كرد ؟

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. athar

athar Registered User

حدس شما کاملا اشتباست! حرفه ای ترین انتخابها
    Steinberg Cubase & Nuendo
    Logic Pro
    Cakewalk Sonar
    ProTools
    هستن.
    در مورد اون تکنیک هم...... چیزی نیست به جز karaoke که توی ساده ترین نرم افزارها هم قابل اجرا هست. اصلا ربطی به نرم افزار هاست نداره. مهم پلاگینی هست که برای انجام فیلتر karaoke ازش استفاده میشه.

4. Control Panel

كه اينطور
    ممنون از راهنماييتون
    خوب به نظرم اكثر دي وي دي ها اين خصوصيت را داشته باشن / درسته؟

5. athar

athar Registered User

دوست عزیز ربطی به فرمت نداره. اصلا به هیچ چیز ربطی نداره. karaoke همون برداشتن صدای خواننده از روی آهنگ هست! برای دوبلاژ هم از همین تکنیک به همون شکل استفاده میشه. میتونید این کار رو روی یه فایل mp3 انجام بدید. یا روی یه فیلم HD. اصلا ربطی به این چیزا نداره. فاکتور اصلی که روش پردازش انجام میشه صدا هست که باز اون هم مهم نیست چه فرمتی باشه! karaoke یه پردازش هست روی صدا. مثل ریورب یا اکو دادن /دیلی/ به یک صدا که توی هر نرم افزاری قابل انجام هست. اما باید اون پروسسور یا پلاگین رو داشته باشید که خوشبختانه در این مورد صدها پلاگین وجود داره.

6. Control Panel

عزيز من ميدونم كه ربطي به فرمت نداره/ من خودم با سيستم كارائوكه آشنا هستم / من بنا با استفاده و سوال خودم دارم مي پرسم كه اين سيستم روي دي وي دي هاي اورجينال فيلم ها اكثرا موجود هست / چون اكثرا تبديل شده هستند فيلم ها و تغيير فرمت پيدا كردن روي اين حساب دارم ميگم / / دارم مجموعه آهنگ هاي را با اين تكنيك ولي صحبتم اينه كه اگر فيلم تغيير فرمت پيدا كنه و مثلا فيلم karaoke تبديل بشه يعني در اصل encode بشه به يه فرمت ديگه خوب معلومه كه فيلم قابليتش را از دست ميده من روي همين حساب فكر ميكنم كه اكثر دي وي دي هاي اورجينال اين قابليت را پشتيباني ميكنن /

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی