برگزیده های پرشین تولز

تكن

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
من از بازيهاي ويديويي خاطرات عتيقه اي دارم كه اگه بخوام تعريف كنم همينجا جر مي خوره :D ولي حالا برام يك
سوال پيش اومده ؟ تكني كه ما باهاش اوايل بازي مي كرديم 2 بود . آيا يكش هم هست؟ بعد من يكجا ديدم تكن 4 .
خريدم ديدم همون 3ش هست ولي يك نفر اضافه شده بود بهش . حالا ببينم تا الان چندش ديگه اومده ؟ براي كامپيوتر هم
اومده يا نه ؟ در ضمن چون تكن بازي خيلي پرطرفداريه هر چي ازش مي خواين در اين تاپيك بزنين . :)

arash_13

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
3
بله Tekken 1 هم هست که در سال 95 برای کنسول Playstation به بازار اومد
شماره 2 و 3 هم برای Playstation به بازار اومدن
بعد از اومدن کنسول Playstation2 نسخه های 4 و 5 برای این کنسول اومدند که شماره 5 اخرین نسخه از این سری بازی است
البته یه نسخه دیگه هم برای PS2 در سال 2000 به بازار اومد به اسم Tekken Tag Tournament .
بعد این شماره 4 که میگی خریدی احتمالا برای پی سی هست که همون شماره سه که برای PS اومد
کلا بازی های سبک فایتینگ به درد پی سی نمیخورن چون اصلا با کیبورد نمیشه این بازیها رو بازی کرد
ولی خداییش هیچکدوم به سه نمیرسه که از سایت گیم اسپات امتیاز بسیار بالای 9.9 رو گرفت

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از arash_13 :
بله Tekken 1 هم هست که در سال 95 برای کنسول Playstation به بازار اومد
شماره 2 و 3 هم برای Playstation به بازار اومدن
بعد از اومدن کنسول Playstation2 نسخه های 4 و 5 برای این کنسول اومدند که شماره 5 اخرین نسخه از این سری بازی است
البته یه نسخه دیگه هم برای PS2 در سال 2000 به بازار اومد به اسم Tekken Tag Tournament .
بعد این شماره 4 که میگی خریدی احتمالا برای پی سی هست که همون شماره سه که برای PS اومد
کلا بازی های سبک فایتینگ به درد پی سی نمیخورن چون اصلا با کیبورد نمیشه این بازیها رو بازی کرد
ولی خداییش هیچکدوم به سه نمیرسه که از سایت گیم اسپات امتیاز بسیار بالای 9.9 رو گرفت
ممنون . قبول دارم بازي هي اينجوري فقط با دسته . ولي 2ش هم خيلي خدا بود :)

بالا