برگزیده های پرشین تولز

تلفن ارزان بین شهری...

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان....

چند پست را خواندم که راجع به تلفن مجانی خارج از کشور بودند.... اگر دقت کنید هزینه تلفن تهران - امریکا - اروپا از تهران به شهرستانها ( شیراز) با کارتهای VOIP ارزونتر شده !!!! من به دنبال تلفن بین شهری هستم... یعنی میخام با شهرستانها تماس بگیرم ...میدونم که این سرویس مجانی نخواهد بود... شما چه راهی را پیشنهاد میکنید ؟ ا

البته میدونم که ایرانسل سرویس شبانه مجانی را ارائه کرده ولی باید حتما با خود ایرانسل تماس حاصل بشه تا مجانی باشه...

لطفا اگر اطلاعاتی دارید دریغ نکنید... ممنون.

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان....

چند پست را خواندم که راجع به تلفن مجانی خارج از کشور بودند.... اگر دقت کنید هزینه تلفن تهران - امریکا - اروپا از تهران به شهرستانها ( شیراز) با کارتهای VOIP ارزونتر شده !!!! من به دنبال تلفن بین شهری هستم... یعنی میخام با شهرستانها تماس بگیرم ...میدونم که این سرویس مجانی نخواهد بود... شما چه راهی را پیشنهاد میکنید ؟ ا

البته میدونم که ایرانسل سرویس شبانه مجانی را ارائه کرده ولی باید حتما با خود ایرانسل تماس حاصل بشه تا مجانی باشه...

حداقل یک ج.ابی به ما تازه وارد میدادید !!!

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر نمیکنم همچین سرویسی باشه

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
فکر نمیکنم همچین سرویسی باشه

یادمه قبلا با کارتهای بین المللی پارس آنلاین میشد از تهران به شیراز دقیقه ای 29 تومان صحبت کرد... الان کارت های دبیت هم هست ولی با هزینه مخابرات یکی در مي اد...

babak19259

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان....

خدمت دوستان عرض شود كه هركس كارت تلفن دايمي ميخوات من ميفروشم
تماس با تمام كشور 24 ساعته مجاني (به غير از پول كارت)
[email protected]
قيمت 20000 (بيست هزار) تومن
http://forum.persiantools.com/t82885.html

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
من یه موقعی فکر کردم شاید با skype بشه از PC با تلفن خارج شهری تماس گرفت ولی امتحان نکردم ببینم میشه یا نه.

بالا