منتخب بازارچه

تلفن تماس آقاي نظري فورشنده سرويسهاي عرب ست

وضعیت
موضوع بسته شده است.

esfahanweb

Registered User
سلام
من به شماره تلفن اقاي نظري فورشنده سرويسهاي عرب ست نياز فوري دارم هر كسي داره لطفا پيغام بده
با تشكــــر :blush:

Persia

Registered User
در قرن بيست و يكم شيوه هاي معمول تبليغات كارايي خود را از دست داده است و بايد از تبليغ غير مستقيم بجاي تبليغ مستيقم استفاده شود. اين هم يه نمونه اش است. (نقطه سر خط)

koorosh

Registered User
کاش يه واحد 118 هم در Persiantools داشتيم!
اين هم يه جور بازاريابيه ديگه!
بدون تعارف ! بازارچه!!!

esfahanweb

Registered User
بابا جان تبليغ كجابود :hmm:
ما گير كرديم در به در دنبال شماره تماس اين بابا هستيم باور نمي كنيد از ايليا بپرسيد
عجب روزگاري شده توي پرشين تولز اين حرفها :blink:

ehsan

Administrator
به نقل از esfahanweb :
بابا جان تبليغ كجابود :hmm:
ما گير كرديم در به در دنبال شماره تماس اين بابا هستيم باور نمي كنيد از ايليا بپرسيد
عجب روزگاري شده توي پرشين تولز اين حرفها :blink:
حالا سخت نگير... ايشالا كه حل ميشه :)

FARGO

Registered User
به نقل از esfahanweb :
سلام
من به شماره تلفن اقاي نظري فورشنده سرويسهاي عرب ست نياز فوري دارم هر كسي داره لطفا پيغام بده
دوست عزيزشرمنده.....ولي چون بنابر كمك كردنه براي اينكه دست خالي برنگردي من شماره خودمو بدم....ولي خب من هيچ ربطي به عرب ست ندارما گفته باشم. :blink: :wacko:

MCP

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
بد نوشتي ديگه! اينجوري بايد مينوشتي!! :

توجه!! توجه!!!
من تلفن آقاي .... رو ميخواستم كه بزرگترين سرويس دهنده ماهواره عرب ست ميباشند و قيمت ها و كيفيت و پشتيباني بسيار خوبي دارند و آدرس سايتشون هم اينه ........ !!!! اگه كسي نتونست شماره رو پيدا كنه به اين آدرس ..... ميل بزنه تا بهش بديم ! :happy:

راستي اين شايد كمك كنه ها ... http://118.tct.ir

xoew

Registered User
ما نفهميديم چرا همه با اين اصفهاني جماعت بدن
(خوشبختانه من اصفهاني نيستم فقط تو اصفهان زندگي مي كنم حالا هر چي مي خواين به اصفهانيا بگين)

aryagohar

کاربر تازه وارد
راستي خودمونيم . با اين فالكون استريم آبرو براي عرب ست نموند. حالا هر بنده خدايي اگه بخواد رو اين ماهواره حتي سرويس خوب بده بد نام ميشه. خلاصه اصفان جون دنبالش نرو مالي نيست. سرويس خوب خواستي دنبال عرب ست نرو مي سوزي. ديگه كسي ازت سرويس نمي گيره.
خلاصه اگه تلفن يارو گير نياوردي به من ميل بزن.
دادش ماسه ساله رو پشت بوم هستيم ولي اسم اين دادش رو نشنيدم . شايد يه سرويس رايگان داده به شما پورسانت. تبليغات كني

koorosh

Registered User
اولا که کسی با اصفهانی ها بد نيس!
دوما که ايشاللا که اصفهان وب هم ناراحت نميشه و شوخی های ما رو بدل نميگيره :)

rasanet2

کاربر تازه وارد
به نقل از esfahanweb :
سلام

من آقاي نظري رو مي شناسم اما او فروشنده سرويسهاي ترك ست هست نه عرب ست.
اگر خواستي بگو تا شمارشو فوري بهت بدم.

FARGO

Registered User
اصفهان وب عزيز.....شوخي كرديما...اميدوارم ناراحت نشده باشي.
من يكي كه عذر ميخوام اگر ناراحت شدي.

leona_ka

کاربر تازه وارد
چقذر خودت را عذاب دادي يك نامه به falcon بده بگو من نمايندگي تو ايران را مي خواهم .آنها اين شماره را بهت مي دادند -8774359-8776800 شركت ايده نگار

koorosh

Registered User
ايده نگار که يه مشت علاف توش ميچرخن و يه سرويس درست هم نميتونن بدن به ملت!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا