برگزیده های پرشین تولز

تلگرام تا فردا رفع فیلتر می‌شود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
من میگم 90 درصد خودم هم کارشناس تست هوشم :D
این سایت و خیلی از سایت های دیگه ضریب هوشی ملت ایران رو متوسط ارزیابی کردن و حتی در همون لیست رتبه ی 23 از 43 داره...حتی ضعیفتر از پرو - فیجی - عراق - بولیوی - میانمار و ...
https://iq-research.info/en/page/average-iq-by-country
ولی چیزی که طی این همه سال از مردم ایران دیدم و تقریبا بهم ثابت شده , حتی ضریب هوشی کمتر از گینه استوایی هست ... بهرحال شما هنوز بچه هستی کمی که سنت بیشتر بشه دقیقا به همین نتیجه میرسی.
33 سال مناسب هست برای اینکه بچه نباشم؟
من نمی خوام تعصب کورکورانه که نشون بدم دوست من میگم این سایت و سایر آمارگیرها ملاک ارزیابیشون از کجا بوده یعنی از مناطق مختلف ایران جمعیت مناسب نمونه انتخاب شده؟ یا کل ایران شد همون دوتا توریست که میرن اون ور؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
طبق تحقیقات انجام شده، ایرانیها با متوسط ضریب هوشی 84 در رتبه 54ام جهان قرار دارن.
رتبه 1 تا 4 مال هنگ کنگ و کره جنوبی و ژاپن و تایوان هست.
کینه استوایی با میانگین ضریب هوشی 59 در رتبه آخر هست.

این دوستمون مثال زدن، اما در این مورد بنده شخصا حرفشون رو قبول دارم، چون بارها مشاهده کردم که در این موارد هرچی که تلویزیون و رادیو میگه فردا مردم دارن پچ پچ میکنن و با یه چهره حق به جانب میگن که بله تلگرام بدافزار و جاسوس هست و اینستاگرام هم فروشنده مواد مخدر.
حالا از این جمعیت بپرسید بدافزار چیه؟ شرط میبندم از 1000 نفر اگر 10 نفر تونست توضیح بده بدافزار چیه، فقط میگن رادیو خودش گفت، یا تلویزیون خودش گفت تلگرام بدافزار هست :| :D عمرا اگه بدونن چیه.
این موضوع برمیگرده به بیسوادی در مورد خاص(اینجا در مورد وب و اینترنت و ...) که باعث میشه رسانه ها خیلی راحت با ترفند خبری خودشون این رو به مردم القا کنن و اونا رو به سمت آی گپ و سروش بسیار امن و مطمئن و بدون باگ هدایت کنن :D :D
دوست گرامی تنها حرف من اینه اینا هیچکدوم به ضریب هوش ارتباطی نداره و تنها به شرایط زندگی فرد بستگی داره شما همین افراد رو ببرید در محیط دیگر که شرایطش فرق داره رفتارشون متفاوتر خواهد بود بعد از مدتی و همون افرادی که اونور به خاطر حجم وسیع دسترسی هایی که دارند و علوم مختلف رو از کودکی فرا می گیرند بیارید این ورد نتیجه فرق خواهد کرد

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
33 سال مناسب هست برای اینکه بچه نباشم؟
من نمی خوام تعصب کورکورانه که نشون بدم دوست من میگم این سایت و سایر آمارگیرها ملاک ارزیابیشون از کجا بوده یعنی از مناطق مختلف ایران جمعیت مناسب نمونه انتخاب شده؟ یا کل ایران شد همون دوتا توریست که میرن اون ور؟
گویا شما در جای دیگه زندگی میکنی و تعصب نشون میدی، نه هنوز هم بگی کجایی من شک میکنم، ما به شوخی گفتیم ضریب هوش منظور را بزار واضح بهت بگم "توحش - وحشی بودن" یه سگ هم هوش داره خیلی بیشتر وفا هم داره ولی یه آدمایی هست که تو تعصب روشون نشون میدی که نامردن انسانیت نمیفهمن ، من که سربازم میدونم

Last edited:

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
کلا دولت دنبال بهانه ای بود که تلگرام رو فیلتر کنه و بدنبالش اگر بهانه دیگری به دست بیاره اینستگرام رو هم فیلتر می کنه

دیگه بعید می دونم تلگرام رفع فیلتر بشه باید کوچ کنیم

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
گویا شما در جای دیگه زندگی میکنی و تعصب نشون میدی، نه هنوز هم بگی کجایی من شک میکنم، ما به شوخی گفتیم ضریب هوش منظور را بزار واضح بهت بگم "توحش - وحشی بودن" یه سگ هم هوش داره خیلی بیشتر وفا هم داره ولی یه آدمایی هست که تو تعصب روشون نشون میدی که نامردن انسانیت نمیفهمن ، من که سربازم میدونم
امیدوارم که به سلامتی از خدمت سر خونه و زندگیت برگردی برگردیم سر بحث تلگرام ;)

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
دیگه بعید می دونم تلگرام رفع فیلتر بشه باید کوچ کنیم
بله درست دیگه بعید می دونم تلگرام رفع فیلتر بشه
حالا باید نرم افزار مطمئن پیدا بشه که گروه کانال داشته باشه که بتونیم براحتی تبلیغ کنیم

من خودم به این نرم افزارهای ایرانی که معرفی شده اعتمادی ندارم

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
بله درست دیگه بعید می دونم تلگرام رفع فیلتر بشه
حالا باید نرم افزار مطمئن پیدا بشه که گروه کانال داشته باشه که بتونیم براحتی تبلیغ کنیم

من خودم به این نرم افزارهای ایرانی که معرفی شده اعتمادی ندارم

فکر کنم بهترین انتخاب ویسپی باشه اما بازم باید قدری صبر کرد ببینیم وبمسترا کجا کوچ می کنن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
فکر کنم بهترین انتخاب ویسپی باشه اما بازم باید قدری صبر کرد ببینیم وبمسترا کجا کوچ می کنن
فرقی نداره اون هم شلوغ بشه فیلترش میکنن بهتره همیشه سای فون روشن باشه راه دیگه ای نداره مگرنه به هر جا که برید فیلتر میشه

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
من آی گپ رو تست کردم یه مقدار، خوبه. کلود هم هست و محدودیت حجم ارسال فایل هم نداره. اما متاسفانه اینم کانال داره مثل تلگرام. خیلی شبیه تلگرام هست فضاش.
پ.ن:
جایزه یک میلیارد تومانی ! آی گپ
با سلام و احترام
با توجه به استقبال بینظیر مردم در این مدت از پیام رسان آی گپ و حرف و نقل هایی که بر سر امنیت این پیام رسان بر سر زبان هاست از این رو تصمیمی گرفتم که به کاربران و مردم اطمینان بیشتری بدهم که امنیت حرف اول پیام رسان آی گپ بوده و هست ، من به شخصه حریم خصوصی و امنیت را سرلوحه تولید این برنامه کرده ام از این رو ما تنها پیام رسان متن باز و Open API داخل کشور هستیم .
بسیاری از عوام فکر میکنند داشتن یک SSL - Socket Secure Layer یعنی داشتن گواهینامه SSL امنیت و رمزنگاری است ولی ما به این بسنده نکرده ایم ، پیام رسان آی گپ به جز این گواهینامه 2 مرحله دیگر پیام را امن میکند ، یک کلید عمومی از سمت سرور و یک کلید عمومی سمت کلاینت و در انتها کلید تولید شده شما کلید اصلی برای تبادل اطلاعات با سرور تولید شده و تمام پیام های شما به صورت Advanced Encryption Standard AES جابجا میشود ، شما 3 مرحله با احتساب گواهینامه اس اس ال امن هستید و پیام شما حتی بصورت Man in Middle یا حملات مرد میانی غیر ممکن است .
پس خیالتان را راحت کنم تمامی پیام ها و حتی فایل های شما در پیام رسان آی گپ رمزگذاری شده و هیچ فردی به جز خود شما امکان دسترسی به ان را ندارد ، از این رو بنده شخصا به فردی که بتواند اطلاعات رمزگذاری شده شبکه پیام رسان آی گپ را هک کند 1 میلیارد تومن جایزه میدهم .
این جایزه منوط به این است که :
1-بتواند 2 لایه (بدون در نظر گرفتن لایه SSL ) رمزگذاری اختصاصی این پیام رسان را هک کرده و اطلاعات را بصوت متن ساده بدست اورد .( ارفاق برای سهولت کار شما هکر گرامی )
2-رمزشکنی باید ابزار های همانند وایرشارک که یک ابزار تحلیل کننده شبکه است قابل روئیت باشد .
ایمیل بنده برای ارائه گزارش های کار این میباشد kazemi[at]rooyekhat.co
با سپاس
محمد رسول کاظمی
بنیان گذار پیام رسان آی گپ
http://blog.igap.net/fa/xttq

Last edited:

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
من آی گپ رو تست کردم یه مقدار، خوبه. کلود هم هست و محدودیت حجم ارسال فایل هم نداره. اما متاسفانه اینم کانال داره مثل تلگرام. خیلی شبیه تلگرام هست فضاش.
پ.ن:
جایزه یک میلیارد تومانی ! آی گپ
با سلام و احترام
با توجه به استقبال بینظیر مردم در این مدت از پیام رسان آی گپ و حرف و نقل هایی که بر سر امنیت این پیام رسان بر سر زبان هاست از این رو تصمیمی گرفتم که به کاربران و مردم اطمینان بیشتری بدهم که امنیت حرف اول پیام رسان آی گپ بوده و هست ، من به شخصه حریم خصوصی و امنیت را سرلوحه تولید این برنامه کرده ام از این رو ما تنها پیام رسان متن باز و Open API داخل کشور هستیم .
بسیاری از عوام فکر میکنند داشتن یک SSL - Socket Secure Layer یعنی داشتن گواهینامه SSL امنیت و رمزنگاری است ولی ما به این بسنده نکرده ایم ، پیام رسان آی گپ به جز این گواهینامه 2 مرحله دیگر پیام را امن میکند ، یک کلید عمومی از سمت سرور و یک کلید عمومی سمت کلاینت و در انتها کلید تولید شده شما کلید اصلی برای تبادل اطلاعات با سرور تولید شده و تمام پیام های شما به صورت Advanced Encryption Standard AES جابجا میشود ، شما 3 مرحله با احتساب گواهینامه اس اس ال امن هستید و پیام شما حتی بصورت Man in Middle یا حملات مرد میانی غیر ممکن است .
پس خیالتان را راحت کنم تمامی پیام ها و حتی فایل های شما در پیام رسان آی گپ رمزگذاری شده و هیچ فردی به جز خود شما امکان دسترسی به ان را ندارد ، از این رو بنده شخصا به فردی که بتواند اطلاعات رمزگذاری شده شبکه پیام رسان آی گپ را هک کند 1 میلیارد تومن جایزه میدهم .
این جایزه منوط به این است که :
1-بتواند 2 لایه (بدون در نظر گرفتن لایه SSL ) رمزگذاری اختصاصی این پیام رسان را هک کرده و اطلاعات را بصوت متن ساده بدست اورد .( ارفاق برای سهولت کار شما هکر گرامی )
2-رمزشکنی باید ابزار های همانند وایرشارک که یک ابزار تحلیل کننده شبکه است قابل روئیت باشد .
ایمیل بنده برای ارائه گزارش های کار این میباشد kazemi[at]rooyekhat.co
با سپاس
محمد رسول کاظمی
بنیان گذار پیام رسان آی گپ
http://blog.igap.net/fa/xttq

دوست عزیز آی گپ ایرانی هست خیلیا سمت نرم افزار ایرانی نمیرن

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
فرقی نداره اون هم شلوغ بشه فیلترش میکنن بهتره همیشه سای فون روشن باشه راه دیگه ای نداره مگرنه به هر جا که برید فیلتر میشه

ببین اخر سرعت دانلود و آپلود رو توی تلگرام تحت تاثیر میگذاره و کم کم از رونق می افته
دیگه با سایفون نمیشه مثل قبل با سرعت بالا فایل آپلود یا دانلود کرد

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
به گزارش سایتهای خبرگزاری داخلی، تلگرام رفع فیلتر شد.
با اینترنت مخابرات تست کردم رفع فیلتر شده.

Last edited:

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
بله درست تلگرام رفع فیلتر شد ولی باید تجربه ای باشه برای همه کسانی که روی فروش تلگرام حساب کردند که از این به بعد حساب نکنند و برای فروش خود یک دامین ثبت کنند و فروشگاه اینترنتی شخصی راه اندازی کنند و فقط در این گونه سیستمها تبلیغ انجام دهند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا