برگزیده های پرشین تولز

تلگرام

pouria.smx20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه در تلگرام برای چنل بیشتر از ۲۰۰ نفر رو اد زد یا نه

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
چند روزه با تحریم شکن تلگرام موبایل و دسکتاپ باز نمیشه، برا همین میخام از پروکسی استفاده کنم
چون تا حالا باهاش کار نکردم ممنون میشم به سوالاتم جواب بدین
پروکسی هایی که نصب کردم مثل ف-ی-ل-ت-ر شکن هیچ نمادی گوشه نوار ابزار نداره که بفهمم خاموشه یا روشن و بتونم کانکت و دیس کانکت بشم
این کار چطور انجام میشه؟
برای ورود به حسابهای بانکی نمیخام بخاطر روشن بودن یا کانکت بودن پروکسی دچار مشکل بشم و امنیت حسابها به خطر بیفته
ممنون میشم راهنمایی کنید

Last edited:

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
چند روزه با تحریم شکن تلگرام موبایل و دسکتاپ باز نمیشه، برا همین میخام از پروکسی استفاده کنم
چون تا حالا باهاش کار نکردم ممنون میشم به سوالاتم جواب بدین
پروکسی هایی که نصب کردم مثل ف-ی-ل-ت-ر شکن هیچ نمادی گوشه نوار ابزار نداره که بفهمم خاموشه یا روشن و بتونم کانکت و دیس کانکت بشم
این کار چطور انجام میشه؟
برای ورود به حسابهای بانکی نمیخام بخاطر روشن بودن یا کانکت بودن پروکسی دچار مشکل بشم و امنیت حسابها به خطر بیفته
ممنون میشم راهنمایی کنید
باز میشه ها .من ولی از مجانیا استفاده نمیکنم چون رو اعصابن.یه پولی خریدم 10 هزار تومن یه ماهه.سرعتی داره بی نظیر.دیشب سه گیگ اپلود و 5-6 گیگ دانلود داشتم باهاش تو تلگرام و عین برق کار میکنه.نسخه اندروید هم داره.از اینا بخر خودتو راحت کن

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
من ولی از مجانیا استفاده نمیکنم چون رو اعصابن
پروکسی الان مشکلی نداره. مسئله اینه که تا حالا ازش استفاده نکردم نمیدونم شبیه ف-ی-ل-ت-ر شکن باید نمادی چیزی یه گوشه نوار ابزار داشته باشه تا بفهمم کانکتم یا نه برا اینکه وقتی تو سایتهای بانکی میرم قطعش کنم
یه پولی خریدم 10 هزار تومن یه ماهه.سرعتی داره بی نظیر
از کجا میخرین؟ امن ـه؟
چون تو تلگرام گاهی سند و مدرک ارسال میشه فکر کنم رایگان استفاده نکنم بهتره. درست میگم؟

webwix.ir

Registered User
لایک‌ها
40
به نظر بنده فقط وی پی ا ن استفاده کنید

از جای معتبر میخم

سه ماهه 25 ت
فوق العادس

بی دردسره

سرعت عالیه

با یه کلیک قط و وصل میشه

لپ تاپ و گوشم وصلن

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
پروکسی الان مشکلی نداره. مسئله اینه که تا حالا ازش استفاده نکردم نمیدونم شبیه ف-ی-ل-ت-ر شکن باید نمادی چیزی یه گوشه نوار ابزار داشته باشه تا بفهمم کانکتم یا نه برا اینکه وقتی تو سایتهای بانکی میرم قطعش کنم

از کجا میخرین؟ امن ـه؟
چون تو تلگرام گاهی سند و مدرک ارسال میشه فکر کنم رایگان استفاده نکنم بهتره. درست میگم؟
من که سه چهارساله استفاده میکنم،دیتایی ازم لو نرفته.کلا رایگان ریسکه.امنیتتون رو بخاطرش به خطر نندازین
جدا از اینکه هیچی صددرصد ایمن نیست تگرام بحثش با سایتها و اپلودسنترها فرق داره و سیستم کدی که داره و رمزگذاری بعید میدونم فیلترشکن ها بتونن دیتایی ازش به دست بیارن.تو تلگرام فکر نکنم چنین نگرانی ای بخواد وجود داشته باشه

webwix.ir

Registered User
لایک‌ها
40
وی پی بهترین و راحت ترینه.
از ادم مطمئن بگیرید خیلی خوبه

قبلا خیلی ف شکن استفاده میکردم واقعا اذیت میشدم

الان واقعا راحتم

بالا