• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمامی مقالات آموزشی سئو از نونگارپردازش

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
[FONT=&amp]

گاهی اوقات متخصصین سئو و صاحبان وب سایت با این مشکل روبرو می شوند که رتبه ی سایت شان به طور ناگهانی در نتایج موتور جستجو بدون هیچ دلیل خاصی افت پیدا می کند. هنگامی که این اتفاق می افتد، اغلب کشف کردن دلایل آن کار مشکل خواهد بود؛ که چرا رنکینگ وب سایت شما به طور ناگهانی سقوط کرده است.

بنابراین اجازه دهید که دلایل احتمالی آن و راه حل های این مشکلات را برای شما بازگو کنیم. ترتیب این دلایل بر اساس میزان اهمیت آنهاست و برای شروع، رایج ترین دلایل را با هم مرور می کنیم:

1- سایت شما به دلیل استفاده از تکنیک های غلط سئو از طرف موتور جستجو جریمه می شود.

گوگل دارای راهنمای وب مستر Webmaster Guidelines است و از این طریق خواهید فهمید که چه مواردی لزوماً باید توسط متخصصین سئو و طراحان وب سایت و مدیران وب باید رعایت شود. اگر گوگل دریابد و یا وب سایت شما گزارش شود که قوانین سئو به درستی استفاده نکرده اید، رتبه بندی شما اساساً افت پیدا کرده و یا حتی امکان حذف شدن وب سایت شما از فهرست گوگل نیز وجود دارد.

همانطور که در راهنمای وب مستر گوگل وجود دارد، "شراکت و استفاده از ترفند ها و برنامه های ایجاد لینک" (در اینجا اساساً منظور خرید و فروش می باشد)، استفاده از "متن های پنهان" در وب سایت و یا استفاده از "صفحات درگاه" یا doorway pages از جمله کارهایی است که در سئو ممنوع می باشد. اینها تماماً شیوه های "نا مشروع" (کلاه برداری!) در سئو شناخته شده و خشم گوگل را بر می انگیزد.

- راه حل

اگر وب سایت شما از طرف گوگل جریمه شد، باید به دنبال دلیل آن باشید. راهنمای وب مستر گوگل را دوباره بخوانید و هر گونه تخطی که در سئو (بهینه سازی وب سایت) شما انجام شده را حذف کنید – سپس فایل تجدید نظر را برای گوگل ارسال نمایید.

2- الگوریتم های موتور جستجو تغییر پیدا کند.

از طرفی موتور جستجو در حال تلاش برای مرتبط نگه داشتن نتایج جستجو و حذف اسپم ها تا حد ممکن می باشد و از جهت دیگر، افرادی هستند که در حال تلاش برای بازی با سیستم موجود و فقط استفاده از نقاط ضعف موجود در سیستم رتبه بندی می باشند.

با وجود تعداد روز افزون وب سایت ها در اینترنت، موتور جستجو مجبور به ایجاد تغییرات در الگوریتم ها برای جلوگیری از سوء استفادهء اسپمر ها می باشد. برای مثال آخرین به روز رسانی های بزرگ در الگوریتم گوگل به نام پاندا شناخته شده و برای حذف وب سایت هایی با کیفیت محتوای پایین و در نتیجه عدم ارائه تجربه بد و ضعیف به کاربران در نظر گرفته شده است. در عین حال بر روی گروهی از وب سایت هایی که دارای مقدار قابل توجهی محتوای تکراری مانند دایرکتوری های آنلاین و سایت های تجارت الکترونیک و ... هستند نیز تاثیر می گذارد.

- راه حل

اول از همه اگر شما کارهای سئو انجام می دهید و معنای واقعی آن را می دانید، باید در تمام مدت از به روز رسانی ها و مسائل جدیدی که در مورد سئو و موتور جستجو ایجاد می شود مطلع باشید.منابع آنلاین برای اطلاع رسانی های گوگل و تغییرات الگوریتم ها و موتور جستجو [/FONT][FONT=&amp]http://searchengineland.com[/FONT][FONT=&amp] و وبلاگ رسمی گوگل [/FONT][FONT=&amp]http://googleblog.blogspot.com[/FONT][FONT=&amp] و [/FONT][FONT=&amp]http://www.mattcutts.com/blog/[/FONT][FONT=&amp] می باشد.

اگر قوانین تغییر کرد و هیچ راهی برای ادامهء استفاده از تکنیک های سئو که قبلاً از آنها پیروی می کردید وجود نداشت – حتماً باید روش های خود را تغییر دهید. اگر فکر می کنید وب سایت تان قرار نیست با تغییرات الگوریتم ها تغییری کند و اما بر روی وب سایت تان تاثیرس داشت – در این صورت می توانید در مورد مسائل پیش آمده در تالار گفتگوی وب مستر های گوگل مشکلتان را بنویسید و اغلب مشکلات تان با این روش حل خواهد شد.

3- محتوای وب سایت شما "خراب" شده

اگر حال رنکینگ وب سایت شما به طور ناگهانی وخیم شد، دلیل آن می تواند این باشد که شخصی محتوای وب سایت شما را دزدیده‌ (و یا خراب کرده) و آن را در جای دیگری در وب ارسال و استفاده کرده باشد. در این مورد گاهی موتور جستجو رتبه بندی هر دو وب سایت را کاهش داده – سپس نگاه عمیق تری به موضوع خواهد کرد.

در نهایت هنگامی که موتور جستجو متوجه شد که چه کسی محتوای سایت را کپی کرده است، رنکینگ وب سایت شما نیز به حالت قبل از حادثه بر خواهد گشت. با این حال تمامی این مراحل نیاز به گذشت زمان دارد.

- راه حل[/FONT]
[FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]با سارقان محتوای وب سایت خود برخورد نمایید، با وب مستر آن سایت تماس بگیرید. به هاست آن وب سایت ایمیل بزنید، درخواست تشکیل پرونده در[/FONT][FONT=&amp] DMCA ([/FONT][FONT=&amp]قانون کپی رایت دیجیتال هزاره) بدهید و یا موضوع را به دادگاه اطلاع دهید[/FONT][FONT=&amp] – [/FONT][FONT=&amp]هر کاری که به حل مشکل کمک می کند انجام دهید. توصیه می شود که در ابتدا با خرابکارها تماس بگیرید! اگر کمکی به حل مشکل نکرد – اقدامات بعدی ذکر شده را انجام دهید[/FONT][FONT=&amp].

4- [/FONT][FONT=&amp]وب سایت شما به دلیل نقص قوانین کپی رایت جریمه شده[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]به دلایل مختلف امکان این اتفاق وجود دارد. این امکان وجود دارد که برای انجام سئو از شرکت های ارائه دهنده این خدمات استفاده کنید و یا شخصی را برای به روز رسانی و ترویج وب سایت تان استخدام نمایید که از محتوا و مطالب اشخاص و وب سایت های دیگر برای افزایش رتبه وب سایت شما استفاده کرده اند و در این صورت صاحب آن محتوا احتمالاً از قوانین رسیدگی به نقض کپی رایت استفاده کرده اند و یا وب سایت شما را به عنوان نقض کننده قوانین کپی رایت به گوگل گزارش کرده اند[/FONT][FONT=&amp].

- [/FONT][FONT=&amp]راه حل[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]مطالب تکراری و کپی را در وب سایت تان حذف نمایید. فرد جدیدی را برای انجام بهینه سازی وب سایت خود استخدام نمایید. از شرکت های ارائه دهنده خدمات سئوی دیگری استفاده نمایید. وب سایت خود را به روش زیر ثبت نمایید. (روال موجود در لینک را دنبال نمایید[/FONT][FONT=&amp]) ([/FONT][FONT=&amp]http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35843[/FONT][FONT=&amp])

5- [/FONT][FONT=&amp]رقبای شما در نتایج رتبه بندی موتور جستجو به شما آسیب زده اند[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]گاهی اوقات رنکینگ وب سایت شما فقط به دلیل یک وب سایت رقیب (و یا سایت های رقبا) پایین می آید و موفق به بالا بردن رنکینگ خود تا حد قابل توجهی می شوند[/FONT][FONT=&amp].

- [/FONT][FONT=&amp]راه حل[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]شما این است باید رقبای خود را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید و ببینید در چه مواردی از شما بهتر عمل کرده اند. به بک لینک های آنها، چگالی کلمات کلیدی در محتوای سایت شان توجه کنید؛ به میزان اهمیت آنها به بازاریابی رسانه های اجتماعی شان توجه کرده و بر این اساس عمل نمایید که وب سایت شما چه کمبود ها و نواقصی دارد[/FONT][FONT=&amp].

6- [/FONT][FONT=&amp]ساختار وب سایت شما فلج شده است[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]معماری یک وب سایت بی عیب و نقص برای دریافت رنکینگ بالا امری بسیار ضروری است. اگر لینک های شکسته، خطاهای کدهای[/FONT][FONT=&amp] HTML [/FONT][FONT=&amp]و یا دیگر اختلالات ساختاری در وب سایت شما وجود داشته باشد، ربات های موتورهای جستجو امکان جستجوی وب سایت شما را در یک محدوده زمانی نخواهد داشت. و به این ترتیب اوضاع رنکینگ وب سایت شما بدتر خواهد شد[/FONT][FONT=&amp].

- [/FONT][FONT=&amp]راه حل[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]تمامی ممیزی های لازم در وب سایت تان را انجام دهید و تمامی معایب خاص که ممکن است مانع رنکینگ وب سایت تان باشند را برطرف کنید. گاهی اوقات وب سایت هایی به دلایل بسیار ساده در نتایج موتور جستجو قابل روئیت نیستند. دلایلی مانند مشکلات هاست و یا عدم پاسخ گویی سرور. بازبینی ساختار وب سایت تمامی این مشکلات را به شما نشان خواهد داد[/FONT][FONT=&amp].

7- [/FONT][FONT=&amp]بک لینک های مهم از وب سایت شما حذف شده باشد[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]گاهی اوقات برداشته شدن پیوند لینک های[/FONT][FONT=&amp] (juicy) [/FONT][FONT=&amp]با موقعیت های بالا در گوگل از وب سایت شما، دلیل افت نتیجه رنکینگ وب سایت شما در موتور جستجو است[/FONT][FONT=&amp].

- [/FONT][FONT=&amp]راه حل[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]لینک دهنده های وب سایت تان را بررسی نمایید. تجربیات در مورد قوانین سئو در اجرای چنین بررسی هایی بسیار ضروری است و باید دائماً بررسی کنید و بدانید که آیا هر یک از این لینک ها ویژگی های خاص[/FONT][FONT=&amp] (nofollow) [/FONT][FONT=&amp]را داشته و از دید موتورهای جستجو به دلیل وجود ربات های[/FONT][FONT=&amp] txt [/FONT][FONT=&amp]فایل پنهان شده، به راحتی قابل حذف شدن هستند. اگر این اتفاق افتاد باید این لینک ها را مجداداً بازگردانده و یا مشابه آن را از وب سایت های دیگر بگیری[/FONT][FONT=&amp]د.[/FONT]​
 

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]شبکه های اجتماعی اینترنتی[/FONT][FONT=&quot] در حال گسترش به طور پیوسته هستند.ضمن این که اهمیت و بازاریابی این شبکه ها روز به روز بیشتر می شود. در طول این چند سال موقعیت وپیشرفت فیس بوک و توییتر از تمامی شبکه های اجتماعی دیگر بالاتر بوده و خدمات آنها غیر قابل انکارمی باشد.در همین زمان گوگل+ وارد عرصه می شود![/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]گوگل تلاش کرده تا گامی به جلو در عرصه شبکه های اجتماعی برداشته و آشکارا با شکست مواجه شده است. اما با این حال گوگل+ خود را قوی نشان داده و همچنان بهترین شانس موفقیت گوگل در این زمینه ی دشوار است.[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]محبوبیت ومعروفیت گوگل+ پیوسته در حال رشد است، اما چطور به این خوبی وسرعت کار می کند؟ آنچه مجموعه ی گوگل+ را از رقبای دیگر خود جدا می کند، چیست؟ [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]شبکه های اجتماعی و سبک مورد استفاده ی گوگل[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]گوگل سابقه ای طولانی و پرحاشیه در رابطه با شبکه های اجتماعی دارد. در متن ذیل مختصری از تلاش های انجام شده ی گوگل دراین زمینه ارائه شده است.[/FONT][FONT=&quot]

ORKUT_
[/FONT][FONT=&quot]این اولین و موفق ترین فرم شبکه های اجتماعی تا به حال می باشد. البته محبوبیت زیادی در کشور[/FONT][FONT=&quot]آمریکا [/FONT][FONT=&quot]بدست نیاورده، درعین حال در برزیل محبوبیت بسیار زیادی داشته است. همچنین طرفداران زیادی در هند و دیگر کشورها داشته است.[/FONT]
[FONT=&quot]
Open Social[/FONT][FONT=&quot]_[/FONT]​
[FONT=&quot]تلاش مشترکی از گوگل[/FONT][FONT=&quot] و [/FONT][FONT=&quot]Myspace[/FONT][FONT=&quot] برای ایجاد برنامه نویسی ورابطه کاری مشترک بود که در سال 2007 عر ضه شد[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]_[/FONT][FONT=&quot] Google lively

[/FONT][FONT=&quot]این تلاشی برای ایجاد محیط های زندگی به سبک" آرام وسه بعدی" بود که آن را می توان بر روی هر سایتی نصب کرد و کاربران در آن می توانند به سیستم وارد شده و با افراد به تعامل بپردازند. البته قبل از اتمام سال 2008 متوقف شد و فقط چند ماه کار کرد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]_ [/FONT][FONT=&quot]Google wave[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]این مدل یک فرمت ارتباطی بود برای ترکیب ویژگی ها ومشخصه های میل، پیام رسانی، طرحهای شبکه اجتماعی در نظر گرفته شده بود که برای فعال کردن مکالمات به سبک تبادل اطلاعات است. گوگل این پروژه را رها کرد، اما هنوز هم تحت عنوان[/FONT][FONT=&quot] Apache wave [/FONT][FONT=&quot]فعال است[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]
Friend Connect_[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]در سال 2008 آغاز به کارکرد وتلاشی به سبک شبکه های اجتماعی[/FONT][FONT=&quot] Myspace [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot] فیس بوک [/FONT][FONT=&quot] بود. اما در آن زمان با استفاده از دیدگاههای مختلف از استانداردهای گوناگون از جمله[/FONT][FONT=&quot] Open Social [/FONT][FONT=&quot] برای ایجاد شبکه ای در میان انواع [/FONT][FONT=&quot]account [/FONT][FONT=&quot] ها و سایت ها بود. با این حال عام مردم دنیا درباره ی آن چیزی نمی دانند![/FONT][FONT=&quot]


[/FONT][FONT=&quot]_ [/FONT][FONT=&quot]Google Buzz

[/FONT][FONT=&quot]شبکه ای اجتماعی که از سال 2010 با سرویس میل گوگل[/FONT][FONT=&quot] (Gmail) [/FONT][FONT=&quot]یکی شده است و به افراد اجازه می دهد تا اطلاعات مورد علاقه ی خود را با یکدیگر در شبکه های اجتماعی از طریق [/FONT][FONT=&quot]Gmail [/FONT][FONT=&quot] خود به اشتراک بگذارند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]البته تا به حال کمتر هر گونه[/FONT][FONT=&quot] Buzz [/FONT][FONT=&quot]ایجاد کرده است[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]وحالا گوگل+ [/FONT][FONT=&quot]

- Circles

[/FONT][FONT=&quot]هسته ی اصلی گوگل+ است که از ویژگی های کلیدی است و عامل برتری در مقابل رقبای خود.هر کسی که کاربر تمایل به برقراری ارتباط با آن را دارد و یا هر گروه یا فردی که می شناسد، جز[/FONT][FONT=&quot] Circle [/FONT][FONT=&quot]های وی خواهد شد[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]هیچ کس به غیر از خود کاربر قادر به دیدن[/FONT][FONT=&quot] Circle [/FONT][FONT=&quot]های او و یا اشخاصی که در آنها هستند نیست. و هنگامی که به روز رسانی[/FONT][FONT=&quot] status update [/FONT][FONT=&quot]انجام می دهد، می تواند انتخاب کند که کدامیک از[/FONT][FONT=&quot] Circle [/FONT][FONT=&quot]ها اشتراک گذاری و برای افراد قابل مشاهده باشد[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]این مورد که به نوعی حریم شخصی است، در گوگل+ مانند فیس بوک که مدیریت تنظیمات شخصی در آن بسیار پیچیده است، نبوده وهر چند ماه یک بار نیز آن را تغییر می کند[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]حتی بهتر ؛ هنگامی که اطلاعات شخصی خود را در گوگل+ تنظیم می کنید، در هر بخش فضاهایی وجود دارد برای آن که بتوانید هر بخش را برای [/FONT][FONT=&quot]Circle [/FONT][FONT=&quot]های خاصی که میل به اشتراک گذاری اطلاعات موجود با آنها را دارید،تنظیم کنید[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot] این یک روش کاملاً حرفه ای و جذاب است. (شبیه[/FONT][FONT=&quot] Interface [/FONT][FONT=&quot] فیس بوک)[/FONT]​
[FONT=&quot]Hangouts_

[/FONT][FONT=&quot]یکی از ویژگی های منحصر به فرد گوگل+ [/FONT][FONT=&quot]که[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]اساساً یک چت روم تصویری می باشد. می توان دوستان خود را دعوت کرده و به راحتی در آن گفتگو نمایید و دارای[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]وب کم پیشرفته ای که حتی در لپ تاپ و نوت بوک ها نیز نصب می شود. صدا ها نیز در آن کیفیت بالایی دارد وبسیار جذاب است.[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]_ اما[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]کمبود امکانات[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]باوجود این برخی کمبود هایی وجود دارد که فقدان آن کاملاً مشهود می باشد. برای مثال راهی برای به وجود آوردن یک حساب کاربری و یا سازمانی (صفحه در فیس بوک) نیست[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]یکی دیگر از کمبود های آشکار در گوگل+ راهی برای ایجاد یک[/FONT][FONT=&quot] Event [/FONT][FONT=&quot]است که[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]هر نوع تقویمی برای یادآوری اتفاقات را داشته باشد[/FONT][FONT=&quot].

منبع: نونگار پردازش
[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
 

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
همانطور که می دانید گوگل بعد از یک سال استفاده از الگوریتم پاندا و ارائه نسخه های مختلفی از آن که در هر یک سعی شد خطاهای این الگوریتم بر اساس تشخیص ارزش محتوای صفحات وب حذف شوند،برای مقابله با اسپمرها و صفحه‌های تبلیغاتی بی محتوا رو به استفاده از الگوریتم پنگوئن گوگل ( Google Penguin ) آورد .طرح لینک یا Link scheme یکی از معیار های اسپم بودن یک سایت برای الگوریتم پنگوئن گوگل است. در این مقاله مواردی که باعث اسپم شدن یک سایت از دید پنگوئن خواهد شد را بررسی خواهیم کرد.


Link schemes
Your site's ranking in Google search results is partly based on analysis of those sites that link to you. The quantity, quality, and relevance of links count towards your rating. The sites that link to you can provide context about the subject matter of your site, and can indicate its quality and popularity. However, some webmasters engage in link exchange schemes and build partner pages exclusively for the sake of cross-linking, disregarding the quality of the links, the sources, and the long-term impact it will have on their sites. This is in violation of Google's Webmaster Guidelines and can negatively impact your site's ranking in search results. Examples of link schemes can include:

Links intended to manipulate PageRank

Links to web spammers or bad neighborhoods on the web

.(''Excessive reciprocal links or excessive link exchanging ("Link to me and I'll link to you


Buying or selling links that pass PageRankThe best way to get other sites to create relevant links to yours is to create unique, relevant content that can quickly gain popularity in the Internet community. The more useful content you have, the greater the chances someone else will find that content valuable to their readers and link to it. Before making any single decision, you should ask yourself the question: Is this going to be beneficial for my page's visitors?
It is not only the number of links you have pointing to your site that matters, but also the quality and relevance of those links. Creating good content pays off: Links are usually editorial votes given by choice, and the buzzing blogger community can be an excellent place to generate interest.
Once you've made your changes and are confident that your site no longer violates our guidelines, submit your site for reconsideration.


طرح لینک
رنکینگ سایت شما در نتایج جستجوی گوگل تا اندازه ای بر اساس تجزیه و تحلیل سایت هایی است که به شما لینک داده اند. کمیت، کیفیت، و ارتباط لینک هایی که به سایت شما داده شده است توسط گوگل محاسبه می شوند. اگر سایت هایی که به شما لینک داده اند در مورد موضوع سایت شما باشد، این موضوع می تواند کیفیت و محبوبیت لینک ورودی را نشان دهد. با این حال، برخی از طراحان سایت های اینترنتی در برنامه های خود تبادل لینک تعاملی و ساخت صفحات مشترک به طور انحصاری تنها به خاطر ارتباط متقاطع بدون توجه به کیفیت لینک ها، منابع، و تاثیر دراز مدت آنها بر روی سایت های خود را دارند. این موضوع نقض راهنمای مدیران سایت گوگل است و در رتبه بندی سایت شما در نتایج جستجو می تواند اثر منفی داشته باشد. نمونه هایی از طرح های لینک شامل موارد زیر است :
•لینک هایی که با هدف افزایش رتبه سایت ایجاد می شوند
•لینک به بدافزارهای تحت وب و سایت های همسایه مخرب
•لینک های متقابل بیش از حد و تبادل لینک (شما سایت من را لینک کنید و من هم سایت شما را لینک می کنم!)
•خرید و فروش لینک برای افزایش رتبه سایت
بهترین راه برای گرفتن لینک از سایتهای دیگر این است که مطالب مرتبط و منحصر به فرد ایجاد کنید، این کار می تواند به سرعت باعث به دست آوردن محبوبیت در جامعه اینترنت را برای شما به ارمغان بیاورد. مطالب مفید تر داشته باشید، کسی که مطالب شما را پیدا می کند به احتمال بیشتری مطالب ارزشمند را به خوانندگان خود معرفی کرده و به سایت شما لینک خواهد داد. قبل از هر گونه تصمیم گیری فردی، شما باید از خودتان سوال بپرسید: آیا این مطلب برای بازدید کنندگان صفحه من سودمند خواهد بود؟
نه تنها تعداد لینک هایی که شما به سایتتان می دهید اهمیت دارد، بلکه کیفیت و نحوه ارتباط آنها نیز مهم است. لینک ها به طور معمول انتخاب خوانندگان یک مطلب و انتشار لینک شما در وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی است که می تواند مکان جالبی برای ایجاد علاقه مندان به این مطالب باشد .
هنگامی که شما تغییرات خود را اعمال کنید و اطمینان دهید که دیگر دستورالعمل های ما را نقض نمی کنید،سایت خود را برای بازنگری ثبت کرده اید.

منبع: گوگل
_گرد آوری توسط طراحی سایت نونگار پردازش
 

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
اشتباهات رایج در طراحی وب

 1. عدم درج قیمت محصولات: برای بسیاری از مشتریان یافتن سریع قیمت یک کالا مهم است.
 2. موتور جست و جوی انعطاف ناپذیر : بسیاری از موتورهای جست و جو کاربر را ملزم به ورود پارامترهای زیادی می‌کنند.
 3. پیمایش عرضی صفحات : کاربران علاقه‌ای به پیمایش افقی صفحات ندارند.
 4. اندازه ثابت فونت‌ها و متون: به خصوص افراد بالای 40 سال با حروف نازک یا کوچک مشکل دارند و باید ترتیبی اتخاذ شود تا از طریق مرورگر امکان تغییر سایز فراهم شود.
 5. انبوهی متون : معمولا سایت‌های حاوی متون حجیم، خسته کننده هستند.
 6. پنجره‌های بازشونده خودکار: کاربران ترجیح می دهند که خودشان مقصد را تعیین کنند.
 7. جمع آوری پست الکترونیک بدون هیچ روند امنیتی : کاربر باید برای وارد نمودن آدرس ایمیل خود کاملا مطمین و متقاعد شود.
 8. آدرسهای طولانی یا پیچیده صفحات: انتخاب یا هر گونه کار روی آدرس‌هایی که بیش از 75 کاراکتر دارند مشکل است.
 9. رابط گرافیکی (GUI) غیر استاندارد : برداشت کاربر از عناصر و اشیای موجود در برنامه ها تثبیت شده است.
 10. نبود بیوگرافی در سایت‌ها: وجود بیوگرافی باعث ایجاد جو اطمینان در خوانندگان می‌شود.
 11. ضعف آرشیو: در اغلب مواقع اطلاعات قدیمی هم موراستفاده کاربران قرار می گیرد.
 12. لینک‌های متعدد برای رسیدن به صفحات خاص : کاربران مایل به استفاده مکرر از لینک‌ها برای رسیدن به هدف نیستند.
 13. استفاده پیش از موعد از امکانات پیشرفته : استفاده از امکاناتی مانند CHAT، ایجاد انجمن‌های گفت وگو، ایمیل رایگان، نقشه 3 بعدی سایت و غیره بار مالی زیادی را بر مدیران سایت تحمیل می‌کنند.
 14. بارگذاری کند صفحات : وجود گرافیک‌های سنگین‌ آزار دهنده خواهد بود.
 15. رسالت و هدف نامشخص سایت : باید نوع سایت از جنبه‌های تجاری یا اطلاع رسانی مشخص باشد. ‌
 16. طراحی اختصاصی برای افراد خاص : سایت باید کاملا برای تمام کاربران اینترنت (نه فقط متخصصین) قابل استفاده و گشت زنی باشد.
 17. لینک به سایت‌های دیگر : به دلیل فلسفه و ساختار متفاوت طراحی در سایت‌های مختلف، نباید تعداد لینک‌های خارج از سایت زیاد باشند.
 18. فراموش کردن هزینه پشتیبانی سایت : بودجه پشتیبانی و نگهداری باید حداقل به اندازه 50% از هزینه راه اندازی سایت در نظر گرفته شود.
 19. تلقی از سایت به عنوان یک رسانه دست دوم : سایت با تلویزیون، روزنامه یا بروشور فرق اساسی دارد. بنابراین نباید از آنها کپی برداری کرد. از طرفی ارتباط ما را به عنوان یک رسانه تمام وقت با افراد متعددی برقرار می کند و نباید آن را دست کم گرفت.
 20. لینک‌های تکراری از لحاظ محتوا: مثلا لینک یک تبلیغ بعد از ورود به آن نباید حاوی همان لینک تبلیغ در صفحه باز شده باشد.

منبع: طراحی سایت نونگار پردازش
 

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
[FONT=&quot][/FONT]دیده شدن وب سایت شما در اینترنت هرگز کار ساده ای نیست. مانند تنظیم کردن یک کار ظریف در یک خیابان پر جمعیت که عابران با ضربات و تکان های دیوانه وار خود توجه شما به کارتان را مخدوش می کنند. در واقع شما باید در مورد موضوع انتخابی خود یک متخصص کامل باشید.

اما چطور می خواهید به اندازه کافی توجه افراد را به وب سایت تان جلب نمایید؟ پاسخ کاملاً واضح است؛ پیدا کردن تعادل بین محتوای مفید، خوانا و کاربرپسند با سئو.

بسیار ضروری است که از ربات های گوگل و یا Bing مطمئن شوید – در نتیجه از خوانندگان خود اطمینان حاصل فرمایید که می توانند به راحتی وب سایت شما و یا وبلاگ تان را در اینترنت پیدا کنند. دانستن چند ترفند به شما در بالا بردن رنکینگ وب سایت تان بدون به خطر انداختن دانش تخصصی تان کمک می نماید.

- انتخاب کلمات کلیدی

کلمات کلیدی مهم ترین بخش سئو می باشد؛ بنابراین باید دربارهء آنها قبل از شروع تهیه محتوا کاملاً فکر کنید. این امر در ابتدا می تواند سخت و پر فشار به نظر برسد.

حچم بالایی از لغات و عباراتی که شما فکر می کنید افراد به دنبال آن هستند اما ابزارهای قابل اعتمادی مانند Google Adwords هستند که می توانید از آنها برای انتخاب بهترین کلمه کلیدی کمک بگیرید.

البته باید میزان رقابت در هر یک از کلمات کلیدی را نیز در نظر بگیرید. مثلاً به جای استفاده از عباراتی مانند "آژانس هواپیمایی" باید شرایط اختصاصی تری را مانند "متخصص سفرهای لوکس ایتالیایی" برای فروش بیشتر خدمات تخصصی تان در نظر بگیرید.

- استفاده بجا و با دقت از کلمات کلیدی در محتوا

موتور جستجو نه تنها به بررسی و تجزیه و تحلیل این موضوع می پردازد که شما از چه کلمات کلیدی استفاده کرده اید، بلکه به بررسی محل قرار گرفتن آن کلمات و عبارات کلیدی خواهد پرداخت. قرار گرفتن کلمات کلیدی در عنوان و جملهء اول کاملاً شروع مناسبی خواهد بود. روزنامه های بسیاری هستند که سرفصل ها و تیترهای سنگین خود را برای قرار گرفتن نسخه های مطالب در وب سایت ها بر اساس قوانین سئو و کاربرپسند تغییر می دهند.

باید چگالی درست کلمات کلیدی در محتوای وب سایت خود را پیدا کنید – در صورت انباشتن "کلمات کلیدی" در محتوای وب سایت، از طرف موتورهای جستجو جریمه خواهید شد و انگیزهء خوانندگان و مخاطبین خود را از بین خواهید برد!

"مکان های مخفی" برای قرار دادن کلمات کلیدی مانند متا تگ ها و شرح تصاویر را فراموش نکنید.

- استفاده از ابزارهای رایگان

از امکانات ابزارهای رایگان مانند Google Analytics استفاده نمایید. زیرا توسط این ابزار می توانید منشع ترافیک وب سایت خود را بررسی و ارزیابی کرده و دیگر جنبه هایی که نیاز به کار بیشتری دارند شناسایی نمایید. برای وبلاگ نویسان، WordPress و دیگر plug-ins های مختلف که می توانند به شما در انتخاب بهترین ها کمک کنند، کلمات کلیدی و عناوین خود را ارسال نمایید. در اینجا 20 نمونه از بهترین های WordPress SEO plug-ins به شما معرفی شده است.

- در مورد موضوعات مطالب متخصص باشید

فرض کنید کاربران به دنبال "راهنمای سفر ادینبورگ" و یا "دستورالعمل یک کریسمس آسان" هستند. اگر در وب سایت شما چندین مقاله در مورد همین موضوع وجود دارد، پس از آن موتور جستجو فرض را بر این خواهد داشت که در مورد آنچه نوشته اید کاملاً آگاه هستید. انتخاب یک موضوع هدفمند در وب سایت که در مورد آن تجربه و تخصص دارید، به شما کمک زیادی در قرار گرفتن وب سایت تان در صفحهء اول نتایج موتور جستجو کمک زیادی خواهد کرد.

- انتخاب عاقلانهء لینک ها

این موضوع فقط در مورد آنچه باید بنویسید نیست، بلکه استفادهء هوشمندانه از لینک ها به صعود رتبه بندی وب سایت شما در نتایج موتور جستجو کمک زیادی خواهد کرد – اگر صفحات دیگر وب سایت شما دارای اطلاعات مرتبط و یا دارای مطالب مشابه از قبل باشد، بنابراین می توانید با آنها نیز لینک ایجاد نمایید. اما به خاطر داشته باشید که در این کار زیاده روی نکنید!

- استفاده از کلاه های رنگی مناسب!

تکنیک های سئو گاهی اوقات با نام های "کلاه سفید" و یا "کلاه سیاه" خطاب می شوند. موتورهای جستجو تکنیک های "کلاه سفید" سئو را به عنوان تکنیک های مشروع بهینه سازی وب سایت در نظر گرفته و به کاربران برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز شان کمک می نماید. "کلاه سیاه" ها اشاره به تکنیک هایی در سئو مانند استفاده از متنهای پنهان و یا وب سایت های جداگانه برای فریب دادن موتور جستجو می باشد.

این تکنیک ها ممکن است در کوتاه مدت کار کند اما در نهایت منجر به مسدود شدن وب سایت شما در گوگل خواهد شد – قطعاً این تکنیک استراتژی خوبی نخواهد بود!

- برای مخاطبان خود بنویسید

"محتوا همه چیز است" ممکن است دیگر یک جمله کلیشه ای برای شما باشد اما اساساً مفهوم درستی دارد. تکنیک های سئو باعث جذب خواننده در وب سایت ها می شود اما نوشتن محتوای مناسب آنها را در وب سایت نگه خواهد داشت.

اجازه ندهید که متن شما با کلمات کلیدی بیش از حد پر شود و نکتهء اصلی در آن گم شود. ارائه اطلاعات مفید و آموزنده در وب سایت و یا یک وبلاگ با مطالب مناسب بهترین راه برای بازگشت خوانندگان شما به وب سایت تان می باشد.

به مخاطبین خود فکر کنید. آیا فکر می کنید به اندازه کافی علاقمند به محتوای سایت شما هستند؟ آیا می توانند به سرعت هر چه تمامتر به چکیده ای از مطالب مورد نظرشان در وب سایت شما دست یابند؟

- مطالب قابل درک و خواندن

و در همین مضمون، باید مطمئن باشید مطالب شما به راحتی قابل دیدن و خواندن می باشد. مطالب خود را به پاراگراف های کوچک تر تقسیم کنید و در آن از تصاویر مرتبط و تاثیرگذار نیز استفاده کنید. ارائه لیست نیز ایده خوبی می تواند باشد – همچنین راهی برای تکرار کلمات کلیدی در متن آن هم بدون جلب توجه خوانندگان باید بیابید. در نهایت از جملات کوتاه استفاده کرده و مقداری فضای خالی و سفید نیز در وب سایت قرار دهید
 

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
هنگامی که می خواهید برای وب سایت خود در گوگل رنکینگبالاتری دریافت نمایید، برخی از چیزها وجود دارد که شما نیاز دارید به آنها خوب فکر کنید. آنچه می خواهیم به شما در این مقاله ارائه کنیم، نه تنها نکاتی برای دریافت رنکینگ بالا در وب سایت است، بلکه مواردی است که باعث افزایش درآمد از طریق وب سایت تان خواهد شد.
[FONT=&amp]
[/FONT]
[FONT=&amp]- برای مردم بنویسید نه ماشین آلات[/FONT][FONT=&amp]

در حالی که می دانید محتوا کلید موفقیت در بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو است، بسیار حائز اهمیت است که به یاد داشته باشید، در نهایت محتوا را برای افراد تهیه می کنید نه برای ماشین ها، دستگاه ها و ربات های موتور جستجو. مطمئنم که بارها در این مورد بیش از حد نیز شنیده اید که باید محتوایی با کیفیت بالا – قابل خواندن و آموزنده در وب سایت تان ایجاد نمایید.

اگر این کار را انجام دهید مطمئناً خوانندگان خود را بدست آورده و کلیک های آنها را بر روی صفحات وب سایت تان خواهید داشت و اگر این کار را انجام ندهید در واقع انرژی خود را هدر داده اید. اگر به دنبال یک راه حل بلند مدت هستید پس باید به خاطر داشته باشید که در پایان کیفیت بر کمیت پیروز خواهد شد.

چیز دیگری که به شما ارائه می شود این است که اجازهء ایجاد کسب و کار آنلاین را به شما داده و یا بدون هچ تکیه ای بر روی گوگل می توانید ترافیک سایت خود را داشته باشید؛ مانند مطالب ارسالی به وبلاگ ها و مطالب ارسالی به تالارهای گفتگو

[/FONT]
[FONT=&amp]- ایجاد ارتباط با مخاطبین[/FONT][FONT=&amp]

از وب سایت های آموزشی و یا سازمان های غیر انتفاعی بخواهید که با مطالب وب سایت شما لینک ایجاد نمایند. موتورهای جستجو نگاه مناسب و مطلوبی به وب سایت هایی دارند که به منابع معتبری لینک می شوند. ارائه اطلاعات مفید و با کیفیت بالا که باعث جلب نظر وب سایت های قابل اعتماد می شود، باید از ویژگی های وب سایت شما باشد. کلمه کلیدی در اینجا قابل اعتماد بودن و شاید قابل خواندن بودن وب سایت ها باشد.

ما در مورد ارسال مقالات به سایت و یا ارسال آن به دایرکتوری ها صحبت نمی کنیم؛ ما به طور کلی در مورد ایجاد محتوا که سازمان ها و نهاد های مختلف آن مطالب را مفید و ارزشمند بدانند صحبت می کنیم.[/FONT]


[FONT=&amp]

[/FONT]
[FONT=&amp]- اضافه کردن مطالب به صورت روزانه[/FONT][FONT=&amp]

وب سایت ها نیاز به این دارند که به طور منظم با مطالب جدید و صفحات جدید به روزرسانی شوند تا کمک زیادی در بهینه سازی آنها در موتورهای جستجو باشد. کلمات کلیدی در اینجا نقش بزرگی را ایفا می نمایند و به وب سایت شما کمک می کنند تا آن را توسعه دهید.

اگر در مورد موضوعات عمومی مطالبی می نویسید، بسیار بسیار ساده در میان سیلی از مطالب عمومی در اینترنت گم خواهید شد.

مطمئناً تمایلی ندارید که وب سایت شما رتبه پائینی در موتورهای جستجو دریافت نماید. مطالب و محتوای وب سایت خود را با ایجاد لینک با وب سایت هایی با رنکینگ بالا به صورت منظم همیشه تازه نگه دارید. درست همانطور که می خواهید سایت های بزرگ، بک لینک های مناسبی با شما داشته باشند، سایت های دیگر نیز تمایل به ایجاد لینک با وب سایت های معتبر دارند.

[/FONT]
[FONT=&amp]- آنچه دیگران می دانند را بیاموزید[/FONT][FONT=&amp]

فراموش نکنید که باید به بررسی رقبای خود در امر سئو بپردازید باید ببینید رقبای شما از چه تکنیک هایی استفاده می کنند تا به رتبه های بالا در موتور جستجو می رسند؛ تا کمکی برای بالا رفتن رنکینگ وب سایت شما باشد. از موفقیت های آنها بیاموزید، روش های موفقیت آمیز آنها در امر سئو سایت را در وب سایت تان گسترش داده و یا منطبق نمایید.

[/FONT]
[FONT=&amp]- کمی [/FONT][FONT=&amp]Html[/FONT][FONT=&amp] یاد بگیرید[/FONT][FONT=&amp]

فراموش نکنید که موتورهای جستجو انسان نیستند! باید از [/FONT]
[FONT=&amp]Html[/FONT][FONT=&amp] استفاده کنید تا آنها بتوانند مطالب و محتوای سایت شما را بخوانند و مزیت بیشتری نسبت به رقبای شما برای وب سایت تان در نظر بگیرند. استفاده از دیگر زبان های برنامه نویسی نیز بسیار مفید می باشد و شاید حتی لازم و ضروری باشد اما همیشه [/FONT][FONT=&amp]html[/FONT][FONT=&amp] به عنوان [/FONT][FONT=&amp]Back up[/FONT][FONT=&amp] به موتورهای جستجو اطلاعات لازم و ضروری وب سایت تان را ارائه خواهد کرد.

[/FONT]
[FONT=&amp]- ترکیب تاکتیک ها[/FONT][FONT=&amp]

هنگامی که بحث بازاریابی، لینک بیلدینگ و تبلیغات و یا هر متد دیگری که شما استفاده می کنید در میان باشد، نیاز به این است که همیشه ترکیبی از این استراتژی ها را در وب سایت تان به کار ببرید. نه تنها باید برای وب سایت تان تبلیغات اینترنتی انجام دهید، بلکه باید از طریق خود وب سایت تان بازاریابی انجام دهید.

آنچه شما می خواهید اتفاق بیافتد این است که افراد زمان بیشتری در وب سایت شما صرف نمایند و بر روی لینک های وب سایت تان کلیک کنند. هر دوی این موارد قابل اندازه گیری هستند. در [/FONT]
[FONT=&amp]Bounce rate[/FONT][FONT=&amp] می توانید آمار میزان ورود افراد به صفحات و خروج بلافاصلهء آنها را بررسی نمایید. بعضی وب سایت ها [/FONT][FONT=&amp]Bounce rate[/FONT][FONT=&amp] زیر 20٪ دارند اما در صورتی که به طور متوسط بالای 30٪ باشد در واقع وب سایت شما به خوبی عمل کرده است.

چیزی که دربارهء آن صحبت می کنیم در واقع افزایش سود کلی و موفقیت در وب سایت در طول یک سال است. باید کمی در مورد بهینه سازی صفحات داخلی یا [/FONT]
[FONT=&amp]on-page SEO[/FONT][FONT=&amp] یاد بگیرید؛ برای بهینه سازی بهتر وب سایت شما در موتور جستجو، باید در تگ های عنوان در هر مطلبی از کلمات کلیدی در آن استفاده نمایید.

اکثر موتورهای جستجو نسبت به دیگر انواع مطالب اهمیت بیشتری به عنوان می دهند. این موضوع بدان معنی است که استفاده از کلمات کلیدی موثر در تگ عناوین یکی از بهترین روش ها برای دریافت ترافیک وب سایت از طریق موتورهای جستجو است.

[/FONT]
[FONT=&amp]- یادگیری شیوه های مناسب لینک بیلدینگ[/FONT][FONT=&amp]

هنگامی که پیوند لینک به صفحهء اصلی وب شما از دیگر بخش های وب سایت شما برقرار می شود، باید اطمینان حاصل فرمایید که پیوند شما به نام دامنه لینک شود و نه به /[/FONT]
[FONT=&amp]index.html[/FONT][FONT=&amp]/ و یا دیگر چیزهایی که در پایان آدرس قرار دارد.

به جای گیج کردن موتورهای جستجو با داشتن دو یا چند صفحهء اصلی جداگانه مانند /[/FONT]
[FONT=&amp]index.html[/FONT][FONT=&amp]/ ،به موتورهای جستجو در تشخیص نام دامنه تان به عنوان [/FONT][FONT=&amp]Anchor text[/FONT][FONT=&amp] کمک کنید تا صفحهء اصلی وب سایت شما در بالاترین رتبه صفحهء نتایج موتور جستجو قرار گیرد.

[/FONT]
[FONT=&amp]- استفاده از خدمات رایگان در وب سایت[/FONT][FONT=&amp]

این امر به خوبی در وب سایت تان کار می کند.وب سایت شما نیاز به چیزهایی برای ارائه به صورت رایگان به مخاطبین دارد. آنچه شما سریع یاد می گیرید آن است که بعد از انجام این کار باید چیزهای رایگان زیادی برای ارائه در وب سایت داشته باشید. بهترین راه برای گرفتن خدمات رایگان در وب سایت، عضویت در سایت ها می باشد. برخی از آنها بسار خوب است اما سایت های عضویتی وجود دارد که واقعاً خدمات با کیفیتی ارائه می کنند.[/FONT]

 
Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
تاریخ عضویت
1 مارس 2006
نوشته‌ها
21,282
لایک‌ها
20,161
محل سکونت
اوهایو - دیتون
عالی بود
اگر میشه منبع آن را ذکر کنید.
سپاس
 

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
به دو دلیل بسیار مهم اگر رویداد قابل انتشاری در کسب و کار آنلاین شما اتفاق بیافتد، باید آن خبر را منتشر نمایید. اول از همه این که چگونه افراد از این اخبار بدون اطلاع رسانی شما چیزی بدانند؟ دوماً اخبار سایت به سئو وب سایت شما کمک زیادی خواهد کرد.

به نظر می رسد بسیاری از کسب و کارهای آنلاین فکر می کنند و بر این باورند که فقط اخبار بزرگ مانند ادغام با یک شرکت معتبر و شناخته شده و یا راه اندازی یک نوع محصول جدید است که ارزش اشتراک گذاری و انتشار در سراسر دنیای وب را دارد.

اما در واقع هر خبر "جدید" و قابل انتشاری باید با مخاطبان شما به اشتراک گذاشته شود.

آیا به تازگی اقدام به استخدام شخصی جدید در شرکت خود نموده اید؟ آیا شرکت شما به محل جدیدی نقل مکان کرده است؟ آیا اسپانسر جدید گرفته اید و یا اتفاق جدیدی در کسب و کار شما افتاده است؟ اخبار و هر یک از این وقایع می تواند کمک زیادی به بهبود سئو وب سایت شما نماید.

اما چگونه خبر استخدام عضو جدیدی در تیم فروش شما و یا حضور در نمایشگاه صنعتی می تواند به سئو وب سایت شما کمک کند! باید بدانید که یک استخدام جدید در شرکت تان و یا یک رویداد به خودی خود و به صورت مستقیم به سئو سایت شما کمکی نخواهد کرد. اما ایجاد یک خبر مطبوعاتی که دارای موضوع مربوطه با کلمات کلیدی هدفمند است، می تواند این کار را انجام دهد.

در اینجا به چند نکته در مورد چگونگی کمک اخبار سایت در بهبود وضعیت سئو وب سایت اشاره می کنیم:1- ایجاد لینک برای خبر ها

تنها راه بدست آوردن توجه مخاطبین و اعضای سایت و همچنین موتورهای جستجو به مطالب و اخبار،ثبت و ارائه رویدادها به وب سایت های پخش خبر می باشد. هنگامی که اخبار و رویدادها منتشر شد، لینک آن توسط وب سایت های third party (شخص ثالث) منتشر و معتبر خواهد شد.

بدیهی است که برخی از وب سایت ها بهتر از بقیه در این امر عمل می کنند. هر چه کیفیت و محتوای آن وب سایت ها یی که اخبار را منتشر می کنند بالاتر و مرتبط تر باشد، تاثیر بهتر و بیشتری بر روی سئو وب سایت شما خواهد داشت. (همانطور که می دانید لینک هایی با کیفیت بالا به شدت مورد توجه موتورهای جستجو بوده و ارزش بسیاری نسبت به دیگر وب سایت ها دارد)

انتشار اخبار سایت به صورت آنلاین همچنین فرصت های ایجاد لینک های شبکه های اجتماعی را نیز برای شما فراهم خواهد کرد. اگر مطالب و اخبار منتشر شده مرتبط با علایق افراد در شبکه های اجتماعی نیز باشد، طرفداران شما در شبکه های اجتماعی احتمالاً مطالب را اشتراک گذاری و یا توییت خواهند کرد. این "سیگنال های اجتماعی" به طور فزاینده ای نقش بسیار مهم در رنکینگ موتورهای جستجو بازی می کنند.

2- ایجاد Anchor Text

لینک هایی با کلمات کلیدی قوی به نام Anchor text بسیار مهم هستند زیرا این نوع متن ها به ربات های موتورهای جستجو که وب سایت ها را لینک به لینک بررسی می کنند، می گوید که محتوایی که در لینک های متصل به صفحات وجود دارد در چه موردی هستند. تمایز این لینک های Anchor Text در میان تمامی محتوا و مطالب منتشر شده و سراس وب بسیار مهم و ضروری می باشد.

به طور کلی سرویس های انتشار اخبار به صورت پولی، لینک های Anchor text را می پذیرد و قاعدهء آن این است که به ازای هر 100 کلمه از اخبار بابت 1 کلمهء آن هزینه دریافت می نمایند.

3- ساخت و تهیه محتوای سایت

بسیاری از وب سایت تجاری دارای یک صفحهء ویژه به نام "اخبار سایت" یا "رویدادها" هستند. اما از پتانسیل کامل آن استفاده نمی کنند و فقط لینک هایی در وب سایت های شخص ثالث به تمامی اخبار منتشر شده ایجاد می کنند.

به منظور دریافت پتانسیل بالا و دریافت تاثیرات بیشتر در سئو از انتشار اخبار سایت، چرا یک نسخه منحصر به فرد از هر یک از اخبار و رویدادها به عنوان یک صفحه در وب سایت تان استفاده نمی کنید؟

به این ترتیب فرصت استفاده از کلمات کلیدی هدفمند در آن صفحات برای شما ایجاد خواهد شد. و این کلمات کلیدی می تواند از کلماتی که در نسخه اصلی مورد هدف قرار گرفته متفاوت باشد.

رنکینگ صفحات وب سایت در موتور جستجو و البته نه کل وب سایت، صورت خواهد گرفت. بنابراین صفحهء‌ اخبار سایت محل بسیار مناسبی برای مورد هدف قرار دادن کلمات کلیدی طولانی تر با هدف ارتقاء "جستجو" در موتور جستجو و بهبود سئو در وب سایت می باشد.
 

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
ارتباط مناسب و دایم با مشتریان آنلاین

اکنون زمان بسیار خوبی جهت استفاده از بازاریابی الکترونیکی است. روش های قدیمی بازاریابی درحال تغییر و تحول است چرا که تعداد کاربران و در نتیجه مشتریان بر خط و همچنین خدمات و محصولات مرتبط با آنها، هر روز در حال گسترش است. بهترین روش ها جهت رسیدن به این مشتریان بالقوه بر خط چیست؟
بازاریابی پست الکترونیک
هرروز بیش از 900 میلیون نفر از پست الکترونیک جهت ارسال و دریافت پیام استفاده می کنند. هنوز موثرترین روش رسیدن به تعداد انبوه مشتریان بالقوه و تقویت ارتباط با آنها، استفاده از پست الکترونیک است. طراحی و ارسال خبرنامه های الکترونیکی از مهم ترین و شاید حیاتی ترین نیازهای تجارت های برخط است و ابزار ها و روش های تولید و ارسال خبرنامه ها، بسیار قدرت مند شده اند.
وبلاگ نویسی
تا قبل از پدیده وبلاگ، مشتریان امکان و توفیق ارتباط نزدیک با ارایه کنندگان خدمات و محصولات را نداشته اند. وبلاگ نویسی، به ایجاد اعتماد،کمک زیادی می کند و به مشتریان اجازه می دهد با بالاترین رده های مدیریتی شرکت ها، ارتباط نزدیک برقرار کنند. وبلاگ نویسی به بازاریاب ها کمک می کند که داستان خود را در یک محیط باز و غیر رسمی که برای مشتریان حالت شخصی دارد، بیان کنند و بتوانند برای ارایه کننده خدمات،کف بزنند یا شکایت کنند.
آر اس اس
سالها قبل می بایست وب سایت های متعددی را بازدید می کردیم تا بتوانیم اطلاعات مرتبط با خودمان را پیدا کنیم. امروزه، اطلاعات به روز و مرتبط، از طریق RSS به طور مرتب و روزانه از طرف اینترنت برای ما ارسال می شوند. مشتریان می توانند جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خودشان، آبونه شوند و این اطلاعات را به محض به روز رسانی شدن، دریافت کنند و در زمان و نیروی خود صرفه جویی نمایند.RSS به بازاریاب ها کمک می کند تا یک جریان دایمی از اطلاعات به روز را از طریق اینترنت به مشتریان خود برسانند.
Podcasting
هر چند که توقع می رود تا سال 2010 این روش بازاریابی به استفاده انبوه برسد ولی امسال نیز رشد خوبی داشته است. ما دوست داریم به دیگران گوش دهیم و بشنویم. تا قبل از این، اینترنت مجموعه عظیمی از متن بود که از بس به آنها نگاه می کردیم، خسته می شدیم. امروز می توانیم به متخصصین صنعت در موضوعات خاص و به مصاحبه های آنها با میهمانانشان و دریافت ترفندهای مفید، گوش دهیم. پادکست به ما کمک می کند تا محتوای اینترنت را در خانه، محل کار و یا حتی در حال مسافرت در قطار، هواپیما، و یا حتی کوهنوردی، استفاده کنیم.
نظر سنجی های بر خط
این خدمات به شما امکان دریافت بازخور از بازدیدکنندگان را به سادگی و سرعت زیاد می دهد و برای تجارت های کوچکی که بودجه برای تحقیقات بازار ندارند مناسب است. نظر سنجی های بر خط می توانند باز خور از مشتری و کارمندان را فراهم سازند. امروزه، ایجاد چنین نظر سنجی های بر خط به سهولت وجود دارد و شما می توانید به راحتی آنها را اجرا و از نتیجه آنها استفاده کنید.
محتوای چندرسانه ای
امروزه دسترسی به اینترنت پر سرعت در اکثر مناطق فراهم شده است. این ارتباط های پر سرعت به ما اجازه می دهند تا از محتوای چندرسانه ای حجیم که دسترسی به آنها از طریق اینترنت تا 5 سال پیش غیر ممکن بود، استفاده کنیم. یکی از فراگیرترین این نوع محتوا، ویدیوی دیجیتالی است. هرکسی امروزه به راحتی می تواند تکه ای فیلم ویدیویی بسازد و آن را از طریق اینترنت به نمایش گذارد. و ما هم آن را دوست داریم که تماشا کنیم. اینگونه وب سایت هایی که اقدام به پخش محتوای ویدیویی می کنند، ترافیک بازدید کننده بسیار زیادی خواهند داشت.
سایت های اجتماعی
معمولا به عنوان پاتوق جوانان مورد استفاده قرار می گیرند، مانند سایتهای Myspace: Musik, Videos, Games und mehr ، www.bebo.com ، Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren ، که معمولا از داشتن میلیون ها بازدیدکننده و عضو، بهره مند هستند. امروزه بازاریاب ها به ارزش اینگونه سایت ها پی برده اند و در محدوده های تخصصی تر نیز، اینگونه سایت ها در حال شکل گیری هستند. امروزه سایتهای اجتماعی برای مادران، کودکان، دانشجویان دانشگاه، حرفه ای ها و بسیاری از قشرهای اجتماعی دیگر وجود دارند. اینگونه سایت ها، محفل هایی جهت همفکری افرادی که تفکرات مشابه دارند ایجاد می کنند تا آنها این تفکرات، ایده ها، منابع، تجارب، تصاویر، ویدیو، موسیقی و هر چیز مشترک دیگر را با سایرین به اشتراک بگذارند.
دهان به دهان
امروزه بازاریابی دهان به دهان در حال رشد بسیار سریعی است. بازاریاب ها درک کرده اند که قدرت 10 مشتری که در پاتوق های خود از خدمات آنها تعریف مثبت کنند، بسیار زیاد است و بسیار قیمتی است. حتی استفاده از وبلاگ جهت اعلام در سطح وسیع تر نیز بسیار موثرتر خواهد بود. بسیاری از تجارت ها در حال کم کردن بودجه تبلیغات سنتی خود و اختصاص آن به جلب بیشتر مشتریان فعلی خود هستند به این امید که آنها از طریق دهان به دهان، خدمات آنها را تبلیغ کنند و حتی امکاناتی نیز برای اینگونه مشتریان که راحت تر این کار را انجام دهند، فراهم می کنند.

موتورهای جستجو
پس از Email، جستجو پر کاربردترین ابزار مورد استفاده در اینترنت است. به همین دلیل، موردتوجه بسیاری از بازاریاب ها و بنگاه های تبلیغاتی است. وب سایت و تجارت بر خط شما زمانی موثر خواهد بود که مشتری ها بتوانند آن را از میان میلیون ها وب سایت و تجارت مشابه، در جهان دیجیتالی، پیدا کنند. اکثر مردم جهت رسیدن به آنچه در اینترنت نیاز دارند، از موتورهای جستجو استفاده می کنند. بهینه سازی و تنظیم وب سایت شما به گونه ای که کسانی که کلمات مرتبط با تجارت شما را جستجو می کنند، بتوانند وب سایت شما را پیدا کنند، برای تجارت بر خط شما، حیاتی است. یک طرح بازاریابی موفق، آمیزه ای از انواع روشهای فوق را به کار خواهد بست. اینطور نیست که بگوییم، این یکی یا آن یکی روش بهتر است. بازاریاب حرفه ای برای خود استراتژی مشخصی جهت تولید محتوی به شکل های مختلف و توزیع آن از طریق کانالهای مختلف اطلاع رسانی جهت رساندن اطلاعات به طیف گسترده ای از مخاطبان، تدوین می کند.
 

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
[FONT=&amp]همانطور که می دانید سایت مجموعه[/FONT][FONT=&amp] ای [/FONT][FONT=&amp]از صفحات وب است که دارای تصاویر، ویدئو و فایل های دیجیتال می باشد. اطلاعات موجود در وب سایت بر روی سرور میزبانی می شود که از طریق اینترنت برای تمامی افراد قابل دسترسی می باشد[/FONT][FONT=&amp].

[/FONT][FONT=&amp]تمامی وب سایت ها در [/FONT]
[FONT=&amp][/FONT][FONT=&amp][/FONT][FONT=&amp] World Wide Web[/FONT][FONT=&amp]( [/FONT][FONT=&amp]شبکه جهانی)[/FONT][FONT=&amp][/FONT][FONT=&amp][/FONT][FONT=&amp][/FONT][FONT=&amp] [/FONT][FONT=&amp]قرار می گیرند که کل اطلاعات آنها نیز در سراسردنیا قابل دسترس خواهد بود[/FONT][FONT=&amp].

[/FONT][FONT=&amp]دلایل بسیار ی وجود دارد که چرا شما باید یک وب سایت داشته باشید. برخی از این دلایل در متن زیر به این واقعیت دنیای امروزی اشاره دارد[/FONT][FONT=&amp]:

- [/FONT][FONT=&amp]جذب مشتری[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]ساخت و طراحی وب سایت بهترین راه برای کامل کردن طرحهای بازاریابی در دنیای امروزی می باشد. در واقع می توان به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کارتان به شیوه ای جدید اطلاع رسانی کرد.[/FONT][FONT=&amp]
- [/FONT][FONT=&amp]آموزش[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]یک سایت همچنین میتواند برای بینندگان خود نیز بخش آموزشی ایجاد کند و اطلاعات مربوطه را ، می تواند به متقاضیان خود از طریق وب سایت آموزش دهد چرا که آنها به خدمات شان نیاز خواهند داشت[/FONT][FONT=&amp].

- [/FONT][FONT=&amp]سئو[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]شرکت هایی که به دنبال موقعیتهای مناسب در موتور جستجو هستند، با استفاده از راهکارهای موجود (با توجه به مطالبی که در مقالات قبل ذکر شده است)به این هدف دست پیدا خواهند کرد.این امر به سایت مورد نظر کمک زیادی میکند تا در معرض دید قرار بگیرند. [/FONT]

[FONT=&amp]

- [/FONT][FONT=&amp]در دسترس بودن[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]داشتن یک وب سایت به بهتر شدن کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد.استفاده از اینترنت برای خرید به مشتریان کمک می کند که قیمت ها را مقایسه کنندو در فروشگاه های آنلاین خرید خود را به راحتی انجام دهند[/FONT][FONT=&amp].

[/FONT][FONT=&amp]اگر چه رقابت آنلاین وجود دارد اما صاحبان کسب و کار و یا نمایندگان آنها همیشه به صورت آنلاین برای خدمات بهتر به متقاضیان خود است[/FONT][FONT=&amp].

- [/FONT][FONT=&amp]منابع و ماخذ[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]وب گردی به متقاضیانی که به وب سایت شما مراجعه میکنند کمک می کند تمامی اطلاعات مورد نظرشان را در زمینه بهتر شدن کسب و کارشان به آنها ارائه نمایید. همه ی متقاضیان ترجیح میدهند که به سرعت به اطلاعات مورد نظرشان برسند.[/FONT]

[FONT=&amp]
- [/FONT][FONT=&amp]تعامل با مشتریان[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT]

[FONT=&amp]کسانی که تجارت الکترونیک میکنند از طریق وب سایت می توانند با مشتریان خود در تعامل باشند و از طریق پایگاه اطلاع رسانی، نظرات، چت روم و ... می توانند با متقاضیان خود در تماس باشند. این امر نشان دهنده حائز اهمیت بودن صاحب وب سایت به متقاضیان خود است و یکی از بهترین روشها برای نگه داشتن متقاضیان و مشوق بازگشت آنها می باشد[/FONT][FONT=&amp].

- [/FONT][FONT=&amp]احترام به مشتری[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]احترامی که یک شرکت برای مشتریان و کارفرمایان خود قائل است،یکی از نکات بسیار مهم در یک تجارت الکترونیک موفق است.هر متقاضی باید در مورد شرکتی که به وی خدمات می دهد اطلاعات کافی داشته باشدو شرکت مذکور نیز با[/FONT][FONT=&amp]محصولات و خدماتی ارائه می دهد که خود را کاملاً به مشتری معرفی کرده و به نیازهای آنها پاسخ می دهد. [/FONT]

[FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]اطلاع از نظر مخاطبان [/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]با استفاده از این راهکار صاحبان یک سایت می توانند سایت خود را به صورتی مدیریت نمایند که مد نظر مخاطبان آنها است و بر اساس نیاز و خواسته ی آنها کسب و کار خود را رونق ببخشند[/FONT][FONT=&amp].[/FONT]

[FONT=&amp]منبع : طراحی سایت نونگار پردازش[/FONT]
 

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
[FONT=&amp]بهینه سازی تصاویر [/FONT]

[FONT=&amp]در طراحی سایت وطراحی پرتال تصاویر بخش زیادی از صفحات وب سایت شما را شامل می شوند[/FONT][FONT=&amp].[/FONT][FONT=&amp]بنابراین بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو از اهمیت بسیار زیادی دارد.[/FONT]
[FONT=&amp]توانایی [/FONT][FONT=&amp]alt[/FONT][FONT=&amp] در یک تگ تصویری این توانایی را برای شما به ارمغان می آورد تا توضیحی جایگزین را برای یک تصویر بنویسید. در طراحی سایت وطراحی پرتال اگراین تصاویر در صفحات وب سایت شما بالا نیاید ، این توضیحات خودکار جایگزین تصاویر می شوند و این تصاویربه توسط موتورهای جستجو خوانده وتجزیه و تحلیل خواهند شد.[/FONT]
[FONT=&amp]در طراحی سایت وطراحی پرتال[/FONT][FONT=&amp] وقتی از یک تصویر به عنوان یک لینک استفاده می شود متن های نوشته شده در [/FONT][FONT=&amp]alt[/FONT][FONT=&amp] از اهمیت خاصی برخوردار خواهند شد و نشانگر محتوای صفحه لینک شده است.[/FONT]
[FONT=&amp]موتورهای جستجوی تصاویر مانند گوگل یا یاهو از این توضیحات برای بهتر شدن جستجو استفاده می کنند.[/FONT]


[FONT=&amp]در طراحی وب سایت وطراحی پرتال، تصاویر را در زیر شاخه های مخصوص ذخیره کرده و از فرمت های استاندارد استفاده کنید [/FONT]
[FONT=&amp]برای ایجاد یک ساختار مناسب ،سعی کنید تصاویر را در یک زیرشاخه ی جداگانه ذخیره کرده وحتما" از فرمت های استاندارد در طراحی سایت وطراحی پرتال خود استفاده شود.از نام و توضیحات در خور برای تصاویر خود استفاده کنید.استفاده[/FONT][FONT=&amp]ی مناسب از دسته بندی، نام گذاری و توضیحات تصاویر در طراحی سایت وطراحی پرتال به توسط موتورهای جستجو،مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت . از اسامی و توضیحات کوتاه،اما کاربردی استفاده کنید.[/FONT]
[FONT=&amp]برای نام گذاری تصاویر از این قاعده پیروی کنید.حرف اول کلمه ی اول کوچک و در کلمات بعدی از حرف اول بزرگ استفاده نمایید :[/FONT]
[FONT=&amp]EX) noNegarPardazesh.jpg , productName.gif[/FONT]
[FONT=&amp]در طراحی سایت وطراحی پرتال[/FONT][FONT=&amp] جدا" از انجام موارد زیر اجتناب کنید :[/FONT]
· [FONT=&amp]استفاده از نامهای معمولی و عمومی برای تصاویر ( [/FONT][FONT=&amp]image.jpg[/FONT][FONT=&amp] , [/FONT][FONT=&amp]pic.gif ,1.jpg[/FONT][FONT=&amp] ) چون در طراحی سایت وطراحی پرتال حجم بسیار زیادی از تصاویروجود دارد باید دقت بیشتری نامگذاری تصاویر داشته باشید.[/FONT]
· [FONT=&amp]استفاده از نامهای بلند و مفصل[/FONT]
· [FONT=&amp]پر کردن بیش از حد توضیحات تصاویر در طراحی سایت وطراحی پرتال توسط کلمات کلیدی و غیر مرتبط[/FONT]
· [FONT=&amp]استفاده از توضیح طولانی به عنوان یک حقه [/FONT]
· [FONT=&amp]استفاده از تصاویر به عنوان لینک های دسترسی مهم و منو در وب سایت[/FONT]
· [FONT=&amp]استفاده از توضیح تصویر هنگام استفاده از تصاویر به عنوان لینک[/FONT]
[FONT=&amp]منبع[/FONT]: [FONT=&amp]طراحی سایت نونگار پردازش[/FONT]
 

نونگارپردازش

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2012
نوشته‌ها
229
لایک‌ها
231
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]ابتدا ، به توضیحی کوچک در مورد پیج رنک میپردازم . پیج رنک رتبه ای است بین [/FONT][FONT=&quot]۰[/FONT][FONT=&quot] تا [/FONT][FONT=&quot]۱۰[/FONT][FONT=&quot] که توسط گوگل و توسط معیار‌های خاص که در ادامه به آن میپردازم محاسبه میشود[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT]
[FONT=&quot]به نظر شما ،آیا پیج رنک مهم است ؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
arzesh.jpg[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]معیار‌هایی که پیج رنک توسط آن محاسبه میشد و میشود ، تعداد لینک‌های ورودی به سایت شما ، ارزش آن‌ها ، هویت یا[/FONT][FONT=&quot] authority [/FONT][FONT=&quot]آنها ، و . . است . گوگل برای محاسبه پیج رنک و همینطور ، رتبه بندی سایت‌ها دارای یک الگوریتم اختصاصی است که هر روز در حال بروزرسانی یا آپدیت است . مثلا بروزرسانی‌های مختلفی مثل پاندا و پنگوئن ، توانسته اند بر روی[/FONT][FONT=&quot][FONT=&quot]سئو[/FONT][/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]تاثیر‌های مثبت و منفی ای بگذارند . مثلا ، با آپدیت پاندا ، سایت‌هایی که دارای مطالب کپی بودند تماما از صفحات اول موتور‌های جست و جو دور شدند و جای خود را به سایت‌های دارای مطالب مفید و یکتا دادند. با آپدیت پنگوئن ، سایت‌هایی که لینک‌های خریداری شده و یا تبادل لینک و . . داشتند ، دچار مشکل شدند و پیغامی‌از طرف گوگل دریافت کردند . البته این پیغام‌ها حتی زمان پاندا نیز برای وبمستر‌ها ارسال میشد[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT]
[FONT=&quot]مطلب سئوموز فارسی را با موضوع[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]پیج رنک گوگل:بررسی و نکات[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]را برای آشنایی کامل با پیج رنک بخوانید[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]بعد از بروزرسانی‌های الگوریتم‌های گوگل ، باز هم گوگل در حال بروزرسانی است و شاید همین الان آپدیت دیگری را منتشر کرد[/FONT][FONT=&quot] ![/FONT]
[FONT=&quot]پیج رنک هم نشان نحوه فعالیت یک سایت در زمینه‌های لینک بیلدینگ است ، اما باید در نظر گرفت که گوگل هر از چند گاهی پیج رنک را بروز میکند و این کار دارای یک زمان خاص و مشخص نیست . شاید از این نظر ، الکسا بیشتر قابل اعتماد باشد ! چون الکسا هر روز رتبه‌ها را بروز میکند. در سال [/FONT][FONT=&quot]۲۰۱۰[/FONT][FONT=&quot] گوگل به مدت [/FONT][FONT=&quot]۹[/FONT][FONT=&quot] ماه پیج رنک‌ها را بروز نکرد . ولی در سال [/FONT][FONT=&quot]۲۰۱۱[/FONT][FONT=&quot] در یک دوره زمانی کوتاه ، چندین بار پیج رنک‌ها را بروز کرد . پیج رنک بر روی رتبه کلمات بر خلاف چیزی که فکر میکنید تاثیری ندارد . مثال میزنم ،[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]شرکت نونگار[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]با کلمه طراحی در صفحه اول است. یکی از سایت‌های رقیب دارای پیج رنک [/FONT][FONT=&quot]۴[/FONT][FONT=&quot] میباشد و در صفحه [/FONT][FONT=&quot]۲[/FONT][FONT=&quot] قرار دارد . اگر پیج رنک بر روی کلمات مستقیم تاثیر داشت ، پس باید سایت این همکار عزیز در صفحه اول و بالاتر از یک ادمین قرار میگرفت[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT]
[FONT=&quot]بهتر است به جای نگاه کردن به ارقام و رتبه‌ها ، ببینیم که آیا واقعا این سایت با کلمه کلیدیش صفحه اول جای دارد یا نه ؟ مثلا به سایت[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]fxmarketcenter[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بروید ، این سایت دارای[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]پیج رنک[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]پایینی است . اما با کلمه کلیدی خود ، ” فارکس ” در صفحه اول گوگل جای دارد . در حالی که سایت‌های رقیب ، دارای پیج رنک‌های [/FONT][FONT=&quot]۳[/FONT][FONT=&quot] و [/FONT][FONT=&quot]۴[/FONT][FONT=&quot] میباشند اما در صفحه اول جای ندارند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]انتخاب با خودتان است ! ، توجه به آمار و ارقام و یا میزان موفقیت در موضوع کاری خود[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]خوشحال میشوم اگر نونگار را بعنوان پیمانکار قابل خود برای طراحی و یا بهینه سازی سایت خود انتخاب نمائید .[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]واحد تحقیقات و توسعه نونگار[/FONT]
[FONT=&quot](طراحی و بهینه سازی سایت)[/FONT]
[FONT=&quot][email protected][/FONT]
 

SEOmoz

Registered User
تاریخ عضویت
11 سپتامبر 2011
نوشته‌ها
693
لایک‌ها
503
محل سکونت
Iran
این مطلب مال شماست؟
من این طور فکر نمیکنم فکر این مال یک ادمین باشه.
یک ادمین | آیا واقعا پیج رنک مهم است؟
جدیدا واحد تحقیقات شما مطالب را کپی میزنه به اسم خودش؟
اخه جالبه انقدر تازه کار هستن که حتی آدرس هم عوض نمیکنن
 

sh.n.n786

Registered User
تاریخ عضویت
28 سپتامبر 2011
نوشته‌ها
454
لایک‌ها
94
آخه دیگه پیج رنک به درد نمی خوره فردا ملوم نیست گوگل ف ی ل ت ر میشه یا نه ...
هرچی ریسیدی یه هوو مثل گاو به Fu*k میدن میره دیگه به چی اطمینان کنیم فکر کردی تا به حال به این موضوع ...
 

masoudfatemi

Registered User
تاریخ عضویت
15 ژانویه 2012
نوشته‌ها
477
لایک‌ها
549
محل سکونت
تهران
[FONT=&amp]ابتدا ، به توضیحی کوچک در مورد پیج رنک میپردازم . پیج رنک رتبه ای است بین [/FONT][FONT=&amp]۰[/FONT][FONT=&amp] تا [/FONT][FONT=&amp]۱۰[/FONT][FONT=&amp] که توسط گوگل و توسط معیار‌های خاص که در ادامه به آن میپردازم محاسبه میشود[/FONT][FONT=&amp] .[/FONT]
[FONT=&amp]به نظر شما ،آیا پیج رنک مهم است ؟[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]
[FONT=&amp]معیار‌هایی که پیج رنک توسط آن محاسبه میشد و میشود ، تعداد لینک‌های ورودی به سایت شما ، ارزش آن‌ها ، هویت یا[/FONT][FONT=&amp] authority [/FONT][FONT=&amp]آنها ، و . . است . گوگل برای محاسبه پیج رنک و همینطور ، رتبه بندی سایت‌ها دارای یک الگوریتم اختصاصی است که هر روز در حال بروزرسانی یا آپدیت است . مثلا بروزرسانی‌های مختلفی مثل پاندا و پنگوئن ، توانسته اند بر روی[/FONT][FONT=&amp][FONT=&amp]سئو[/FONT][/FONT][FONT=&amp]تاثیر‌های مثبت و منفی ای بگذارند . مثلا ، با آپدیت پاندا ، سایت‌هایی که دارای مطالب کپی بودند تماما از صفحات اول موتور‌های جست و جو دور شدند و جای خود را به سایت‌های دارای مطالب مفید و یکتا دادند. با آپدیت پنگوئن ، سایت‌هایی که لینک‌های خریداری شده و یا تبادل لینک و . . داشتند ، دچار مشکل شدند و پیغامی‌از طرف گوگل دریافت کردند . البته این پیغام‌ها حتی زمان پاندا نیز برای وبمستر‌ها ارسال میشد[/FONT][FONT=&amp] .[/FONT]
[FONT=&amp]مطلب سئوموز فارسی را با موضوع[/FONT][FONT=&amp]پیج رنک گوگل:بررسی و نکات[/FONT][FONT=&amp]را برای آشنایی کامل با پیج رنک بخوانید[/FONT][FONT=&amp].[/FONT]
[FONT=&amp]بعد از بروزرسانی‌های الگوریتم‌های گوگل ، باز هم گوگل در حال بروزرسانی است و شاید همین الان آپدیت دیگری را منتشر کرد[/FONT][FONT=&amp] ![/FONT]
[FONT=&amp]پیج رنک هم نشان نحوه فعالیت یک سایت در زمینه‌های لینک بیلدینگ است ، اما باید در نظر گرفت که گوگل هر از چند گاهی پیج رنک را بروز میکند و این کار دارای یک زمان خاص و مشخص نیست . شاید از این نظر ، الکسا بیشتر قابل اعتماد باشد ! چون الکسا هر روز رتبه‌ها را بروز میکند. در سال [/FONT][FONT=&amp]۲۰۱۰[/FONT][FONT=&amp] گوگل به مدت [/FONT][FONT=&amp]۹[/FONT][FONT=&amp] ماه پیج رنک‌ها را بروز نکرد . ولی در سال [/FONT][FONT=&amp]۲۰۱۱[/FONT][FONT=&amp] در یک دوره زمانی کوتاه ، چندین بار پیج رنک‌ها را بروز کرد . پیج رنک بر روی رتبه کلمات بر خلاف چیزی که فکر میکنید تاثیری ندارد . مثال میزنم ،[/FONT][FONT=&amp]شرکت نونگار[/FONT][FONT=&amp]با کلمه طراحی در صفحه اول است. یکی از سایت‌های رقیب دارای پیج رنک [/FONT][FONT=&amp]۴[/FONT][FONT=&amp] میباشد و در صفحه [/FONT][FONT=&amp]۲[/FONT][FONT=&amp] قرار دارد . اگر پیج رنک بر روی کلمات مستقیم تاثیر داشت ، پس باید سایت این همکار عزیز در صفحه اول و بالاتر از یک ادمین قرار میگرفت[/FONT][FONT=&amp] .[/FONT]
[FONT=&amp]بهتر است به جای نگاه کردن به ارقام و رتبه‌ها ، ببینیم که آیا واقعا این سایت با کلمه کلیدیش صفحه اول جای دارد یا نه ؟ مثلا به سایت[/FONT][FONT=&amp]fxmarketcenter[/FONT][FONT=&amp]بروید ، این سایت دارای[/FONT][FONT=&amp]پیج رنک[/FONT][FONT=&amp]پایینی است . اما با کلمه کلیدی خود ، ” فارکس ” در صفحه اول گوگل جای دارد . در حالی که سایت‌های رقیب ، دارای پیج رنک‌های [/FONT][FONT=&amp]۳[/FONT][FONT=&amp] و [/FONT][FONT=&amp]۴[/FONT][FONT=&amp] میباشند اما در صفحه اول جای ندارند[/FONT][FONT=&amp].[/FONT]
[FONT=&amp]انتخاب با خودتان است ! ، توجه به آمار و ارقام و یا میزان موفقیت در موضوع کاری خود[/FONT][FONT=&amp].[/FONT]
[FONT=&amp]خوشحال میشوم اگر نونگار را بعنوان پیمانکار قابل خود برای طراحی و یا بهینه سازی سایت خود انتخاب نمائید .[/FONT]
[FONT=&amp]واحد تحقیقات و توسعه نونگار[/FONT]
[FONT=&amp](طراحی و بهینه سازی سایت)[/FONT]
[FONT=&amp][email protected][/FONT]

این مطلب رو من قبلا در پرشین تولز گذاشته بودم .
خیلی حرکت زشتی بود و من حتما پیگیر این ماجرا خواهم شد !
 

full_hd

Registered User
تاریخ عضویت
10 اکتبر 2010
نوشته‌ها
188
لایک‌ها
24
محل سکونت
Tehran
ممنون دوستم خووب بوود استفاده کردم
 

feri23

Registered User
تاریخ عضویت
26 آگوست 2011
نوشته‌ها
825
لایک‌ها
193
میگم چقدر آیکون این لیمو آشناس ، تو تبلیغات وبگذر دیده بودم ، 13 سال سابقه :eek: بعد کپی :hmm: نکن برادر نکن :hmm:
 
بالا