برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به Divx , AVi ( نرم افزار ، تبديل و... )

moby

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لینک دانلود این برنامه AutoGK (Auto Gordian Knot) 2.40 را در زیر گذاشتم .
بصورت نرمال نصب کنید و تغییراتی در مراحل نصب ندید که مثلا چیزی کمتر یا بیشتر نصب بکنه
منو و تنظیمات موقع کار کردن هم ساده هست.
موفق باشید.
http://www.free-codecs.com/AutoGK_download.htm

سلام دوستان من این برنامه رو دانلود کردم ولی موقع اجرا فقط میتونم فیلمها رو به فرمت Xvid تبدیل کنم و وقتی میخوام تنظیماتش رو به Divx تبدیل کنم ارور زیر رو میده اگه بشه منو راهنمایی بکنین دوستان ممنون میشم

i4k2uw.jpg

newsha3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقای بابک. این نرم افزار که دادید username و license code می خواد . چی کار کنم؟؟ در ضمن نمی شه با این نرم افزار dvd رو که می سازیم فصل بندی کنیم؟؟

technocrat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من یک فیلم رو ادیت کردم و ازش با فرمت mpg1 خروجی گرفتم (با حجم 700 مگا برای vcd ) اما وقتی میخوام با nero این فایل رو vcd کنم خروجی یه فایل 300 مگی میشه و nero رزولوشن فیلم رو پایین میاره ممنون میشم راهنماییم کنید

parsha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
ممنون از همه دوستان و مهندسین به خاطر کمکاتون.
من مدتی ویندوزم با کلیه فیلم ها مشکل پیدا کرده طوری که تو همه ی اون ها و با هر برنامه ای (wm player , km player, vlc player , ....) فقط صدا پخش میشه انواع مختلف کدک ها رو هم نصب کردم این اخیرا که دایویکس پلیر هم فقط صداپشونو پخش می کنه.:blink:
فکر می کنین مشکل از کجاست!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟ :wacko:

hsn157134

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من مشکل خودم رو در یک تاپیک جدا مطرح کردم ولی گویا اینجا همه سوالات رو در اینجا مطرح میکنند.
نمیدونم سوالم دقیقا مربوط به اینجاست یا نه.اگر هست لطف کنید راهنمایی کنید در غیر اینصورت لینک تاپیک مربوطه رو لطف کنید بدید.اما مشکل من:
من مدتی بود که با فایلهای با پسوند rmvb مشکل داشتم به صورتیکه تصویر داشتم ولی صدا نداشتم.
با ریختن کدک klite حالا مشکل در real player حل شده ولی media player همچنان اینطور هست.
اما باید بگم که من با real player و media player حال نمیکنم و بیشتر مایل به استفاده از Kmplayer هستم.
ممنون میشم از دوستان که به من بگن فایلrmvb برای تصویر و صدا از چه دیکودری استفاده میکنه؟
یعنی اینکه من در kmplayer تصویر دارم ولی صدا ندارم.برای فعال کردن صدا چه نوع دیکودری رو باید فعال کنم؟
اگر کسی از دوستان بتونه در kmplayer کامل بگه چکار کنم که واقعا ممنون میشم
با تشکر​

iran1978

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان.
من می خوام فیلمهایی را که تو اینترنت باDivX Player نگاه میکنم را کپی کنم چطور اینکارو انجام بدم.لطفأ توضیحات لازم را برای دانلود فیلمDivX بدهید.
ممنونم

لایک‌ها
0
با سلام
من مشکل خودم رو در یک تاپیک جدا مطرح کردم ولی گویا اینجا همه سوالات رو در اینجا مطرح میکنند.
نمیدونم سوالم دقیقا مربوط به اینجاست یا نه.اگر هست لطف کنید راهنمایی کنید در غیر اینصورت لینک تاپیک مربوطه رو لطف کنید بدید.اما مشکل من:
من مدتی بود که با فایلهای با پسوند rmvb مشکل داشتم به صورتیکه تصویر داشتم ولی صدا نداشتم.
با ریختن کدک klite حالا مشکل در real player حل شده ولی media player همچنان اینطور هست.
اما باید بگم که من با real player و media player حال نمیکنم و بیشتر مایل به استفاده از Kmplayer هستم.
ممنون میشم از دوستان که به من بگن فایلrmvb برای تصویر و صدا از چه دیکودری استفاده میکنه؟
یعنی اینکه من در kmplayer تصویر دارم ولی صدا ندارم.برای فعال کردن صدا چه نوع دیکودری رو باید فعال کنم؟
اگر کسی از دوستان بتونه در kmplayer کامل بگه چکار کنم که واقعا ممنون میشم
با تشکر​

سلام دوست عزیز، خوب هستین؟

دوست عزیز به نظر من مشکل شما اینه که از ورژن های قدیمی KMplayer
استفاده میکنید.من که با ورژن
2.9.3.1428
کار میکنم که فرمت RMVB
رو بدون هیچ مشکلی پخش میکنه.

لینک مسقیم دانلودش اینه:

http://imgcdn.pandora.tv/pan_img/KMP/Download/kmp.exe

نسخه ی جدیدش رو هم میتونید از سایت

www.videohelp.com

که سایتی پر قدرت در زمینه نرم افزارها ی مولتی مدیا است، به راحتی سرچ کنید و دانلود کنید.

امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.

همیشه سلامت و پیروز باشید.

ehsan_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام

من از kmplayer استفاده می‌کنم اما وقتی با این نرم افزار بعضی از فایل‌ها را می‌خواهم باز کنم تصویر بصورت حرکت آهسته است ولی صدا بصورت نرمال است.

راه حل؟

Last edited:

sastwhc

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
من احتیاج به یه کانورتر دارم تا فرمت دایویکس رو با زیر نویس srt به فرمت avi تبدیل کنم تا بتونم روی MP4 ازشون استفاده کنم.راستش قبلا از یه نرم افزار استفاده میکردم که فکر میکردم Xilisoft باشه (تازه سیستم عاملش رو عوض کردم)الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم.xilisoft video ultimate و Imtoo Media Package(تمام نرم افزارش)را دانلود و نصب کردم.اما با هیچ کدومشون نمیتونم زیرنویس اضافه کنم.فرمت فیلم هام Dvix و زیر نویس هاشون srt هستن.تنها موردی که دیدم روی نت نوشتن حتما زیرنویس رو میشه انتخاب کرد Total video converter هستش هنوز دانلودش نکردم اما راستش از همون نرم افزاری که قبلا استفاده میکردم بیشتر خوشم میاد.بالاش خیلی آسون میشد زیر نویس انتخاب کرد و GUI ش خیلی شبیه Xilisoft Video Converter بود.در ضمن یادتون باشه هم Xilisoft هم Imtoo هر دو شون زیر نوس رو در حالت DVD پشتیبانی میکنن اما فایل ها من بصورت جدا جدا هستن و نمیشه بدون IFO بعنوان DVD به خورد اینها داد.

لطفا یه برنامه پیشنهاد بدین که بتونه Dvix و یه فایل زیر نویس srt مجزا رو به فرمت Avi به اندازه 320*240 تبدیل کنه.

با تشکر

sastwhc

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
من احتیاج به یه کانورتر دارم تا فرمت دایویکس رو با زیر نویس srt به فرمت avi تبدیل کنم تا بتونم روی MP4 ازشون استفاده کنم.راستش قبلا از یه نرم افزار استفاده میکردم که فکر میکردم Xilisoft باشه (تازه سیستم عاملش رو عوض کردم)الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم.xilisoft video ultimate و Imtoo Media Package(تمام نرم افزارش)را دانلود و نصب کردم.اما با هیچ کدومشون نمیتونم زیرنویس اضافه کنم.فرمت فیلم هام Dvix و زیر نویس هاشون srt هستن.تنها موردی که دیدم روی نت نوشتن حتما زیرنویس رو میشه انتخاب کرد Total video converter هستش هنوز دانلودش نکردم اما راستش از همون نرم افزاری که قبلا استفاده میکردم بیشتر خوشم میاد.بالاش خیلی آسون میشد زیر نویس انتخاب کرد و GUI ش خیلی شبیه Xilisoft Video Converter بود.در ضمن یادتون باشه هم Xilisoft هم Imtoo هر دو شون زیر نوس رو در حالت DVD پشتیبانی میکنن اما فایل ها من بصورت جدا جدا هستن و نمیشه بدون IFO بعنوان DVD به خورد اینها داد.

لطفا یه برنامه پیشنهاد بدین که بتونه Dvix و یه فایل زیر نویس srt مجزا رو به فرمت Avi به اندازه 320*240 تبدیل کنه.

با تشکر

از Ilove استفاده کردم نتیجه عالی بود.این کانورتور برای D2 کووان،آرکوس 605،آفون،آی پاد نسل 3،کووان A3،وCilix2از iRiverانتخاب عالی محسوب میشه

http://www.jakubsloup.cz/

morteza.1975

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

لطفآ بهترین برنامه تبدیل MPG به Divx را معرفی کنید بدون کوچکترین افت کیفیت
سپاسگذارم

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین کانورتور برای تبدیل فیلم های کم حجم شده با فرمت Avi به دی وی دی یا همون vob با کیفیت بهتر چی هستش؟؟؟ یا نرم افزار رایت که فایل Avi را در یه دی وی دی با کیفیت بهتر مثل فیلم های دی وی دی رایج رایت کنه. این فیلم های Avi رو داخل سینما خانواده میزارم کیفیتش کمتر هست ولی میخوام بهتر بشه چون حجم این فیلمها بیشترینش 700 مکا بایت هستش. ممنونم

faramto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت تمامي عزيزان

لطفا اگر دوستي نرم افزلري براي تبديل avi به dvd ميشناسه به من معرفي كنه .قبلا از راهنمايي هاي شما سپاسگذارم.:rolleyes:

sokote-marg

Registered User
لایک‌ها
0
سلام .
من چند تا فیلم HD دارم که فرمتشون avi هست .
و زیر نویس فارسی هم براش دانلود کردم .
چون DVD playeram قابلیت فایل های HD رو نداره باید بصورت DVD در بیارم .
اگه دوستان راهنماییم کنم و بگن چطوری زیر نویس ها روی فیلم اضافه کنم و چطوری و با چه برنامه ی تبدیل به DVD کنم که بتونم روی تلویزیون ببینم و زیر نویس فارسی رو هم بتونم استفاده کنم ؟
حجم فایل ها هم بالای 2 گیگ هست .
ممنون .

fatima z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

لطفآ بهترین برنامه تبدیل MPG به Divx را معرفی کنید بدون کوچکترین افت کیفیت
سپاسگذارم

WinAVIVideoConverter 7.7ا ين برنامه بسيار سريع بوده واز قابليت دو هسته اي بودن پردازنده هم استفاده مي كنه خيلي هم كم حجمه

Alireza.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل شما به خاطر نداشتن کد انها است -اینبار ابتدا به اینترنت وصل شوید و فایر وال را خاموش و سپس یکی از ان فایلها را اجرا کنید دراینصورت خود مدیا پلایر کد مخصوص را از اینترنت دانلود می کند یا اینکه در اینترنت جستجو کنید و پک کد های پلایر را دانلود کنید

سلام دوست عزیز
راستش من هم این مشکل را دارم و وقتی فایل را play میکنم در windows media player فقط صدا داره و تصویر نداره..من کاری که گفتین که به اینترنت وصل شم و فایر وال رو هم خاموش کنم انجام دادم ولی تاثیری نداشت...میشه بگین چی کار باید بکنم؟ میشه لینک دانلود نرم افزاری، کدی، چیزی بگذارین که بتونم دانلود کنم؟؟

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
سلام

نمي دونم هنوز كسي اينجا به پرسشها پاسخ ميده يا نه؟ :eek: من يه فيلمي دانلود كردم فرمتش AVI هست زبانش هم غير انگليسيه و مثلا sub انگليسي داره. متاسفانه رو خود فيلم نمايش داده نميشه و به صورت فايل مجزاست پسوندش هم srt هست. حالا من چيكار بايد بكنم كه موقع نمايش فيلم با مديا پلير اون هم نشون داده بشه؟ پيشاپيش از كمكتون متشكرم. :blush:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
سلام

نمي دونم هنوز كسي اينجا به پرسشها پاسخ ميده يا نه؟ :eek: من يه فيلمي دانلود كردم فرمتش AVI هست زبانش هم غير انگليسيه و مثلا sub انگليسي داره. متاسفانه رو خود فيلم نمايش داده نميشه و به صورت فايل مجزاست پسوندش هم srt هست. حالا من چيكار بايد بكنم كه موقع نمايش فيلم با مديا پلير اون هم نشون داده بشه؟ پيشاپيش از كمكتون متشكرم. :blush:
سلام
این رو دانلود کنید درست میشه ;)
http://kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=6063
:)

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
باز هم سلام

ميگم ببخشيد من دوباره مزاحم ميشم!!! :blush:

من راستش اون كدك رو دانلود و اينستال كردم اما خب باز دوباره همون شد كه! دقيقا همون كاري رو مي كنه كه ميديا پلير كلاسيك قبلا مي كرد! اصلا كاري به كار اون فايل sub نداره. احتمالا بايد از يك طريق خاص بهش فهموند كه بايد يه سري اونجا هم بزنه كه من متاسفانه متوجه نشدم!!!
4fvgdaq_th.gif

ميشه لطفا من رو راهنمايي كنيد! :( والله خسته شدم بس كه تو اين مدت كدك دانلود كردم و هيچ اتفاقي نيافتاد! :(

بالا